szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinne wakacje z językiem angielskim w Wielkiej Brytanii, Concorde International

Opis szkoły:

Concorde International to szkoła z ponad 40-letnim doświadczeniem w organizowaniu programów językowych. Posiada akredytację British Council oraz jest członkiem organizacji English UK. W swojej ofercie posiada wiele kursów dostosowanych do wieku uczestników i ich poziomu znajomości języka angielskiego. Kadra lektorów szkoły to doskonale wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele.
Główny budynek szkoły Concorde, Arnett House, zlokalizowany jest w centrum Canterbury; z jego okien można zobaczyć wieże słynnej katedry. W sąsiedztwie szkoły znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, puby oraz sklepy. Szkoła dysponuje nowocześnie wyposażonymi salami lekcyjnymi, które dostosowane są do najwyższych standardów nauczania. Ponadto, do dyspozycji studentów pozostają sale komputerowe, biblioteka, kawiarnia oraz świetlica, w której można odpocząć, obejrzeć telewizję lub filmy DVD. W budynku szkoły dostępny jest Internet bezprzewodowy (Wi-Fi). Tutaj odbywają się kursy języka biznesu. Concorde International posiada również swój oddział na terenie kampusu Christ Church University, zlokalizowany w odległości około 10 minut pieszo od Arnett House. Tutaj odbywają się kursy General English. Zajęcia językowe dla dzieci odbywają się w budynku Garden House, który znajduje się w odległości około 4 minut pieszo od głównego budynku szkoły oraz około 10 minut pieszo od kampusu Christ Church University.Akredytacje szkoły


Opis kursu:

KURS  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO  DLA  DZIECI

Zajęcia językowe Playtime dla dzieci (5-7 lat) - 15 lekcji/tydzień
Zajęcia dla najmłodszych - Playtime - odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:30, w wymiarze 15 godzin tygodniowo. Podczas lekcji, dzieci uczestniczą w rozmaitych interaktywnych zajęciach opartych na grach i zabawach rozwijających ich wyobraźnię, w tym zajęcia artystyczne, muzyczne, plastyczne i ruchowe. Prowadzący skupiają się głównie na zainteresowaniu dzieci językiem angielskim oraz zachęcają je do aktywnego uczestniczenia we wszystkich zajęciach. Zaznajamiają dzieci z podstawowym słownictwem, gramatyką oraz oswajają z brzmieniem języka angielskiego, tak aby nabierały większej pewności siebie w komunikowaniu się w języku obcym między sobą. Podczas zabaw z rówieśnikami dzieci utrwalają zdobyte umiejętności.

Kurs języka angielskiego Young Learners (8-17 lat) - 20 lekcji/tydzień
Zajęcia dla uczestników w wieku 8-17 lat odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:30 oraz dodatkowo w środy i w piątki w godzinach od 13:45 do 16:30, w wymiarze 20 lekcji tygodniowo. Podczas zajęć juniorzy uczą się jak wykorzystać język angielski w różnych codziennych sytuacjach, np. w podróży czy podczas zakupów. Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Poza zajęciami językowymi, szkoła organizuje również liczne wycieczki oraz gry i zabawy, podczas których wszyscy uczestnicy mają zapewnioną opiekę kadry szkoły.

KURS  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO  DLA  DOROSŁYCH  (18+)

Kurs języka ogólnego General English obejmuje 15 lub 25 lekcji tygodniowo, które odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:30. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku od 18 lat, które znają język angielski przynajmniej w stopniu podstawowym. Program zajęć skupia się głównie na zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności rozumienia ze słuchu, mówienia oraz pisania w języku angielskim, w tym między innymi: ćwiczenie prawidłowej wymowy, poznawanie zasad fonetycznych, poznawanie nowego słownictwa, idiomów i wyrażeń kolokwialnych, czytanie ze zrozumieniem i szybkie czytanie, komunikowanie się i rozumienie informacji przekazywanych poprzez telewizję, radio czy telefon.

Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:15
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:10-12
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:2 lipca - 6 sierpnia 2017
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 5 lat  

Zakwaterowanie:

Apartamenty
Concorde International oferuje zakwaterowanie w rodzinnych apartamentach będących częścią kampusu uniwersyteckiego, Parham Student Village. Apartamenty zlokalizowane są w odległości około 20 minut pieszo od centrum Canterbury oraz około 30 minut od oddziału szkoły w Christ Church University. W niewielkiej pieszej odległości znajdują się również dwa supermarkety, Asda i Lidl. Dostępne są apartamenty 2-5-pokojowe oraz domy 6-7 pokojowe. Każdy pokój wyposażony jest w pojedyncze łóżko, łazienkę, biurko, szafę, lampkę oraz pościel i ręczniki, które zmieniane są raz w tygodniu. W każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, sztućce naczynia, żelazko i deska do prasowania oraz odkurzacz), jadalnia oraz pokój wypoczynkowy z TV (dodatkowa tygodniowa opłata za korzystanie z TV). Domy 6 i 7-pokojowe posiadają również ogródek oraz miejsce parkingowe. Wieszaki i suszarka do włosów nie są dostępne. W apartamentach można korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu Wi-Fi. Zakwaterowanie nie obejmuje wyżywienia. Każda rodzina zakwaterowana jest w jednym apartamencie. Apartamenty dzielone nie są dostępne. Na kampusie zakwaterowane są również inne rodziny różnych narodowości, które uczestniczą w programie Family Study, co stanowi doskonałą okazję do poznania nowych ludzi oraz kultur.

Zajęcia dodatkowe:

Zajęcia językowe rodziców oraz dzieci kończą się o tej samej godzinie, z wyjątkiem śród i piątków, kiedy zajęcia dzieci uczestniczących w programie Young Learners kończą się o godzinie 16:30. Popołudniami i wieczorami rodzina może skorzystać z oferty zajęć dodatkowych, które przygotowała szkoła Concorde. Zajęcia organizowane są cztery razy w tygodniu i obejmują zwiedzanie Canterbury, zajęcia sportowe i rekreacyjne w plenerze, zajęcia artystyczne, półdniową wycieczkę w okolice Canterbury (np. zamek Leeds, zamek Dover, Wildlife Park) czy rodzinne wyjścia do pubu. Ponadto, w soboty szkoła organizuje również całodniowe wycieczki, np. do centrum Londynu, Cambridge, Greenwich czy do Legolandu. Na każdy kolejny tydzień szkoła przygotowuje inny program zajęć.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 rodzic + 1 dziecko 5-7 lat) Tylko kurs (1 rodzic + 1 dziecko 8-17 lat) Kurs+zakwaterowanie w apartamencie (1 rodzic + 1 dziecko 5-7 lat) Kurs+zakwaterowanie w apartamencie (1 rodzic + 1 dziecko 8-17 lat)
1 tydzień 571 GBP
585 GBP
867 GBP
881 GBP
2 tygodnie 946 GBP
974 GBP
1538 GBP
1566 GBP
3 tygodnie 1321 GBP
1363 GBP
2209 GBP
2251 GBP
4 tygodnie 1696 GBP
1752 GBP
2880 GBP
2936 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 15 lekcji tygodniowo dla dziecka i 15 lekcji tygodniowo dla rodzica 
 • Zakwaterowanie w 2-pokojowym apartamencie (w opcji)
 • Test wstępny i certyfikat końcowy
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Opłaty rejestracyjne szkoły
 • Materiały dydaktyczne

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Transfer z/na lotnisko - 225 GBP (Gatwick), 245 GBP (Heathrow), 145 GBP (Stansted) - w jedną stronę
 • Zakwaterowanie w apartamentach - od około 250 GBP/tydzień za rodzinę 2-osobową
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Pakiet rodzinnych zajęć popołudniowych i wycieczek - 155 GBP/os./tydzień

.............................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+