szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Intensywny kurs językowy - BUSINESS ENGLISH, ILAC Vancouver, 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

ILAC (International Language Academy of Canada) to renomowana szkoła językowa, posiadająca dwa ośrodki - w Toronto i Vancouver. Jako jedyna szkoła na świecie uzyskała nagrodę Star LTM North America English Language School 5 razy z rzędu, co potwierdza wysoki poziom nauczania. Wykwalifikowana kadra nauczycielska prowadzi zajęcia w efektywny i przyjemny sposób.

Ośrodek w Vancouver mieści się na przedmieściach, w pobliżu głównej stacji kolejowej i autobusowej. W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje i kafejki, gdzie studenci mogą odpocząć i zrelaksować się po zajęciach. W szkole do dyspozycji kursantów są 73 sale lekcyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy, patio z ogrodem i sofą, sala multimedialna z dużym ekranem i projektorem, pozwalającym na oglądanie filmów oraz prezentacji. Na terenie całej szkoły dostępny jest darmowy Internet bezprzewodowy (Wi-Fi).

Akredytacje szkołyOpis kursu:

Kurs obejmuje 30 lekcji języka angielskiego tygodniowo. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach rannych. Przed rozpoczęciem kursu, studenci muszą wziąć udział w teście pisemnym i ustnym, który ma na celu ocenę ich umiejętności językowe. Następnie każdy uczestnik kursu przydzielony zostaje do grupy odpowiadającej jego poziomowi znajomości języka.

Po zakończeniu kursu każdy student otrzymuje certyfikat, potwierdzający jego uczestnictwo w zajęciach. Uczestnicy kursu nabywają umiejętności językowe przydatne w biznesie międzynarodowym, uczą się zwrotów używanych podczas negocjacji, rozmów telefonicznych, spotkań biznesowych, pisania sprawozdań i raportów. Każda lekcja trwa 45 minut.Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:30
Typ grupy:międzynarodowaCzas trwania:minimum 2 tygodnie
Data rozpoczęcia:w każdy drugi poniedziałek miesiącaGodziny zajęć:8:30 - 14:00
Poziom języka:Intermediate - AdvancedWiek:od 18 lat

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie u rodzin goszczących. Każdy uczestnik ma do dyspozycji pokój jedno bądź dwuosobowy. Osoby dzielący pokój z innym uczestnikiem są różnej narodowości, co sprzyja nauce języka angielskiego również poza zajęciami. W cenę zakwaterowania wliczone są trzy posiłki dziennie, 7 dni w tygodniu. Łazienka dzielona jest z resztą domowników.

Wszystkie rodziny goszczące są starannie wybierane przez szkołę. Zakwaterowanie u rodzin goszczących to gwarancja bezpiecznego pobytu w Kanadzie, a także sposób na doskonalenie swoich umiejętności językowych poza szkołą.


Zajęcia dodatkowe:

Poza nauką języka szkoła oferuje duży wybór zajęć dodatkowych. Uczestnicy kursów mogą odwiedzić liczne miejskie muzea, wybrać się do akwarium czy parku rozrywki. Zainteresowani mogą pojechać do Chinatown lub Las Vegas, a także zobaczyć Park Królowej Elżbiety.

Ponadto, popołudnia wolne od zajęć spędzić można na grze w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę plażową czy w kręgle. Osoby szukające wrażeń mogą wziąć udział w spływie kajakowym lub spróbować nurkowania.Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących
2 tygodnie 740 CAD (dolar kanadyjski)
1290 CAD (dolar kanadyjski)
3 tygodnie 1050 CAD (dolar kanadyjski)
1780 CAD (dolar kanadyjski)
4 tygodnie 1360 CAD (dolar kanadyjski)
2270 CAD (dolar kanadyjski)

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 30 lekcji języka angielskiego tygodniowo
 • Zakwaterowanie i wyżywienie (zgodnie z wybraną opcją)
 • Test sprawdzający na początku kursu
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Wybrane wycieczki (bez kosztów wstępu i transferu)

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Kanady
 • Transfer z lotniska - 100 CAD w jedną stronę
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego u rodzin goszczących - 25 CAD/tydzień
 • Dopłata do rejestracji na kurs w miesiącach czerwiec-lipiec - 80 CAD
 • Dopłata do zakwaterowania w okresie od 23 czerwca do 4 sierpnia - 25 CAD/tydzień
 • Ubezpieczenie

.......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+