szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinny kurs języka angielskiego w LONDYNIE - Frances King - 20 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Rodzinne kursy językowe organizowane przez szkołę języka angielskiego Frances King cieszą się dużą popularnością na całym świecie.
Szkoła powstała w 1973 roku, jest jedną z najbardziej znanych szkół języka angielskiego w Londynie. Obie siedziby szkoły usytuowane są w centrum miasta, w niedalekiej odległości od stacji metra i głównych atrakcji Londynu. Szkoła posiada akredytację British Council, co potwierdza wysoki poziom nauczania i dobrze opracowany program zajęć, prowadzonych przez doświadczonych wykładowców, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania studentów. Studenci mają zapewniony dostęp do Internetu oraz materiałów pomocniczych (podręczników, kaset, gazet itd.).

Ośrodki Frances King w Londynie:
Kensington - Szkoła mieści się w trzech budynkach - główny budynek zlokalizowany jest naprzeciwko stacji metra Gloucester Road, dwa aneksy oddalone są od niego o około kilka minut pieszo. Budynki usytuowane są w pobliżu najsłynniejszych londyńskich muzeów - Muzeum Historii Naturalne, Muzeum Nauki oraz Muzeum Wiktorii i Alberta oraz Hyde Parku, Kensington Gardens i słynnej ulicy handlowej High Street Kensington. Ogółem szkoła dysponuje 36 salami lekcyjnymi, wyposażonymi w interaktywne białe tablice, 8 salami dostosowanymi do zajęć indywidualnych, laboratorium komputerowym oraz centrum nauki indywidualnej. W szkole zapewniony jest dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. Tu odbywają się zimowe,wiosenne i jesienne kursy rodzinne.

Belgravia - Frances King Belgravia zajmuje dwa budynki, które zlokalizowane są w niewielkiej odległości od siebie oraz w pobliżu stacji metra Victoria i Hyde Park Corner, a także Pałacu Buckingham. W niedalekiej pieszej odległości znajduje się również Hyde Park oraz dzielnica Westminster z z Parlamentem i słynną wieżą zegarową Big Ben. Szkoła dysponuje 22 salami lekcyjnymi, niektóre wyposażone są w interaktywne białe tablice. Do dyspozycji studentów pozostałe również laboratorium komputerowe oraz bezprzewodowy Internet Wi-Fi na terenie szkoły. Tu odbywają się rodzinne kursy letnie. Zajęcia rodziców i dzieci odbywają się w różnych budynkach.


Akredytacje szkoły


Opis kursu:

KURS DLA DZIECI  (8 - 16 lat)

Kurs języka angielskiego obejmuje 20 godzin lekcyjnych tygodniowo. Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 13:00, od poniedziałku do piątku. Program zajęć dostosowany jest do odpowiednich grup wiekowych i skupia się na doskonaleniu umiejętności swobodnego komunikowanie się w języku angielskim. Nowe słówka, wyrażenia i idiomy poznawane są w trakcie zabaw, a ćwiczone i utrwalane w małych grupach. Możliwe są również zajęcia w plenerze, na przykład podczas wizyty w muzeum lub spaceru po parku. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 15-osobowych, na wszystkich poziomach zaawansowania od poziomu początkującego (Beginner).
Uczestnicy kursów letnich, trwających dwa lub więcej tygodni będą mieli również możliwość przystąpienia do ustnego egzaminu Trinity (Trinity Spoken English). Egzamin organizowany jest na wszystkich poziomach zaawansowania i posiada międzynarodowe uznanie. Przeprowadzany jest przez egzaminatorów Trinity College.  

KURS DLA RODZICA/OPIEKUNA  (21+ lat)

Kurs języka angielskiego obejmuje 20 godzin lekcyjnych tygodniowo. Zajęcia odbywają się w godzinach od 09:00 do 13.00, od poniedziałku do piątku. Każda lekcja trwa 50 minut. Zajęcia skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych: mówienia, czytania, pisania i rozumienia ze słuchu. Minimalny wiek uczestników kursu to 21 lat. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych, od poziomu początkującego (Beginner), w oddziale szkoły Frances King Belgravia. Zajęcia dla uczestników kursów rodzinnych w wieku 17-20 lat odbywają się w oddziale szkoły Frances King Kensington.

Kursy popołudniowe Kursy dla rodziców i dzieci dostępne są również w opcji popołudniowej, w godzinach od 14:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku, w wymiarze 15 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20 lekcji
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 15 dzieci/10 dor
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:12 czerwca do 21 sierpnia 2017
Godziny zajęć:09:00 - 13:00Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 8 lat  

Zakwaterowanie:

Rodzinom polecamy zakwaterowanie w apartamentach lub u rodzin goszczących.

