szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs językowy w Anglii - TIS, Torquay - bankowość i finanse międzynarodowe, 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Szkoła Torquay International School (TIS) już od 1972 roku organizuje kursy języka angielskiego. Zlokalizowana jest w otoczeniu rozległych ogrodów, w odległości kilku minut pieszo od centrum Torquay. Szkoła dysponuje 20 dobrze wyposażonymi salami wykładowymi, biblioteką, laboratorium komputerowym z dostępem do Internetu oraz salonem dla studentów, wyposażonym w telewizor plazmowy oraz DVD.


Na terenie całej szkoły dostępny jest bezprzewodowy Internet. Studenci mogą również korzystać z boiska do siatkówki, księgarni oraz z szerokiego wyboru materiałów dydaktycznych. Oferta kursów języka angielskiego w TIS jest bardzo urozmaicona. Szkoła może pochwalić się również gronem stałych studentów, którzy zachwyceni postępami w nauce, wracają do szkoły w celu dalszego kształcenia. Szkoła dysponuje również doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, która dba o wysoki poziom nauczania.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Kurs jest skierowany do osób, które aktywnie uczestniczą w świecie Finansów i Bankowości. Kurs może trwać od 1 do 2 tygodni. Pierwszego dnia przeprowadzany jest test, określający poziom znajomości języka angielskiego, oraz krótka rozmowa wstępna. Ponadto, przed przyjazdem na kurs, każdy student proszony jest o określenie swoich zainteresowań w tematyce bankowości i finansów oraz potrzeb i oczekiwań względem poruszanych zagadnień i na tej podstawie dobierany jest nauczyciel prowadzący zajęcia indywidualne.Kurs składa się z 15 godzin/tydzień zajęć indywidualnych z nauczycielem, które są całkowicie dostosowane do potrzeb kursanta. Przykładowe tematy omawiane na zajęciach indywidualnych to rodzaje banków i ich funkcje, aktualności finansowe, foreign Exchange, fundusze inwestycyjne, finanse firmowe, giełda i rodzaje akcji, podstawowe zasady rachunkowości i słownictwo, handel międzynarodowy i e-Commerce.Zajęcia w mini grupach (max 4 osoby) odbywają się w wymiarze 15 godzin tygodniowo, na których nacisk kładziony jest na rozwijanie zdolności komunikacji w miejscu pracy. Przykładowe tematy poruszane na zajęciach w grupach to  spotkania i negocjacje - symulacja posiedzeń, prowadzenie i uczestniczenie w dyskusji, prezentacje, rozmowy telefoniczne, język komunikacji społecznej (przedstawianie się, spotkania nieoficjalne, zwroty grzecznościowe).

Kurs prowadzony jest w oparciu o podręcznik, materiały dodatkowe (teksty związane z biznesem, codzienne gazety) oraz gry biznesowe, nagrania wideo, programy komputerowe (PowerPoint) i Internet.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:30 godzin tygodniowo
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:indywidualne 1, gupa
Czas trwania:1 lub 2 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2015
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Pre-intermediate - Advanced
Wiek:od 23 lat  

Zakwaterowanie:

Najlepszą opcją zakwaterowania dla dorosłych uczestników kursów jest tis' Club - pensjonat Bed & Breakfast , który jest własnością szkoły i znajduje się vis-a-vis jej budynku, 5 minut spacerem do centrum Torquay i ok 10 minut od urokliwego nadbrzeża z pubami, kawiarniami i restauracjami.
Do dyspozycji gości jest 12 pokoi jedno i dwuosobowych z łazienkami (standard i superior do wyboru), z których część jest z widokiem na morze; pokój do nauki z przestrzenią relaksu i wypoczynku. Na terenie hotelu jest dostępny bezprzewodowy internet.
W hotelu panuje wyjątkowa międzynarodowa atmosfera, mieszkają w nim tylko uczestnicy kursów.

Inną opcją zakwaterowania rodziny goszczące są starannie wybierane i oferują komfortowe jedno lub dwuosobowe pokoje typu Standard, Standard Plus (prywatna łazienka) oraz Superior (prywatna łazienka,dowóz do/ze szkoły), a także wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja oraz 'lekki' lunch w weekendy). Rodziny zlokalizowane są w pieszej odległości od szkoły oraz mają dobre połączenie autobusowe z centrum Torquay.

W dniu przyjazdu, rodziny odbierają studentów dworca autobusowego.


Kolejną propozycją zakwaterowania są rezydencje studenckie. Są to duże i komfortowe prywatne domy, mieszczące od 4 do 10 gości. Oferują pokoje jednoosobowe, z prywatnymi lub dzielonymi (z 1,2 innymi osobami) łazienkami oraz bezprzewodowym Internetem.

Studenci mają też do dyspozycji wspólną kuchnię oraz duży pokój wypoczynkowy.rano studenci są odwożeni do szkoły.

Zajęcia dodatkowe:

Program zajęć dodatkowych przygotowany jest na dwa wieczory w tygodniu, obejmuje zwiedzanie Torquay i okolic oraz zajęcia integracyjno-rekreacyjne. Weekendy pozostają do pełnej dyspozycji studentów, można jednak skorzystać z zajęć proponowanych w tym czasie przez szkołę.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie w Club tis Hotel Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczącej
1 tydzień 1520 GBP
2041 GBP
1689 GBP
2 tygodnie 2980 GBP
3501 GBP
3298 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 30 godzin w tygodniowo (w tym 15 lekcji indywidualnych i 15 w minigrupie)
 • Opłaty rejestracyjne szkoły - 60 GBP, 60 GBP + 40 GBP przy rezerwacji kursu z zakwaterowaniem
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji
 • Wyżywienie (śniadanie w hotelu, śniadanie i obiadokolacja u rodzin goszczących)
 • 2 zajęcia dodatkowe w tygodniu
 • Dostęp do Internetu
 • Test wstępny
 • Certyfikat uczestnictwa
 • Materiały do nauki

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Torquay
 • Transfer z lotniska
 • Dodatkowe wyżywienie poza opcją
 • Bilety komunikacji miejskiej (można kupić w szkole)
 • Wstępy i bilety na dodatkowe wycieczki
 • Dopłaty sezonowe pomiędzy 29 czerwca a 28 sierpnia 2015 - 75 GBP/tydzień
 • Dopłata do pokoju z prywatną łazienką u rodzin goszczących (4*) - 75 GBP/tydzień
 • Dopłata sezonowa do zakwaterowania u rodzin goszczących - 14 GBP/tydzień (3*), 25 GBP/tydzień (4*)
 • dopłata do pokoju Superior w Club tis Hotel - 5 GBP/noc
 • dopłata sezonowa do zakwaterowania w Club tis Hotel  pomiędzy 28 czerwca a 29 sierpnia 2015 - 6 GBP/noc pokój standardowy i 8 GBP/noc pokój superior
..............................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+