szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka biznesu we Włoszech - DILIT, Rzym - 15 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Dilit International House to renomowana szkoła językowa, działająca w Rzymie od 1974 roku. Jest częścią międzynarodowej sieci szkół językowych International House, posiadającej około 120 ośrodków na całym świecie. Dilit International House jest również dobrze znanym i cenionym ośrodkiem we Włoszech i za granicą, prowadzącym kursy dla nauczycieli języka włoskiego. Szkoła publikuje podręczniki i materiały do nauczania języka włoskiego jako języka obcego.

Jakość nauczania i usług oferowanych przez szkołę gwarantowana jest dzięki członkostwu w EAQUALS (European Association for Quality Language Services), ELITE (Excellent Language Institutions Teaching in Europe) i ASILS ( Associazione Scuole d?Italiano come Lingua Seconda ), jest uznana przez włoskie Ministerstwo Edukacji, jako szkoła mająca uprawnienia do nauki języka i kultury Włoch.

Siedziba szkoły mieści się w pięciopietrowej willi, położonej w centrum Rzymu w odległości kilku minut pieszo od głównego dworca kolejowego (Termini Station). Do dyspozycji studentów jest 10 dobrze wyposażonych sal lekcyjnych, hol, recepcja, biblioteka, laboratorium do nauki indywidualnej, snack-bar, pracownia komputerowa z bezpłatnym dostępem do Internetu. W szkole dostępny jest również Internet bezprzewodowy (Wi-Fi).

Akredytacje szkoły

 

Opis kursu:

Kurs przeznaczony dla osób, które na co dzień zmuszone są korzystać z języka włoskiego w pracy. Celem prowadzonych zajęć jest rozwój umiejętności skutecznej komunikacji w pracy i w biznesie, zarówno w mowie jak i w piśmie. Program kursu obejmuje zagadnienia związane z prowadzeniem rozmów telefonicznych, prezentacji firm, negocjacji i sprzedaży, spotkań biznesowych, listów formalnych, spotkań biznesowych, pisaniem raportów, formalnych e-maili i faxów.

Kurs składa się z 15 lekcji tygodniowo, odbywających się w porach rannych. Uczestnicy kursu biorą udział w 3 lekcjach dziennie, prowadzonych od poniedziałku do piątku. Kurs trwa dwa tygodnie.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:15
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:8-10
Czas trwania:2 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:08:30 - 11:20Poziom języka:średniozaawansowany
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie w domach starannie dobranych rodzin goszczących. Za dodatkową opłatą studenci mogą wykupić sobie codzienne śniadania bądź dwa posiłki dziennie. Do wyboru są pokoje jedno bądź dwuosobowe . Łazienka dzielona jest z resztą domowników. W każdym pokoju wymieniana jest pościel.

Zakwaterowanie u rodzin goszczących to nie tylko bezpieczeństwo i wygoda, ale także możliwość poznania włoskiej kultury i obyczajów oraz rozwijanie umiejętności językowych poza zajęciami w szkole.

Studenci mogą wybrać również zakwaterowanie w apartamencie. Pokoje są podwójne bądź pojedyncze. Studenci dzielą kuchnię, łazienkę i pokoje gościnne wraz z innymi uczestnikami kursu, którzy mieszkają w tym samym apartamencie. Pokoje są umeblowane i dobrze wyposażone. Studentom mieszkającym w apartamentach nie zapewnia się ręczników ani wyżywienia. Zużycie wody, gazu i prądu jest już wliczone w cenę wynajmu pokoju.


Zajęcia dodatkowe:

Co tydzień, poza zajęciami w szkole, studenci mogą uczestniczyć w dodatkowych seminariach poświęconych takim zagadnieniom jak literatura, historia , włoskie kino, włoska kuchnia i wina.

Oprócz seminarium szkoła oferuje również
bogaty program własnych zajęć rekreacyjno-rozrywkowych, pokazy filmowe, koncerty, opery, imprezy towarzyskie lub wypady w plener. Zainteresowani mogą spędzić czas na zwiedzaniu Rzymu i okolic.

Cennik

Czas trwania Tyko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących Kurs + zakwaterowanie w apartamencie
2 tygodnie 825 EUR
1098 EUR
1118 EUR

Opłata rejestracyjna: 350 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 15 lekcji języka włoskiego tygodniowo
 • Opłaty rejestracyjne szkoły - 75 EUR
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji
 • Test wstępny
 • Certyfikat uczestnictwa
 • Materiały do nauki (z wyjątkiem podręcznika)

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Rzymu
 • Transfer z lotniska - 81 EUR (Fiumicino, Ciampino) - za osobę w jedną stronę
 • Materiały do nauki (podręcznik)
 • Dopłata do wyżywienia - 4 EUR/dzień (śniadania), 19 EUR/dzień (dwa posiłki dziennie)
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego o wyższym standardzie - do 206 EUR/tydzień (rodziny goszczące), do 242 EUR/tydzień (apartament)
 • Dodatkowe wycieczki
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Ubezpieczenie
 • Opłata rejestracyjna TEE - 350 PLN

.......................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+