Apartamenty Chelsea Cloisters. Budynek Chelsea Cloisters położony jest w dzielnicy Chelsea, jednej z najbardziej tętniących życiem w Londynie, w pobliżu sklepów, restauracji, słynnych muzeów i parków. Apratamenty sprzątane są codziennie, raz w tygodniu wymieniana jest pościel i ręczniki. Dostęp do Internetu ? WiFi płatny dodatkowo. Wyposażenie: łazienka z wanną/prysznicem, toaletą i umywalką; kuchnia z lodówką, kuchenką, kuchenką mikrofalową, zmywarką; telewizor. Dystans od budynków Frances King: 15-20 minut spacerem do szkół w Kensington i 20-25 minut metrem do innych szkół Frances King.
Apartamenty Citadines
. Budynek Citadines znajduje się w samym sercu modnej dzielnicy Kensington (1 strefa komunikacyjna), w pobliżu sklepów, restauracji i krótkiego spaceru do Hyde Park, Kensington Palace i słynnych muzeów. Apratamenty sprzątane są sprzątane raz w tygodniu (wraz ze zmianą pościeli i ręczników). Pralnia samoobsługowa dostępna jest w budynku, można również oddać garderobę do pralni. Dostęp do Internetu - WiFi. Wyposażenie: łazienka z wanną/prysznicem, toaletą i umywalką; kuchnia z lodówką, kuchenką, kuchenką mikrofalową, zmywarką (apartament z 1 sypialnią); telewizor, deska do prasowania, żelazko, suszarka Dystans od budynków Frances King: 5 minut spacerem do szkół w Kensington i 15 minut metrem do innych szkół Frances King.

Zajęcia dodatkowe:

Czas po zajęciach można przeznaczyć na indywidualne zwiedzanie Londynu lub wziąć udział w zajęciach dodatkowych organizowanych przez szkołę. Podczas zajęć dzieciom muszą towarzyszyć rodzice. W sezonie letnim zajęcia organizowane są popołudniami, 3 razy w tygodniu dla rodzin, które biorą udział w kursach porannych oraz 2 razy w tygodniu w godzinach dopołudniowych dla rodzin uczestniczących w kursach w opcji popołudniowej. Ponadto szkoła organizuje całodniowe wycieczki weekendowe. Wszystkie zajęcia dodatkowe (bilety wstępów, transport itp.) płatne są dodatkowo na miejscu.

DAY SCHOOL
Opcja day school obejmuje dodatkowe zajęcia popołudniowe dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Uczestnicy kursów rodzinnych dołączają do międzynarodowej młodzieży, uczestniczącej w obozie językowym organizowanym przez szkołę Frances King na kampusie Haythrop College (University of London), który zlokalizowany jest w pobliżu stacji metra High Street Kensington. Zajęcia odbywają się w godzinach od 8:300 do 17:45 i obejmują poranne lekcje języka angielskiego w  wymiarze 15 lekcji języka ogólnego oraz 5 lekcji tematycznych do wyboru: Discover London, Fashion and Style oraz Sports Fan, które obejmują słownictwo, ćwiczenie umiejętności językowych oraz przygotowanie projektu związanego z wybranym tematem. Zajęcia te stanowią merytoryczne przygotowanie uczestników do specjalnych lekcji w plenerze. Popołudniami młodzież uczestniczy w warsztatach i wycieczkach nawiązujących do tematyki wybranych zajęć. Ponadto, szkoła organizuje popołudniowe zajęcia rekreacyjne oraz gry i zabawy integracyjne. Raz w tygodniu organizowana jest również całodniowa wycieczka np. rejs statkiem po Tamizie do Greenwich, zwiedzanie pałacu Hampton Court, zwiedzanie zamku Windsor czy wyjazd do nadmorskiego kurortu Brighton.


Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 rodzic+1 dziecko) Kurs+zakwaterowanie w apartamencie bez wyżywienia (1 rodzic+1 dziecko) Kurs+zakwaterowanie u rodziny BB (1 rodzic+1 dziecko)
1 tydzień 780 GBP
1508 GBP
1066 GBP
2 tygodnie 1440 GBP
2896 GBP
2012 GBP
3 tygodnie 2100 GBP
4284 GBP
2958 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo (wg opcji) dla dziecka i 20 lekcji tygodniowo dla rodzica
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Opłaty rezerwacyjne szkoły - 120 GBP/rodzina
 • Pakiet powitalny
 • Test wstępny
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Pakiet niektórych  zajęć pozalekcyjnych (zajęcia na terenie szkoły oraz zwiedzanie miasta)
 • Dostęp do Centrum Nauki Indywidualnej (12.00-17.30)

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Transfer z lotniska - 110 GBP (Heathrow), 130 GBP (Gatwick), 140 GBP (Stansted i Luton)
 • Dopłata do obiadokolacji u rodzin goszczących - 29 GBP/osoba/tydzień
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Bilety na dodatkowe wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
 • Dopłata do Teenager Day Programme- 175 GBP/tydzień

............................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+