szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego BUSINESS ENGLISH - SGI Londyn - 20 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Szkoła Saint George International zlokalizowana jest w samym centrum Londynu, ale przy bardzo spokojnej ulicy, zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Oxford Circus oraz głównej ulicy handlowej Oxford Street.Szkoła dysponuje 12 klimatyzowanymi salami wykładowymi (niektóre z nich wyposażone są w sprzęt DVD) oraz Centrum Nauki Indywidualnej, które oferuje dostęp do Internetu. Studenci mogą również korzystać z salonu wypoczynkowego, gdzie również dostępny jest Internet. W całej szkole dostępny jest Internet bezprzewodowy Wi-Fi. W pobliżu szkoły znajduje się mnóstwo kafejek, pubów i restauracji.Opis kursu:

Program kursu Business English obejmuje główne zagadnienia i tematy związane z biznesem oraz zapewnia doskonalenie praktycznych umiejętności komunikowania się w nowoczesnym świecie międzynarodowego biznesu, głównie podczas ćwiczeń symulujących rzeczywiste sytuacje biznesowe (prezentacje, prowadzenie rozmów telefonicznych, negocjacje, spotkania i dyskusje).

Zajęcia prowadzone są w bardzo dynamiczny i ciekawy sposób, dzięki czemu nauka staje się przyjemniejsza, szybsza i co najważniejsze skuteczna. Interaktywna metoda pozwala uczestniczyć w zadaniach prowadzących do rozwiązania danego problemu oraz ćwiczyć odpowiednie dla danej sytuacji biznesowej reakcje.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:maksymalnie 6-8
Czas trwania:1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:09:15 - 12:45Poziom języka:Intermediate - Advanced
Wiek:od 18 lat  

Zakwaterowanie:

Rodziny goszczące. SGI oferuje zakwaterowanie u starannie wybieranych rodzin goszczących, które współpracują bezpośrednio ze szkołą. Rodziny zlokalizowane są w mieszkalnych dzielnicach Londynu, w różnych strefach komunikacyjnych (od 1 do 5). Zakwaterowanie obejmuje pobyt w pokoju jednoosobowym oraz wyżywienie BB (śniadania) lub HB (śniadania i obiadokolacje). Łazienka dzielona jest z gospodarzami.
Rezydencje studenckie
. SGI oferuje też zakwaterowanie w rezydencji International Student House (ISH), dużym akademiku, zlokalizowanym w pieszej odległości od szkoły (około 7 minut). Studenci mogą wybrać pobyt w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym oraz wyżywienie BB (śniadania) lub HB (śniadania i obiadokolacje). We wszystkich pokojach znajdują się umywalki; łazienki dzielone są z innymi studentami. W rezydencji znajduje się również kafejka internetowa (10 komputerów), restauracja, bar oraz klimatyzowana sala gimnastyczna.
Inne opcje zakwaterowania to: rezydencja Durand House, rezydencja Schafer House (tylko latem) oraz hotele.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła oferuje ciekawy i aktywny program zajęć dodatkowych. Najczęściej organizowane są: przyjęcia powitalne dla nowych studentów, zajęcia sportowe i rekreacyjne w parkach Regent's Park lub Hyde Park, wyjścia na przedstawienia teatralne, wyjścia do pubów, rejsy wycieczkowe po Tamizie, wizyty w muzeach i galeriach (Tate Modern, Art Gallery, National Gallery), wieczory karaoke, wyjścia na kręgielnię, wieczory filmowe, zwiedzanie siedziby BBC, zwiedzanie największych atrakcji Londynu oraz weekendowe wycieczki do innych miast np. do Oxfordu, Cambridge, Stradford-upon-Avon, Bath i Stonehenge czy Windsoru i Hampton Court, Canterbury lub dłuższe wycieczki do Irlandii, Szkocji lub Walii.

Cennik

Czas trwania Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczącej BB SGL (1 i 2 strefa) Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczącej BB SGL (3 strefa) Kurs + zakwaterowanie w rezydencji BB SGL Tylko kurs
1 tydzień 800 GBP
760 GBP
892 GBP
540 GBP
2 tygodnie 1495 GBP
1415 GBP
1731 GBP
1015 GBP
3 tygodnie 2190 GBP
2070 GBP
2610 GBP
1490 GBP
4 tygodnie 1885 GBP
1725 GBP
3357 GBP
1965 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego biznesu - 30 lekcji/tydzień
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Test i rozmowa wstępna
 • Pakiet powitalny
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Materiały do nauki - pierwszy podręczni
 • Dostęp do Internetu
 • Korzystanie z Centrum Nauki Indywidualnej
 • Niektóre zajęcia dodatkowe
 • Opłaty rejestracyjne szkoły

NB - bez wyżywienia
BB - śniadania
HB - śniadania i obiadokolacje
SGL - pokój jednoosobowy
DBL - pokój dwuosobowy

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Londynu
 • Transfer z lotniska - 85 GBP (Heathrow), 95 GBP (Gatwick), 100 GBP (Stansted, Luton)
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ( 5-30 GBP)
 • Bilety na dodatkowe wycieczki ( 30-80 GBP)
 • Dopłata do wyżywienia HB u rodziny goszczącej (śniadanie i obiadokolacja) - 25 GBP/tydzień
 • Dopłata do wyżywienia HB w rezydencji - 7 GBP/dziennie
 • Dopłata do prywatnej łazienki (zakwaterowanie u rodziny) - 35 GBP/tydzień
 • Dopłata sezonowa do zakwaterowania u rodziny (czerwiec - wrzesień) - 20 GBP/tydzień
 • Dopłata sezonowa do zakwaterowania w rezydencji ISH (czerwiec/lipiec, sierpień) - 10 GBP/dzień

.........................................................................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+