szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinny kurs w Bournemouth, Anglo Continental

Opis szkoły:


Anglo-Continental to renomowana szkoła założona w 1950 roku. Posiada bogatą ofertę kursów języka angielskiego dla każdego. Szkoła mieści się na południu Anglii, w mieście Bournemouth położonym 100 mil od Londynu. Szkoła Anglo-Continental jest jedna z największych szkól języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. Szkoła została uznana przez Brytyjskie Ministerstwo Edukacji, posiada akredytację British Council.

Anglo-Continental posiada w Bournemouth dwa doskonale wyposażone własne ośrodki - pierwszy Wimbore Road Center , w którym odbywają się większość kursów oferowanych przez szkołę oraz drugi, Executive Center, gdzie prowadzone są wyłącznie kursy dla klasy managerskiej wyższego szczebla.

Główne centrum
Wimbore Road Center zlokalizowane jest w pełnej zieleni willowej dzielnicy Bournemouth w bliskiej odległości od centrum i plaży. Kampus szkolny obejmuje kilka budynków, w których znajdują się 84 nowoczesne, doskonale wyposażone sale lekcyjne, dwie sale wykładowe wyposażone w projektory, akademik, restauracja oraz obiekty sportowe i duży ogród.

Dodatkowo uczestnicy kursów maja do dyspozycji czytelnie z bogatym zbiorem literatury, podręczników i słowników, laboratorium językowe oraz multimedialne centrum do nauki indywidualnej.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI W WIEKU 10-15 LAT


Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo , które odbywają się w godzinach porannych od poniedziałku do piątku, w małych grupach. Podczas zajęć nacisk kładzie się głównie na pisanie, czytanie, słuchanie i mówienie w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli w miłej i przyjaznej atmosferze, co pozwala na bezstresową naukę i szybkie, widoczne postępy. Kurs przeznaczony jest dla dzieci na każdym poziomie zaawansowania, które przydzielane są do odpowiedniej grupy na podstawie testu językowego pierwszego dnia zajęć.

Rodzice mają także możliwość wybrania usługi door-to-door, dzięki której dzieci są przywożone do szkoły i odwożone do domu zaraz po zajęciach.

Ponadto poza zajęciami z języka angielskiego, szkoła organizuje liczne wycieczki, gry i zabawy, podczas których dzieci nie tylko dobrze się bawią, ale także wzbogacają swoją wiedzę i poprawiają umiejętności językowe. W programie przewidziane są wycieczki m.in. do Brighton Castle, Stonehenge i London Eye.


KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH


Kurs przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie znajomości języka angielskiego. Podczas zajęć, które odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach rannych, uczestnicy kursu uczą się gramatyki angielskiej, poprawnej wymowy oraz nabierają pewności siebie w komunikowaniu się w języku obcym. Tygodniowo odbywa się 20 lekcji. Każda z nich trwa 45 minut. Studenci uczą się w małych, zazwyczaj 10-osobowych grupach.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:10-14
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:dowolny poniedziałek pomiędzy 05 czerwca a 26 sierpnia 2017
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 10 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie u rodzin goszczących. Do dyspozycji są pokoje jedno i dwuosobowe. Łazienka, z prysznicem bądź wanną (do wyboru), jest dzielona z wszystkimi domownikami.

Rodziny goszczące zapewniają lunch od poniedziałku do piątku dla dziecka. Istnieje możliwość wyprania swoich ubrań w domu rodzin goszczących raz w tygodniu.

Zajęcia dodatkowe:

DZIECI

Po zajęciach językowych dzieci biorą udział w zajęciach rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, które obejmują m.innymi:
- siatkówkę, piłkę nożną, tenis, gry i zabawy na plaży, spacery po Bournemouth (m.innymi zwiedzanie Oceanarium), pokazy talentów, karaoke, zajęcia plastyczne (ceramika, malarstwo, rysunek), fotografia, kręcenie filmów, zabawy w teatr, dyskoteki, imprezy tematyczne, pokazy talentów, mini olimpiada i wiele, wiele innych

DOROŚLI

Rodzice/opiekunowie mogą w czasie wolnym wziąć udział w zajęciach dodatkowych organizowanych przez szkołę (wycieczki np. Stonehenge , Thorpe Park, Portsmouth czy Windsor Castle; spotkania w pubach z innymi uczestnikami, imprezy tematyczne) lub zrelaksować się na plaży, wybrać się na zakupy.Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 rodzic + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie (1 rodzic + 1 dziecko)
2 tygodnie 1460 GBP
2234 GBP
3 tygodnie 2070 GBP
3111 GBP
4 tygodnie 2680 GBP
4375 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo dla dziecka i 20 lekcji tygodniowo dla rodzica
 • Test wstępny i certyfikat końcowy
 • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej
 • usługa door-to-door dla dzieci w wieku 10-12 lat
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Opłaty rejestracyjne szkoły
 • Materiały dydaktyczne

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Wielkiej Brytanii
 • Transfer szkoły z/na lotnisko - w przypadku przyjazdu i wyjazdu w niedzielę - 92 GBP/osoba/dwie strony
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Niektóre zajęcia dodatkowe (wycieczki i bilety wstępu)
 • Zakwaterowanie w hotelu - od około 35 GBP/noc

.............................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+