szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs językowy w Anglii dla dziecka i rodzica - BEDE'S Eastbourne

Opis szkoły:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy. Wysoka jakość usług szkoły Bede's została potwierdzona przez British Council w opublikowanym raporcie: http://www.bedessummerschool.org/assets/britishcouncil-inspection-report.pdf

Ośrodek Bede's w nadmorskiej miejscowości Eastbourne zlokalizowany jest na wzniesieniu, skąd rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże oraz zatokę. Plaża oraz centrum miasta znajdują się w niewielkiej pieszej odległości od kampusu. Budynek szkolny jest duży, co stwarza domową atmosferę, w której najmłodsi uczestnicy mogą czuć się bezpiecznie. Na terenie kampusu znajdują się boiska sportowe, basen, studio tańca, studio artystyczne i teatr. W głównym budynku szkoły dostępny jest internet.

Akredytacje szkoły

Opis kursu:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI W WIEKU 6-11 LAT w szkole BEDE'S

Zajęcia językowe obejmują 17,5 godzin tygodniowo i skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych w zakresie ogólnej znajomości języka angielskiego oraz zabawy i projekty językowe. Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników. Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.

Dzieci uczestniczą też w rozmaitych grach i zabawach językowych (warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej, tworzenie pamiętnika wideo, układanie wakacyjnej piosenki, tworzenie komiksu, redagowanie szkolnej gazetki). Podczas zajęć uczestnicy rozwijają swoje zdolności mówienia, rozumienia ze słuchu oraz używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach.

Dzieci przygotowują również własne projekty, które stanowią wprowadzenie do środowej wycieczki. Zajęcia językowe odbywają się na 8 poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach 10 osobowych, prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, spełniających kryteria Accreditation UK.

Program DAY CAMP dla dzieci obejmuje zajęcia od godziny 8:30 do 17:00 od poniedziałku do piątku, z półdniową wycieczką w każdą środę. Uczestnicy w ramach Day Camp jedzą lunch w szkole. Istnieje również możliwość wykupienia opcji wieczornej, która w tygodniu obejmuje zajęcia dla dzieci od 17:00 do 20:30, w tym również obiadokolację. Uczestnicy programu Day Camp mogą wziąć udział w wycieczkach, które są organizowane w soboty.
ZAJĘCIA DLA RODZICA/OPIEKUNA

KURS STANDARDOWY (General English) obejmuje 15 lekcji tygodniowo. Zajęcia odbywają się w godzinach porannych (09:00-12:30). Program kursu obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania. Ponadto, kurs skupia się na ćwiczeniu mówienia i rozumienia ze słuchu. Kurs przeznaczony jest dla osób, które pragną poprawić swoje ogólne umiejętności językowe. Zajęcia odbywają się w grupach międzynarodowych, średnio 10 osobowych (max 12 osób),na różnych poziomach zaawansowania (od Elementary do Advanced). Zajęcia dla rodziców odbywają się w budynku szkoły, gdzie uczą się również dzieci. Dodatkową opcją są zajęcia indywidualne (one-to-one), które odbywają się popołudniami w godzinach od 15:00 do 18:00.

Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:20 + 15
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:10-12
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:11, 18, 25 lipca oraz 1 i 18 sierpnia 2021
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 6 lat  

Zakwaterowanie:

W Eastbourne można skorzystać z kilku możliwości zakwaterowania. Dostępne są hotele o różnym standardzie, w przypadku dłuższych wyjazdów dla rodzin polecane są apartamenty/domki letnie.

 

Zajęcia dodatkowe:

Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych popołudniowych zajęciach sportowych i rekreacyjnych (15:00-17:00) pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami.

Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu. Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują, czasami zajęcia organizowane są dla wszystkich uczestników obozu lub to nauczyciele decydują o ?wymieszaniu? grup, aby dzieci mogły poznać nowe osoby z innych grup. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np.: gra w kręgle, jazda na rowerze, czy jazda na rolkach.

Uczestnicy programu Day Camp mogą również uczestniczyć w zajęciach wieczornych organizowanych na kampusie. W środy organizowane są półdniowe wycieczki (do 19:00), podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Eastbourne i okolicach.Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów Bede's.

Dodatkowe zajęcia sportowe Sports Academy (jazda konna/pływanie/opieka nad zwierzętami/tenis). Dodatkowe zajęcia sportowe i rekreacyjne z instruktorem przeznaczone są przede wszystkim dla uczestników o sprecyzowanych zainteresowaniach daną dyscypliną sportu. Profesjonalne zajęcia sportowe z instruktorem odbywają się zazwyczaj 3 razy w tygodniu. Studenci, którzy uczestniczą w tych zajęciach nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęiach dodatkowych ujętych w programie ogólnym. Zajęcia odbywają się na poziomie od początkującego do średnio-zaawansowanego.


Rodzice / opiekunowie biorą udział w zajęciach dodatkowych-rekreacyjnych we wtorki i czwartki w godzinach od 12:30 do 17:00. W ramach wspólnego spędzania czasu, szkoła organizuje wycieczki, wspólne wyjścia do teatru, na kręgle czy do restauracji. Dodatkowo, w ramach pakietu zajęć dodatkowych, dorośli otrzymują również lunch.


Cennik

Czas trwania Kurs (1 dziecko) FIRST MINUTE Kurs (1 dziecko) Kurs (1 rodzic + dziecko) FIRST MINUTE Kurs (1 rodzic + dziecko)
2 tygodnie 1400 GBP
1300 GBP
2800 GBP
2500 GBP
3 tygodnie 2100 GBP
1950 GBP
4200 GBP
3900 GBP
4 tygodnie 2800 GBP
2600 GBP
5600 GBP
5200 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 17,5 lekcji tygodniowo dla dziecka i 15 lekcji tygodniowo dla rodzica
 • Test wstępny
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Korzystanie z centrum językowego
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Opłaty rejestracyjne szkoły
 • Materiały do nauki dla rodziców i dzieci
 • Lunch w szkole dla dzieci
 • Udział dziecka w zajęciach popołudniowych
 • zajęcia popołudniowe dla rodzica (jeżeli uczestniczy w kursie) 2/tydzień wraz z luncm
 • Jedną półdniową wycieczkę w tygodniu (dzieci)
 • Ubezpieczenie turystyczne BEDEs (uczestnicy kursów)
 • Popołudniowe zajęcia rekreacyjne dla rodziców (w tym lunch)- 2x w tygodniu


Oferta FIRST MINUTE 2018 ważna przy rezerwacji do   30 kwietnia 2021
Dla stałych klientów dodatkowe rabaty

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy
 • Transfer z/na lotnisko - 150 GBP (Gatwick), 200 GBP (Heathrow), 250 GBP (Stansted) w 1 stronę
 • Wieczorne zajęcia dla dzieci (od 17:00 do 20:30)- 35 GBP/dzień (płatne w szkole)
 • Wycieczka w sobotę (dla dzieci)- 50 GBP/wycieczka (płatne w szkole)
 • Zakwaterowanie w apartamencie
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Zajęcia w ramach Sports Academy- jazda konna 275 GBP/3 godziny w tygodniu; opieka nad zwierzętami 225 GBP/6 godzin w tygodniu; pływanie 225 GBP/3 godziny w tygodniu; tenis 225 GBP/6 godzin w tygodniu, piłka nożna 225 GBP/6 godzin w tygodniu, performing arts (sztuki wizualne) 225 GBP/6 godzin w tygodniu
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

.......................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+