szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinne wakacje z angielskim na Cyprze

Opis szkoły:

Od 2007 roku londyńska szkoła Malvern House College wspólnie z The English Language Centre, szkołą języka angielskiego, oferują wakacyjne kursy języka angielskiego dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży na słonecznym Cyprze.


Cypr jest trzecią co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym i atrakcyjnym turystycznie, popularnym miejscem letniego wypoczynku, chętnie odwiedzanym głównie przez brytyjskich turystów. Śródziemnomorski klimat zapewnia gorące i słoneczne lato od połowy maja do połowy września . Malowniczy krajobraz wyspy tworzą szerokie piaszczyste plaże, wysokie góry, winnice, gaje oliwne, plantacje cytrusów oraz zróżnicowane zabytki.

Szkoła Malvern House w Limassol mieści się w budynku The English Learning Centre i dysponuje 18 klimatyzowanymi i nowocześnie wyposażonymi salami wykładowymi, własną biblioteką oferującą szeroki wybór książek, czasopism i dodatkowych materiałów do nauki języka angielskiego oraz salą komputerową z dostępem do Internetu. W szkole dostępny jest również Internet bezprzewodowy Wi-Fi oraz szkolna kafeteria oferująca napoje i rozmaite przekąski. W recepcji szkoły można zarezerwować wycieczki po wyspie.

Opis kursu:

Kurs języka angielskiego dla rodzica

Kurs języka angielskiego Essential English obejmuje 20 lekcji tygodniowo. Zajęcia prowadzone są przez lektorów native speakers, w pełni wykwalifikowanych i posiadających doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Lektorzy wykorzystują najnowsze metody nauczania, pozwalające na efektywne doskonalenie biegłości i pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Postępy wszystkich studentów są regularnie sprawdzane. Program kursu obejmuje doskonalenie komunikowania się w języku angielskim poprzez równomierne ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych (rozumienia ze słuchu, mówienia, pisania i czytania), zagadnień gramatycznych oraz poszerzanie zasobu słownictwa. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 12 osobowych (średnio 6 osobowych), od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:15 (w tym jedna 15-minutowa przerwa). W sezonie letnim zajęcia odbywają się również w godzinach popołudniowych, od 14:00 do 17:15 (w tym jedna 15-minutowa przerwa). Każda lekcja trwa 45 minut.


Kurs języka angielskiego dla dziecka (4-15 lat)

Program Young Learners Club oferuje zajęcia języka angielskiego dla grup w wieku 4-8 lat oraz 9-15 lat, w wymiarze 20 lekcji tygodniowo.
 
Zajęcia w ramach programu Young Explorer, młodsi uczestnicy kursu wykorzystują w pełni komunikatywną metodę nauczania języka angielskiego, przede wszystkim poprzez aktywny udział dzieci we wszystkich grach i zabawach oraz pobudzenie w nich chęci odkrywania nowych rzeczy. Każda lekcja ma swój temat przewodni, wokół którego zorganizowane są zajęcia w tym śpiewanie piosenek, gry i zabawy, zajęcia ruchowe, zajęcia artystyczne i zręcznościowe, a nawet warsztaty kulinarne. Podczas zaangażowania w zajęcia, dzieci w naturalny sposób poznają i zaczynają wykorzystywać nowo poznane słowa i zwroty. Pod koniec każdego tygodnia dzieci biorą udział mini teście, dzięki czemu rodzice mogą monitorować ich postępy. Na zakończenie kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat oraz raport postępów w nauce.

Program Original Explorer, przeznaczony jest dla dzieci w wieku 9-15 lat. Podczas zajęć uczestnicy pracują wspólnie nad różnymi projektami tematycznymi, poznają nowe słownictwo, biorą udział w grach językowych, podczas których doskonalą wszystkie umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie, a główny nacisk kładziony jest na komunikowanie się w języku angielskim. Uczestnicy mają również kontakt z użytecznymi zwrotami i idiomami używanymi na co dzień. Pod koniec każdego tygodnia dzieci biorą udział mini teście, dzięki czemu rodzice mogą monitorować ich postępy. Na zakończenie kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat oraz raport postępów w nauce.

Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 12:15 lub od 14:00 do 17:15 (opcja zajęć popołudniowych dostępna jest tylko w sezonie letnim) na różnych poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego, w grupach około 6-osobowych (max 12-osobowych). Zajęcia rodziców i dzieci odbywają się równocześnie w szkole w Limassol.

Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:maksymalnie 15
Czas trwania:od 1 tygodniaData rozpoczęcia:4 czerwca - 1 września 2017
Godziny zajęć:rano lub po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 4 lat  

Zakwaterowanie:

Hotel Navarria***  Hotel zlokalizowany jest w turystycznej dzielnicy Limassol, w odległości 5 minut pieszo od plaży oraz w pobliżu licznych sklepów, restauracji oraz barów. Hotel oferuje pokoje 1, 2 i 3-osobowe, komfortowo wyposażone i klimatyzowane. Rodzinom hotel oferuje również pokoje łączone. Do dyspozycji gości pozostaje sala gimnastyczna, sauna, sala gier (stół do snookera, stół do tenisa stołowego) oraz duży basen i prywatna plaża. Do wyboru jest wyżywienie w formie BB (śniadania), HB (2 posiłki dziennie), FB (3 posiłki dziennie) lub opcja all inclusive. Hotel oferuje bezpłatny pobyt dla dzieci w wieku 2-14 lat (w opcji z wyżywieniem BB - śniadania), jeżeli dziecko zakwaterowane jest w jednym pokoju z dwoma rodzicami oraz zniżkę dla dziecka zakwaterowanego tylko z jednym rodzicem. W hotelu dostępny jest internet bezprzewodowy Wi-Fi.

Apartamenty Blue Crane. Apartamenty zlokalizowane są obok hotelu Navarria i oferują 40 wygodnych apartamentów 1, 2 i 3-osobowych, z których każdy posiada salon wypoczynkowy, aneks kuchenny, łazienkę oraz balkon z widokiem na morze. Goście mogą korzystać z udogodnień hotelu Navarria. Wyżywienie dostępne jest w opcji BB, HB lub FB. W apartamentach dostępny jest internet bezprzewodowy Wi-Fi.

Zajęcia dodatkowe:

Po zajęciach językowych, rodzina może spędzać wspólnie czas, wypoczywać na plaży lub zwiedzać Cypr. Szkoła również oferuje ciekawy program zajęć dodatkowych, zarówno kulturowych, integracyjnych jak i rekreacyjnych i oferuje pomoc w zorganizowaniu wycieczek i atrakcji dla rodzin. Najpopularniejsze atrakcje dla rodzin obejmują: cypryjska noc z lokalną kuchnią, wycieczkę do Nikozji, rejs katamaranem, wyjazd do parku wodnego czy jeep safari.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 rodzic + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie w apartamencie Blue Crane Kurs + zakwaterowanie w hotelu Navarria (BB)
1 tydzień 620 EUR
1090 EUR
1188 EUR
2 tygodnie 1080 EUR
2020 EUR
2186 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

  • Kurs języka angielskiego dla dziecka i rodzica
  • Opłata rejestracyjna szkoły 50 EUR/osoba
  • Podręczniki - 30 Euro/osoba
  • Zakwaterowanie według wybranej opcji (rodzic + dziecko w wieku max 14 lat)
  • Transfery busem do i ze szkoły (przy rezerwacji zakwaterowania przez szkołę)
  • Certyfikat ukończenia kursu

Dodatkowe koszty:

  • Bilet lotniczy na Cypr
  • Transfer z lotniska - 130 EUR (Larcana), 130 EUR (Paphos)
  • Dopłata do wyżywienia w przypadku zakwaterowania w Blue Crane Apartments- BB- 8 EUR/dzień, HB- 18 EUR/dzień, FB- 27 EUR/dzień
  • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu - około 25 PLN/tydzień

.........................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+