szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego w Oxfordzie - 20 lekcji/tydzień, polecany dla MATURZYSTÓW - British Study Centres

Opis szkoły:

British Study Centres to niewielka sieć szkól językowych w UK, która posiada ośrodki w Londynie, Brighton i Oxfordzie. Szkoły należące do sieci posiadają akredytację British Council oraz English UK. Szkoła angażuje się w działalność charytatywną, jest członkiem-założycielem fundacji Hotcourses Foundation, której celem jest pomoc w finansowaniu edukacji w krajach trzeciego świata.

British Study Centres Oxford to posiadająca akredytację British Council szkoła językowa ulokowana w samym centrum studenckiego miasta Oxfordu, nieopodal Christ Church College oraz dzielnicy handlowej.

Szkoła mieści się w bardzo nowoczesnym budynku wyposażonym w sprzyjające nauce sale lekcyjne, salę komputerową z darmowym dostępem do Internetu (w tym również bezprzewodowy dostęp do sieci) oraz kawiarnię oferującą zarówno ciepłe posiłki jak i różnego rodzaju przekąski. W szkole uczy się około 200 słuchaczy każdego miesiąca, średni wiek uczących się to 25 lat, natomiast minimalny to 16 lat.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Kurs prowadzony jest w wymiarze 20 godzin tygodniowo w tym 15 lekcji języka ogólnego i 5 konwersacji. Jest przeznaczony dla osób od 16 roku życia, które pragną poprawić swoje ogólne umiejętności językowe - mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Minimalny czas trwania kursu to 2 tygodnie. Liczebność grupy to średnio 10 osób.

Kursy są prowadzone w grupach międzynarodowych, na różnych poziomach zaawansowania i rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Polecamy Maturzystom, którzy przygotowują się do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:średnio 10
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Polecamy zakwaterowanie u starannie dobranej i sprawdzonej przez szkołę rodziny goszczącej, co daje możliwość poznania kultury i stylu życia Brytyjczyków.Studenci mają do wyboru pokoje jednoosobowe bądź kilkuosobowe, opcję ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją. Bardziej wymagający studenci mogą wybrać wersję luksusową, czyli pobyt u rodziny goszczącej oferującej bardzo wysoki standard zakwaterowania.

Inny rodzaj zakwaterowania to akademik, polecany osobom ceniącym niezależność. Dostępne są pokoje jedno i dwuosobowe (dla osób rezerwujących razem), natomiast wspólnie z innymi studentami użytkują kuchnię, łazienkę i toalety.

Uczniowie muszą sami zadbać o swoje wyżywienie, ale niewątpliwie mieszkanie w akademiku to doskonała szansa na nawiązanie międzynarodowych znajomości. Ten wariant jest dostępny dla studentów powyżej 18 roku życia.

Zajęcia dodatkowe:

Oprócz zajęć lekcyjnych, British Study Centre London oferuje również ciekawy program zajęć dodatkowych, który może zawierać takie atrakcje jak: wyjścia do kina, koncerty w Royal Albert Hall lub piknik w Regent's Park. Za bilety wstępów pobierane są opłaty, natomiast dodatkowe zajęcia na terenie szkoły bądź zwiedzanie miasta są bezpłatne.

Istnieje również możliwość uczestnictwa w wycieczkach do takich miejsc jak Bath, Stonehenge, czy nawet Paryż bądź Amsterdam organizowanych podczas weekendów.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs+zakwaterowanie u rodziny (tylko śniadania) Kurs+zakwaterowanie u rodziny (2 posiłki dziennie)
2 tygodnie 526 GBP
841 GBP
881 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo w bloku popołudniowym
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Test wstępny i końcowy
 • Certyfikat i raport postępów
 • Pakiet zajęć pozalekcyjnych (wstępy i bilety na wycieczki płatne dodatkowo; zajęcia na terenie szkoły oraz zwiedzanie miasta - bez opłat)
 • Bezpłatny dostęp do Internetu (w tym bezprzewodowy dostęp do sieci)
 • Opłaty rejestracyjne szkoły

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Oxfordu
 • Transfer z dworca/lotniska
 • Dopłata do wyżywienia HB (2 posiłki dziennie) u rodzin goszczących - 25 GB/tydzień
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego w akademiku - 35 GBP/tydzień
 • Dopłata do zakwaterowania w okresie 30.06-02.09.2012 - 15 GBP/tydzień
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Wstępy i bilety na wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NW i bagażu

.........................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+