szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinny kurs językowy w Brighton Language College

Opis szkoły:

Brighton to oddalony o 75 km od Londynu, najpopularniejszy kurort południowego wybrzeża Wielkiej Brytanii, który zachwyca szerokimi plażami i wspaniałą letnią atmosferą.
Miasto słynie nie tylko z zabytkowej architektury, ale również z licznych atrakcji turystycznych, wśród których wymienić można wyścigi konne, pokazy latawców, czy coroczny rajd samochodów zabytkowych. Symbolem Brighton jest światowej sławy orientalny Royal Pavilion (Pawilon Królewski) - letnia rezydencja rodziny królewskiej oraz Brighton Pier-molo, jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Anglii.


Szkoła Brighton Language College została założona w 1996 r. i jest jedną z lepszych szkół językowych w Brighton.
Od 2015 roku szkoła Brighton Language College mieści się w nowoczesnym budynku, który zlokalizowany jest w centrum Brighton, na przeciwko słynnego Royal Pavilion i zaledwie 3 minuty pieszo od plaży. Szkoła dysponuje 28 salami zajęć o łącznej powierzchni ponad 1000 m2. W budynku dostępny jest Internet bezprzewodowy Wi-Fi. Do dyspozycji studentów pozostaje również pokój wypoczynkowy oraz patio. Zajęcia dla dzieci Junior Vacation odbywają się w budynkach należących do Uniwersytetu Brighton ? Grand Parade oraz Pavilion Parade, które zlokalizowane są w centrum Brighton, w odległości około 6 minut pieszo od szkoły BLC dla dorosłych.
Akredytacje szkoły


Opis kursu:

KURS EXPLORERS  DLA DZIECI W WIEKU 5-11 LAT

Zajęcia odbywają się w godzinach porannych (09:15-12:30) lub popołudniowych (13:30 ? 17:00 - wersja tańsza) od poniedziałku do piątku, w wymiarze 20 lekcji tygodniowo. Pierwszego dnia zajęć dzieci zostają przydzielone do odpowiedniej grupy zaawansowania językowego na podstawie testu (dzieci potrafiące pisać) i rozmowy z lektorem.
Kurs został stworzony z myślą o zachęcaniu dzieci do nauki języka na jej początkowych etapach oraz ma na celu poprawę już zdobytych kompetencji językowych. Zajęcia skupiają się na rozwijaniu umiejętności komunikowania się w języku angielskim oraz rozwijaniu umiejętności pisania i czytania poprzez dostosowane do wieku ćwiczenia wspomagające intensywny rozwój rozpoznawania i używania języka angielskiego. Lekcja trwa 45 minut.EXPLORERS SAFARI - dla dzieci w wieku 7-11 lat  
Explorers Sfari jest rozszerzeniem kursu Explorer o pakiet popołudniowych zajęć rekreacyjnych (3 godziny lekcyjne dziennie),  podczas których dzieci mają okazję ćwiczyć język angielski podczas zabaw i w rozmowach z rówieśnikami. Po zajęciach dzieci biorą udział w wycieczkach między innymi do akwarium lub Brighton Pier, grach i zabawach integracyjnych prowadzonych przez animatorów. Explores Safari obejmuje również lunch pomiędzy zajęciami językowymi a rekreacyjnymi
Safari jest dostępny  pomiędzy 3 a 21 kwietnia, 12 czerwca a 1 września 2017


UWAGA: w cenniku uwzględniono podstawową opcję kursu - czyli Explorer. Rozszerzenie Safari i Combo znajduje się w dopłatach

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH W WIEKU 16+

Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo, które odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach pora nnych. Zajęcia przeznaczone są dla osób znających język angielski przynajmniej w stopniu podstawowym.

Podczas zajęć uczestnicy skupiają się głównie na zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności pisania i mówienia w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, najczęściej 10-14 osobowych. Jedna lekcja trwa 45 minut.

UWAGA: Rodzice/opiekunowie, którzy nie chcą się uczyć, mogą wykupić tylko zakwaterowanie.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:10-16
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:dowolny poniedziałek pomiędzy 22.03.21 - 27.08.21
Godziny zajęć:09:15 - 12:30Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 5 lat  

Zakwaterowanie:

Dla rodzin do 2 osób szkoła proponuje zakwaterowanie u rodzin goszczących. Uczestnicy mają zagwarantowane śniadania i obiadokolacje, a w weekendy dodatkowo lunch. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wynajęcia pokoju z osobną łazienką. W pozostałych przypadkach uczestnicy dzielą łazienkę z pozostałymi domownikami. Zakwaterowanie u rodzin goszczących to doskonała okazja do doskonalenia języka angielskiego poza zajęciami w szkole. Ponadto mieszkając z prawdziwą rodziną brytyjską, studenci mają okazję dokładniej poznać kulturę Wielkiej Brytanii oraz panujące tam obyczaje. Domy rodzin goszczących znajdują się około 30 minut drogi od szkoły.

Rodzinom, które cenią sobie niezależność polecamy zakwaterowanie w apartamencie, pensjonacie lub hotelu. Osoby, które są zainteresowane taką opcja zakwaterowania prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Zajęcia dodatkowe:

Zajęcia językowe rodziców oraz dzieci kończą się o tej samej godzinie (Kurs Explorer). Popołudniami rodzina może wybrać się na zwiedzanie Brighton i okolicznych miejscowości, wypocząć na plaży oraz wykorzystać wolny czas w sposób indywidualny (ciekawą propozycję stanowi Brighton Pier wraz z Wesołym Miasteczkiem oferującym wiele atrakcji).

Szkoła organizuje również wiele zajęć dodatkowych, np. karaoke lub zdobienie porcelany.

Weekendy można zaplanować na wycieczki do Londynu, dokąd pojechać można pociągiem z Brighton (ok 45 minut, pociągi kursują kilkanaście razy w ciągu dnia z Brighton do głównej stacji kolejowej w Londynie Victoria Station).
Rodzice, których dzieci mają zorganizowane zajęcia popołudniowe Safari - mogą ten czas wykorzystać na wypoczynek na plaży, zakupy czy relaks.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs 1 rodzic + 1 dziecko Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczącej (1+1) Tylko kurs 1 dziecko Kurs dziecko+zakwaterowanie 1+1
1 tydzień 566 GBP
896 GBP
322 GBP
687 GBP
2 tygodnie 1002 GBP
1592 GBP
579 GBP
1239 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo dla dziecka (EXPLORERS) i 20 lekcji tygodniowo dla rodzica
 • Test wstępny i certyfikat końcowy
 • Zakwaterowanie i wyżywienie HB (dla dziecka i rodzica)
 • Podręcznik i materiały do nauki
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Opłaty rejestracyjne szkoły

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Londynu
 • Transfer z/na lotnisko
 • dopłata do zakwaterowania u rodzin goszczących w miesiącach czerwiec - sierpień 20 GBP/tydzień za osobę
 • Zakwaterowanie w domu gościnnym bądź apartamencie - od około 375 GBP/tydzień
 • Dodatkowe wyżywienie poza opcją
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Zajęcia dodatkowe (wycieczki i bilety wstępu)
 • dopłata do SAFARI +140 GBP/tydzień |


.........................................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+