szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinne wakacje z angielskim na Florydzie - TALK Fort Lauderdale

Opis szkoły:

TALK INTERNATIONAL to sieć szkół, posiadająca swoje ośrodki w Bostonie, San Francisco, Miami oraz w Fort Lauderdale. Każda ze szkół wyposażona jest w nowoczesne sale przystosowane do najlepszych standardów nauczania. Zajęcia w szkole prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, nauka odbywa się metodą komunikacyjną przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.
Szkoła posiada akredytację ACCET, co jest gwarancją wysokiego standardu nauczania. Jest również członkiem AAIEP (American Association of Intensive English Programs), SHRM (Society for Human Resources Management), NAFSA (National Association of Foreign Student Advisers).

W Fort Lauderdale na Florydzie TALK International oferuje program kursów językowych zaprojektowanych specjalnie dla rodziców oraz dzieci w wieku od 5 do 12 lat, którzy naukę języka angielskiego chcą połączyć z rodzinnymi wakacjami na Florydzie. Podczas gdy dorośli uczęszczają na kurs języka angielskiego General English, dzieci biorą udział w zajęciach językowych i plenerowych w ramach specjalnego programu TALKKids .


Akredytacje szkoły
      

Opis kursu:

Podczas gdy rodzice uczęszczają na kurs języka angielskiego General English dla dorosłych, dzieci w wieku 5-12 lat biorą udział w zajęciach językowych i plenerowych w ramach specjalnego programu TALKKids. Dzieci w wieku od 13 lat uczęszczają na zajęcia dla dorosłych.

Kurs języka angielskiego dla rodzica - 18 lekcji tygodniowo

Program kursu obejmuje doskonalenie komunikowania się w języku angielskim poprzez równomierne ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych (rozumienia ze słuchu, mówienia, pisania i czytania), zagadnień gramatycznych oraz poszerzanie zasobu słownictwa. Zajęcia prowadzone są przez lektorów native speakers, w pełni wykwalifikowanych i posiadających doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. Zajęcia odbywają się w grupach 12 osobowych, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 12:15 oraz w piątki od 9:00 do 10:30, na 9 poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego). Każda lekcja trwa 45 minut.

Kurs języka angielskiego dla dzieci (5-12 lat) - 18 lekcji tygodniowo
Interaktywny program TALKKids obejmuje udział w rozmaitych zajęciach i zabawach językowych. Dzieci w naturalny sposób poznają nowe słownictwo oraz przyswajają poprawne struktury gramatyczne. Po każdych kolejnych zajęciach, dzieci nabywają praktycznych umiejętności językowych, które mogą od razu wykorzystać w różnych codziennych sytuacjach. W programie zajęć znajdują się różne formy zajęć, w tym: wprowadzenie do tematu zajęć - codziennie przed zajęciami 10 minut krótkiej prezentacji na temat tego, czego będzie dotyczyła lekcja, co pozwala w naturalny sposób przejść na używanie języka angielskiego; zajęcia z muzyką, opowiadanie bajek, zajęcia artystyczne czy interaktywne gry i zabawy.


Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:18
Typ grupy:międzynarodowa Liczebność grupy:12
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:13 czerwca - 15 sierpnia 2020
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 5 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła proponuje rodzinom zakwaterowanie w apartamentach lub studiach w Hotelu Staybridge Suites ***, który zlokalizowany jest w odległości 15-25 minut jazdy autobusem od Nova Southeastern University.
Apartamenty posiadają w pełni wyposażoną kuchnię, salon wypoczynkowy oraz łazienkę i w zależności od wybranej opcji 1 lub 2 sypialnie.. Do dyspozycji gości hotelowych dostępny jest basen, siłownia, pralnia. Wszędzie dostępny jest Internet WiFi. Zakwaterowanie nie obejmuje wyżywienia.

STUDIO dla 2-3 osób: obejmuje pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Wyposażone jest w duże podwójne łóżko / dwa pojedyncze i rozkładaną sofę.
APARTAMENT z 1 sypialną dla 4-5 osób: składa się z salonu wypoczynkowego (z rozkładaną sofą), aneksu kuchennego, łazienki i sypialni z podwójnym łóżkiem (lub dwoma pojedynczymi łóżkami)
APARTAMENT z 2 sypialniami dla 5-6 osób: składa się z salonu wypoczynkowego (z rozkładaną sofą), aneksu kuchennego, łazienki oraz dwóch dwuosobowych sypialni.

      
Zajęcia dodatkowe:

Po zajęciach językowych, rodzina może spędzać wspólnie czas, wypoczywać na plaży lub zwiedzać okolice Fort Lauderdale i Miami (szkoła oferuje pomoc przy organizacji wycieczek i atrakcji dla rodzin)


NASZE PROPOZYCJE SPĘDZANIA WOLNEGO CZASUZwiedzanie / Wypoczynek

 • wycieczka do Parku Narodowego Everglades (ok 120 km od Fort Lauderdale)
 • plaże Fort Lauderdale i Miami
 • wycieczki weekendowe:
 • Disney World, Sea World i Universal Studios (ok. 300 km)
 • wyspy Bahama lub miasto - wyspa Key West, gdzie mieszkał Ernest Hemingway

Kultura i sztuka
 • Centrum Nauki i Aquarium w Palm Beach (ok 70 km od Fort Lauderdale)  www.sfsciencecenter.org
 • Muzeum Nauki w Miami (ok 40 km)  www.miamisci.org
 • Museum of Art w Fort Lauderdale
 • Broadway show w Artist Center w Miami http://miami.broadway.com
 • Koncerty międzynarodowych gwiazd w Bank Atlantic Center lub Miami American Airlines Arena

Zakupy
 • szczególnie polecamy Sawgrass Mills Mall - największy outlet na Florydzie, ponad 350 sklepów (ok 30 km od Fort Lauderdale)

Cennik

Cena TYLKO KURS (1 rodzic + 1 dziecko) TYLKO KURS (2 rodziców + 1 dziecko lub 1 rodzic + 2 dzieci) TYLKO KURS (2 rodziców + 2 dzieci) PAKIET (1 rodzic + 1 dziecko) PAKIET (2 rodziców + 1 dziecko lub 1 rodzic + 2 dzieci) PAKIET (2 rodziców + 2 dzieci)
2 tygodnie 3220 USD
2690 USD
3520 USD
4360 USD
5570 USD
6820 USD
3 tygodnie 2490 USD
3810 USD
4980 USD
6315 USD
8055 USD
9855 USD
4 tygodnie 7600 USD
4930 USD
6440 USD
8270 USD
10540 USD
12890 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla rodzica - 18 lekcji tygodniowo
 • Program TALK Kids dla dziecka
 • Zakwaterowanie w apartamencie studio (2 OSOBY), apartamencie 1 1 sypialnią (3 osoby) lub apartamencie z 2 sypialniami (4 osoby)
 • Materiały do nauki
 • Test wstępny
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Transfery  busem na zajęcia (dla dziecka)
 • lunch i przekąski podczas zajęć (dla dziecka)
 • Opłata rejestracyjna szkoły (150 USD/osobę, bezzwrotna + opłata acco placement fee 150 USD/rodzinę)

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze
 • Transfer z/na lotnisko - Miami 175 USD (w 1 stronę/ rodzinę), Fort Lauderdale 135 USD (w 1 stronę/rodzinę)
 • Dodatkowe wycieczki
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu - około 30 PLN (dziecko), około 40 PLN (rodzic) / tydzień
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+