szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka hiszpańskiego na Kubie, Hawana - Sprachcaffe

Opis szkoły:

Szkoła Sprachcaffe Languages Plus, założona w 1983 roku, jest sieciową szkołą językową, posiadającą swoje ośrodki w 12 różnych krajach na świecie i oferującą kursy 9 języków.

Szkoła w Hawanie powstała w 2001 roku i jest jednym z najnowszych ośrodków Sprachcaffe. Zlokalizowana jest w bardzo malowniczej części miasta, w popularnej dzielnicy Miramar. Szkoła dysponuje sześcioma klimatyzowanymi salami lekcyjnymi, wyposażonymi w sprzęt audiowizualny. Posiada również własne studio tańca, kącik internetowy, kafeterię oraz salon telewizyjny.

Zespół lektorski Sprachcaffe tworzą wykwalifikowani nauczyciele, posiadający doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego obcokrajowców, którzy nawet po zajęciach chętnie pomagają studentom w wyjaśnieniu trudnych zagadnień językowych.

Akredytacje szkoły

Opis kursu:

Kurs standardowy z 20 lekcjami w tygodniu polecamy wszystkim, którzy chcą połączyć letni wypoczynek na wspaniałej Kubie z nauką hiszpańskiego. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 8:30 do 12:00, popołudnia można przeznaczyć na wypoczynek, rekreację i zwiedzanie.
Podczas zajęć wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, pozwalająca na równomierne doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania oraz na praktyczne ćwiczenie zagadnień gramatycznych, słownictwa i wymowy.


Każda lekcja trwa 45 minut.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:maksymalnie 8
Czas trwania:2 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek
Godziny zajęć:8:30 - 14:00Poziom języka:dowolny
Wiek:od 18 lat  

Zakwaterowanie:

Apartamenty zlokalizowane są w nowoczesnym budynku w hotelu Montehabana, w dzielnicy Miramar, w pobliżu ambasad, znanych hoteli oraz rozrywkowego centrum Hawany. Każdy apartament posiada średnio dwa pokoje (jedno lub dwuosobowe) z łazienkami oraz klimatyzacją. Wspólna kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę, ekspres do kawy, toster oraz kuchenkę mikrofalową. W salonie znajduje się telewizor, telefon oraz żelazko.

Ponadto, budynek posiada małe centrum handlowe, snack bar, pralnię, przestronne lobby. Apartamenty zlokalizowane są w odległości około 25 minut piechotą od szkoły. Studenci mają jednak zapewnione transfery (2 razy dziennie) autobusem do oraz ze szkoły.
Odległość od morza to około 300 m, natomiast słynna plaża Playas del Este oddalona jest o 20 minut.
Domy gościnne (*) oferują zakwaterowanie w pokojach jedno i dwuosobowych z dzielonymi łazienkami. Szkoła zlokalizowana jest w odległości około 20 minut piechotą. Odległość od morza wynosi 36 km.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła oferuje ciekawy program zajęć pozalekcyjnych. Popołudniami organizowane są, między innymi: spacery na plażę, zwiedzanie Hawany, wizyty w muzeach (np. Muzeum Rumu), zwiedzanie fabryki cygar, wizyty w lokalnych barach, wyprawy nad rzekę oraz liczne zajęcia sportowe (siatkówka plażowa, piłka wodna, tennis). Wieczorami studenci mogą wziąć udział w tradycyjnej kubańskiej imprezie lub barbecue. Ponadto, szkoła organizuje kursy tańca, kursy nurkowania oraz wycieczki piesze i rowerowe.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Pakiet z zakwaterowaniem w apartamencie, pok 1 os. Pakiet z zakwaterowaniem w pensjonacie, pok 1 os.
2 tygodnie 240 EUR
828 EUR
744 EUR
3 tygodnie 360 EUR
1256 EUR
1116 EUR
4 tygodnie 480 EUR
1576 EUR
1376 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka hiszpańskiego ? 20 lekcji/tydzień
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji
 • Test wstępny
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Materiały do nauki
 • Opłata rejestracyjna szkoły
Zapewniamy WSZYSTKIE DOKUMENTY W JĘZYKU POLSKIM, a w wybranych miastach polskich konsultantów i rezydentów!
Otrzymasz od nas:  umowę potwierdzenie rezerwacji kursu, potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania, adres szkoły wraz z mapką dojazdową, adres zakwaterowania wraz z mapką dojazdową, ubezpieczenie wraz z pakietem informacyjnym.

NB - bez wyżywienia,  BB - śniadania,  HB - śniadania i obiadokolacje,  SGL - pokój jednoosobowy,  DBL - pokój dwuosobowy

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy
 • Transfer z/na lotnisko w Hawanie - 32 EUR (w 2 strony)
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na dodatkowe wycieczki
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Korzystanie z Internetu
 • Dopłata sezonowa (01.01 - 26.03 + 03.07 - 27.08 + 18.12.2011 - 25.03.2012) - 48 EURO/tydzień
 • Kurs tańca - 100 EURO/tydzień

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+