szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego BUSINESS ENGLISH - British Study Centres, Londyn - 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

British Study Centres to niewielka sieć szkól językowych w UK, która posiada ośrodki w Londynie, Brighton i Oxfordzie. Szkoły należące do sieci posiadają akredytację British Council oraz English UK. Szkoła angażuje się w działalność charytatywną, jest członkiem-założycielem fundacji Hotcourses Foundation, której celem jest pomoc w finansowaniu edukacji w krajach trzeciego świata.

British Study Centre London mieści się w trzypiętrowym, niedawno wyremontowanym budynku w samym centrum Londynu, nieopodal takich ulic jak Baker Street oraz Oxford Street.

Szkoła jest wyposażona w duże klimatyzowane sale lekcyjne, kafejkę internetową z darmowym dostępem do Internetu (w tym bezprzewodowy dostęp do sieci) oraz posiada wspaniałe zaplecze naukowe. W szkole uczy się około 200 słuchaczy każdego miesiąca, średni wiek uczących się to 25 lat, natomiast minimalny to 16 lat.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Program kursu Business English jest połączeniem kursu języka ogólnego 20 lekcji/tydzień i 10 lekcji/tydzień o tematyce biznesowej.

Blok zajęć języka ogólnego odbywa się w godzinach od 9:15 do 13:10, od poniedziałku do piątku. Program kursu obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania. Ponadto, kurs skupia się na ćwiczeniu zagadnień gramatycznych, wymowy, poznawaniu nowego słownictwa oraz idiomów, w sposób pozwalający na praktyczne wykorzystanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach.

Druga część zajęć (12:25-13:15) poświęcona jest wyłącznie na konwersacje oraz doskonalenie mówienia i rozumienia ze słuchu poprzez zastosowanie nowatorskiej metody komunikacyjnej. Każda lekcja trwa 50 minut. Liczebność grupy to średnio 11 osób (max 14 osób).

Zajęcia języka biznesu odbywają się popołudniami (4 razy w tygodniu, w godzinach od 14:15 do 16:35), skupiają się na doskonaleniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia. Zadania językowe mają na celu ćwiczenie i nabieranie pewności siebie w komunikowania się w języku angielski w różnych sytuacjach biznesowych. Tematyka zajęć obejmuje między innymi: spotkania, negocjacje, reklama, marketing, globalizacja, turystyka, podróże biznesowe, e-mail i Internet, motywacja i team building, etyka w pracy, rekrutacja, profile zawodów i firm, wyrażanie opinii itp.

W kursie mogą wziąć udział osoby znające język angielski na poziomie przynajmniej Intermediate.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:30
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:średnio 11
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:dowolny poniedziałek 2012
Godziny zajęć:09:00 - 15:20Poziom języka:Intermediate - Advanced
Wiek:16 - 25 lat  

Zakwaterowanie:

Polecamy zakwaterowanie u starannie dobranej i sprawdzonej przez szkołę rodziny goszczącej, co daje możliwość poznania kultury i stylu życia Brytyjczyków.Studenci mają do wyboru pokoje jednoosobowe bądź kilkuosobowe, opcję ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją. Bardziej wymagający studenci mogą wybrać wersję luksusową, czyli pobyt u rodziny goszczącej oferującej bardzo wysoki standard zakwaterowania.

Inny rodzaj zakwaterowania to akademik, polecany osobom ceniącym niezależność. Dostępne są pokoje jedno i dwuosobowe (dla osób rezerwujących razem), natomiast wspólnie z innymi studentami użytkują kuchnię, łazienkę i toalety. Uczniowie muszą sami zadbać o swoje wyżywienie, ale niewątpliwie mieszkanie w akademiku to doskonała szansa na nawiązanie międzynarodowych znajomości. Ten wariant jest dostępny dla studentów powyżej 18 roku życia.

Z kolei szkolna rezydencja to to bardzo atrakcyjna opcja dla osób, które preferują wyższy standard, a cenią sobie niezależność. Dostępne są pokoje jedno i dwuosobowe, bez wyżywienia. Rezydencja dostępna jest tylko latem

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła oferuje ciekawy program pozalekcyjnych zajęć dodatkowych, który przedstawiany jest na początku każdego miesiąca. Propozycje obejmują rozmaite zajęcia integracyjne, kulturowe, rekreacyjne oraz sportowe.

Popołudniami organizowane są m.in. wyjścia do kina, rejs wycieczkowy po Tamizie, wizyta w studio BBC, piknik i gry sportowe w Regent's Park, wizyty w muzeach i galeriach itp. W weekendy szkoła organizuje również wycieczki np. do Bath, Stonehenge, Oxfordu, Cambridge, a nawet do Szkocji, Paryża, czy Amsterdamu.


Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs+zakwaterowanie u rodziny goszczącej (tylko śniadania) Kurs+zakwaterowanie w akademiku Kurs+zakwaterowanie w rezydencji
2 tygodnie 626 GBP
941 GBP
1001 GBP
1101 GBP
3 tygodnie 914 GBP
1364 GBP
1454 GBP
1604 GBP
4 tygodnie 1202 GBP
1787 GBP
1907 GBP
2107 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 30 lekcji tygodniowo
 • Test wstępny i raport postępów
 • Certyfikat
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji 
 • Pakiet zajęć pozalekcyjnych (wstępy i bilety na wycieczki płatne dodatkowo; zajęcia na terenie szkoły oraz zwiedzanie miasta - bez opłat) 
 • Bezpłatny dostęp do Internetu (w tym bezprzewodowy dostęp do sieci) 
 • Opłaty rejestracyjne szkoły: 50 GBP (tylko kurs), 95 GBP (kurs+zakwaterowanie)
 • Podręcznik

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Londynu

 • Transfer z dworca/lotniska
 • Dodatkowe wyżywienie poza opcją (dopłata do HB u rodziny goszczącej 25 GBP/tydzień)
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Wstępy i bilety na wycieczki
 • Ubezpieczenie

...............................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+