szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Intensywny kurs języka biznesu, ILAC Toronto, 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

ILAC (International Language Academy of Canada) to renomowana szkoła, posiadająca dwa ośrodki - w Toronto i Vancouver. Jako jedyna szkoła na świecie uzyskała nagrodę Star LTM North America English Language School 5 razy z rzędu, co potwierdza wysoki poziom nauczania. Wykwalifikowana kadra nauczycielska prowadzi zajęcia w efektywny i przyjemny sposób, dopasowując je do potrzeb uczniów.

Ośrodek w Toronto jest położony w centrum miasta, w niewielkiej odległości od głównej stacji metra. W pobliżu budynku szkoły znajdują się liczne restauracje, sklepy oraz kafejki, gdzie uczestnicy kursu mogą odpocząć i zrelaksować się po zajęciach. W okolicy są rozmaite atrakcje turystyczne , które można zwiedzać popołudniami. Do dyspozycji uczestników kursu jest 90 nowocześnie wyposażonych sal lekcyjnych, ponad 100 komputerów z dostępem do Internetu, studencka kafeteria oraz świetlica.

Akredytacje szkołyOpis kursu:

Kurs obejmuje 30 lekcji języka angielskiego tygodniowo. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach rannych. Przed rozpoczęciem kursu, uczestnicy muszą wziąć udział w teście pisemnym i ustnym, który ma na celu ocenę ich umiejętności językowych. Następnie każda osoba zostaje przydzielona do grupy odpowiadającej jej poziomowi znajomości języka.

Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat, potwierdzający jego uczestnictwo w kursie. Kursanci poznają tajniki języka biznesu, dzięki czemu będą mogli swobodnie posługiwać się specjalistycznym angielskim w międzynarodowym środowisku. Uczą się między innymi zwrotów używanych podczas negocjacji, prowadzenia rozmów telefonicznych, biorą udział w spotkaniach biznesowych, piszą sprawozdania i raporty. Każda lekcja trwa 45 minut.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:30
Typ grupy:międzynarodowaCzas trwania:minimum 2 tygodnie
Data rozpoczęcia:w każdy drugi poniedziałek miesiącaGodziny zajęć:8:30 - 14:00
Poziom języka:Intermediate - AdvancedWiek:od 18 lat

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie u rodzin goszczących. Każdy uczestnik ma do dyspozycji pokój jedno bądź dwuosobowy. Osoby dzielące pokój są różnej narodowości, co sprzyja nauce języka również poza zajęciami. W cenę zakwaterowania wliczone są trzy posiłki dziennie, 7 dni w tygodniu. Łazienka dzielona jest z resztą domowników.

Wszystkie rodziny są starannie wybierane przez szkołę. Zakwaterowanie u rodzin goszczących to gwarancja bezpiecznego pobytu w Kanadzie, a także świetny sposób na doskonalenie swoich umiejętności językowych poza szkołą.


Zajęcia dodatkowe:

Szkoła, oprócz nauki języka, oferuje liczne zajęcia dodatkowe. W Toronto można zwiedzać muzea i galerie sztuki, wybrać się na przejażdżkę piętrowym autobusem czy wziąć udział w pełnej niespodzianek grze miejskiej. Zainteresowani mogą wybrać się na wycieczkę do Chinatown, Nowego Jorku czy Toronto Island, a także zobaczyć sławny wodospad Niagara.

Ponadto, popołudniami można wspólnie z innymi uczestnikami grać w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę plażową czy w kręgle. Organizowane są również spływy kajakowe i mecze paintballa.


Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących
2 tygodnie 740 CAD (dolar kanadyjski)
1290 CAD (dolar kanadyjski)
3 tygodnie 1050 CAD (dolar kanadyjski)
1780 CAD (dolar kanadyjski)
4 tygodnie 1360 CAD (dolar kanadyjski)
2270 CAD (dolar kanadyjski)

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 30 lekcji języka angielskiego tygodniowo
 • Zakwaterowanie i wyżywienie (zgodnie z wybraną opcją)
 • Test sprawdzający na początku kursu
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Wybrane wycieczki (bez kosztów wstępu i transferu)

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Kanady
 • Transfer z lotniska - 100 CAD w jedną stronę
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego u rodzin goszczących - 25 CAD/tydzień
 • Dopłata do rejestracji na kurs w miesiącach czerwiec-lipiec - 80 CAD
 • Dopłata do zakwaterowania w okresie od 23 czerwca do 4 sierpnia - 25 CAD/tydzień
 • Ubezpieczenie

.......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+