szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinny kurs języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, EC Brighton

Opis szkoły:

Szkoła języka angielskiego EC - European Centre of English Language Studies oferuje szeroki wybór kursów językowych w Wielkiej Brytanii, na Malcie oraz USA, Kanadzie i RPA. Dogodna lokalizacja, doświadczeni wykładowcy oraz starannie opracowany program zajęć dopasowany do potrzeb kursantów to tylko niektóre z licznych zalet szkół w tej sieci. Szkoła, posiada certyfikat jakości ISO 9001, jest członkiem ALTO (Association of English Travel Organisations), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations), oraz ARELS . Posiada akredytację British Council.
Kurs rodzinny w EC Brighton to świetna okazja na spędzenie rodzinnych wakacji przy jednoczesnej nauce języka angielskiego. EC Brighton to duża, nowoczesna szkoła znajdująca się zaledwie dwie minuty drogi od Brighton Pier, Royal Pavilion oraz wielu znanych restauracji i barów. Szkoła wyposażona jest w 33 sale lekcyjne, kafejkę serwującą domowe dania oraz bibliotekę. Na terenie całej szkoły dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).

AKREDYTACJE SZKOŁY
Opis kursu:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI W WIEKU 13-17 LAT

Kurs językowy odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, w wymiarze 20 lekcji tygodniowo. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania przez bardzo dobrą kadrę lektorów w grpach międzynarodowych. Jedna lekcja trwa 45 minut. Główny nacisk kładzie się na komunikacje w języku angielskim w codziennych sytuacjach. Na lekcjach studenci poznają zasady gramatyki, znaczenie wybranych idiomów a także będą mieli okazję ćwiczyć umiejętności z zakresu pisania, czytania, mówienia i rozumienia ze słuchu. Studenci łączeni są w małe, 14osobowe grupy, w których naprzemiennie uczy co najmniej dwóch nauczycieli. Pozwala to na osłuchanie się z różnymi stylami mówienia.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH (18+ LAT) lub specjalny dla osób  w wieku+30

Kurs standardowy General English obejmuje 20 lekcji tygodniowo i przeznaczony jest dla osób, które chcą poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego w zakresie gramatyki i słownictwa. Podczas zajęć szczególny nacisk kładziony jest na równomierne doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: mówienia, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu. Każda lekcja trwa 45 minut. Zajęcia odbywają się w grupie 12 osobowej (maksymalnie 14 osobowej).Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:12-15
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:pomiedzy 17 czerwca a 19 sierpnia 2017
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 13 lat  

Zakwaterowanie:

Rodziny goszczące - to idealny sposób na ciągłe doskonalenie umiejętności językowych poza zajęciami w szkole przy jednoczesnym poznaniu prawdziwej kultury angielskiej. Do wyboru są jednoosobowe pokoje. W większości domów studenci muszą dzielić łazienkę z pozostałymi mieszkańcami. Studenci mają do wyboru dwie opcje wyżywienia - BB (śniadania) bądź HB (śniadania i obiadokolacje).

Hotele, Pensjonaty, Apartamenty
- dla rodzin idealne rozwiązanie. Prosimy o kontakt z naszymi konsultantami zainteresowanych tymi opcjami zakwaterowania.

NB - bez wyżywienia      BB - śniadania      HB - śniadania i obiadokolacje      SGL - pokój jednoosobowy       DBL - pokój dwuosobowyZajęcia dodatkowe:

Dzieci i młodzież, prócz zajęć językowych mają zagwarantowany pakiet zajęć pozalekcyjnych (w tym wycieczki całodniowe np. Londyn, Cambridge i półdniowe).

Rodzice/opiekunowie mogą wziąć udział w organizowanych przez szkołę zajęciach pozalekcyjnych (spotkania w pubie, wieczory filmowe, wycieczki) lub spędzić czas wolny wypoczywając na plaży, zwiedzając Brighton i okoliczne miejscowości.
Przykładowy dwutygodniowy rozkład zajęć dla dzieci/młodzieży
Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1+1) Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczącej BB (1+1)
1 tydzień 817 GBP
1107 GBP
2 tygodnie 1087 GBP
1637 GBP
3 tygodnie 2277 GBP
3087 GBP
4 tygodnie 3007 GBP
4077 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo dla dziecka i 20 lekcji tygodniowo dla rodzica
 • Test wstępny i certyfikat końcowy
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji (dla dziecka i rodzica)
 • Podręcznik i materiały do nauki
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Opłaty rejestracyjne szkoły


Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Londynu
 • Transfer z/na lotnisko - 135 GBP (Heathrow), 95 GBP (Gatwick), 225 GBP (Luton, Stansted) - w 1 stronę
 • Dodatkowe wyżywienie poza opcją
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Płatne zajęcia dodatkowe dla dorosłych (wycieczki i bilety wstępu)
 • Dopłata do wyżywienia w opcji HB- 25 GBP/osoba/tydzień
 • Dopłata sezonowa do zakwaterowania pomiędzy 24 czerwca a 2 września- 25 GBP/osoba/tydzień


.......................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+