szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka francuskiego w Paryżu dla całej rodziny, szkoła ACCORD

Opis szkoły:

ACCORD jest renomowaną szkołą francuską, prowadzącą kursy języka francuskiego dla każdego. Posiada dwa ośrodki we Francji - Grands Boulevards French Language School oraz ST Nicolas Summer Campus School.

Kursy letnie dla całej rodziny odbywają się na terenie kampusu Saint Nicolas, który położony jest w południowej części Paryża, w dzielnicy Issy Les Moulineaux, w pobliżu takich atrakcji turystycznych jak wieża Eiffela, Muzeum Luwr, czy Montmartre. Na terenie kampusu znajdują się nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, w których odbywają się zajęcia, samoobsługowa restauracja, kafeteria, stół do tenisa, boiska do siatkówki i koszykówki, sala fitness. Na terenie szkoły dostępny jest Internet bezprzewodowy.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

KURS DLA DZIECI W WIEKU 6-17

Kurs języka francuskiego obejmuje 15 godzin tygodniowo(3 godziny dziennie = 4 lekcje 45-minutowe). Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 12:30, w małych grupach międzynarodowych (max 15 osób), w salach lekcyjnych na terenie kampusu Saint Nicolas.
W pierwszym dniu zajęć językowych przeprowadzony będzie test pisemny i krótka rozmowa w języku francuskim. Na podstawie tego testu każdy uczestnik będzie przydzielony do grupy o odpowiednim stopniu zaawansowania języka.

Metoda nauczania
Metoda stosowana przez szkołę Accord polega przede wszystkim na nauce poprzez zabawę - "Apprendre en s'amusant". Kurs skupia się na doskonaleniu komunikowania się w języku francuskim. W tym celu wykorzystywane są rozmaite autentyczne materiały dodatkowe, takie jak francuskie piosenki, programy telewizyjne, filmy oraz czasopisma. Podczas zajęć nauczyciele organizują także różnego rodzaju gry oraz quizy, podczas których studenci poznają i utrwalają zasady gramatyki i struktury gramatyczne, słownictwo oraz wymowę.
Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat określający poziom ich znajomości języka francuskiego.

Lektorzy języka francuskiego

Wszyscy nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie oraz kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego jako języka obcego. Posiadają również dodatkowe umiejętności oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć sportowych i artystycznych.


KURS DLA DOROSŁYCH W WIEKU 18 +

Kurs obejmuje 20 lekcji języka francuskiego tygodniowo (15 godzin). Zajęcia odbywają się w godzinach przedpołudniowych. Na lekcjach główny nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności mówienia i pisania w języku francuskim. Przed rozpoczęciem kursu każdy uczestnik musi napisać test sprawdzający poziom znajomości języka, po którym dobrany będzie do grupy odpowiadającej jego umiejętnościom językowym. Możliwy jest także wybór intensywnego kursu w wymiarze 20 godzin lekcyjnych tygodniowo.

Dostępność:4 lipca - 12 sierpnia 2016Lekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:10-14
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:w każdy poniedziałek pomiędzy 2 lipca a 10 sierpnia 2018
Godziny zajęć:09:00 - 12:00Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 6 lat  

Zakwaterowanie:

Dla rodzin, biorących udział w kursie, szkoła oferuje zakwaterowanie w Aparthotelu  Adagio Porte de Versailles ****  zlokalizowanej w bliskiej odległości od kampusu Saint Nicolas.
Do wyboru są apartamenty jedno, dwu i trzypokojowe z kuchnią/aneksem kuchennym i łazienką .
Każdy apartament jest nowocześnie urządzony i wyposażony w:
odkurzacz, sejf, ręczniki i pościel, garnki, naczynia i sztućce, zmywarkę, mikrofalówkę, płytę ceramiczną, lodówkę, żelazko i deskę do prasowania, suszarkę do włosów, TV, bezprzewodowy dostęp do Internetu.


Większość apartamentów ma balkon, taras bądź prywatny ogród. Każdy apartament jest dobrze wyposażony. Wyżywienie nie jest wliczone w cenę. Istnieje możliwość wykupienia śniadań.

   

Zajęcia dodatkowe:

W godzinach wolnych od nauki studenci mogą spędzać czas na zwiedzaniu Paryża oraz okolic. Rodzice wspólnie z dziećmi mogą wybrać się na wycieczki, np. do parku rozrywki.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 rodzic + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie w rezydencji (dla 2 osób)
1 tydzień 660 EUR
2200 EUR
2 tygodnie 1320 EUR
4400 EUR
3 tygodnie 1980 EUR
6600 EUR
4 tygodnie 2640 EUR
7200 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka francuskiego - 20 lekcji tygodniowo dla dziecka i 20 lekcji tygodniowo dla rodzica
 • Test wstępny i certyfikat końcowy
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji (dla dziecka i rodzica)
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Opłaty rejestracyjne szkoły

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Paryża
 • Transfer z/na lotnisko - 160 EUR w jedną stronę
 • Wyżywienie poza opcją
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Zajęcia dodatkowe (wycieczki i bilety wstępu)
 • Pakiet zajęć dodatkowych dla dzieci w wieku 12-17 lat od poniedziałku do piątku plus lunch w szkole 440 EUR/tydzień
 • UWAGA: dzieci w wieku 6-12 lat mogą brać udział w zajęciach dodatkowych jedynie wraz z rodzicem. Pakiet dla rodzica ? 550 EUR/tydzień

...........................................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+