szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinny kurs języka włoskiego w Salerno, Accademia Italiana

Opis szkoły:

Accademia Italiana położona w Salerno swą działalność zaczęła w 1997 roku. Szkoła jest jedną z najlepszych szkół w kraju, o czym świadczą liczne akredytacje. Specjalizuje się w nauczaniu języka włoskiego a w swojej ofercie posiada kursy dla każdego, niezależnie od poziomu znajomości języka.

Dzięki wysokiej jakości nauczania i wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, co roku szkoła gości wielu zagranicznych studentów. W budynku szkolnym znajduje się 14 sal lekcyjnych, sala multimedialna z 8 komputerami, posiadającymi połączenie z Internetem, sala kinowa, kafejka oraz biblioteka, w której wypożyczyć można książki i filmy.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

KURS DLA DZIECI W WIEKU 6-16 LAT

Kurs dla dzieci odbywa się od poniedziałku do piątku w wymiarze 20 lekcji tygodniowo. Zajęcia odbywają się w godzinach rannych w maksymalnie 4-osobowych grupach. Na początku kursu każdy student pisze test sprawdzający poziom znajomości języka, który pozwala na umieszczenie go w grupie odpowiadającej jego umiejętnościom językowym. Zajęcia skupiają się głównie na rozwijaniu umiejętności pisania, czytania i konwersacji w języku włoskim. Na koniec kursu studenci otrzymują certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w kursie. Po godzinach zajęć organizowane są wycieczki, gry i zabawy dla dzieci.

KURS DLA DOROSŁYCH W WIEKU 18 +

Kurs składa się z 20 godzin lekcyjnych tygodniowo, od poniedziałku do piątku w godzinach rannych. Grupy składają się z minimum 4 i maksimum 10 osób. Pozwala to nauczycielom na monitorowanie postępów swoich studentów. Na początku kursu każdy student pisze test sprawdzający znajomość języka, po czym dobierany jest do odpowiedniej grupy. Zajęcia skupiają się na ćwiczeniu gramatyki i ogólnej pisowni. Ponadto dzięki licznym rozmowom na lekcjach, prowadzący pomagają studentom w nabraniu pewności siebie w konwersacji w języku włoskim. Po lekcjach odbywają się różne zajęcia dodatkowe. Na koniec kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat końcowy.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:4-10
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:13 marca, 10 kwietnia, 8 maja, 19 czerwca, 31 lipca, 14 sierpnia, 11 wrzesnia, 30 października, 18 g
Godziny zajęć:09:00-12:30Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 6 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje rodzinom zakwaterowanie w apartamentach (pokoje jedno lub dwuosobowe) oraz u rodzin goszczących ze śniadaniami lub w opcji HB. 

Zajęcia dodatkowe:

Poza zajęciami z języka włoskiego, szkoła organizuje wyjazdy dla rodziców i dzieci. W programie uwzględniona jest pół dniowa wycieczka, zwiedzanie miasta Salerno oraz zajęcia kulturalne. Rodzice biorą udział w tematycznych seminariach, które dotyczą m.in.: gotowania, włoskiego kina, historii miasta, win czy ceramiki.

W ramach wycieczki uczestnicy kursu wybiorą się na przykład do świątyni Paestum, Amalfi, ogrodów Minerwy czy fabryki Mozarrella di Bufala.

Ponadto dla dzieci organizowane są liczne gry i zabawy z rówieśnikami, podczas których nie tylko dobrze się bawią, ale dalej uczą się języka włoskiego.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 dorosły + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie w apartamencie (1 dorosły + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie u rodziny goszczącej HB (1 dorosły + 1 dziecko)
1 tydzień 600 EUR
1000 EUR
1000 EUR
2 tygodnie 1200 EUR
1960 EUR
1980 EUR
3 tygodnie 1800 EUR
2905 EUR
2940 EUR
4 tygodnie 2400 EUR
3820 EUR
3880 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka włoskiego - 20 lekcji tygodniowo dla dziecka i 20 lekcji tygodniowo dla rodzica
 • Test wstępny i certyfikat końcowy
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji (dla dziecka i rodzica)
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Opłaty rejestracyjne szkoły
 • Materiały do nauki
 • Niektóre zajęcia dodatkowe i wycieczki

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Salerno
 • Transfer z/na lotnisko - 130 - 150 EUR (Neapol) - za dwie osoby w jedną stronę
 • Wyżywienie poza opcją
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Niektóre zajęcia dodatkowe (wycieczki i bilety wstępu)
 • Ubezpieczenie

...........................................................................................................................................................................................................


procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+