szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Język włoski w biznesie - Scuola Leonardo da Vinci, Rzym - 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Scuola Leonardo da Vinci z siedzibą w Rzymie znajduje się w samym centrum zabytkowego miasta. W niewielkiej odległości od szkoły znajduje się Piazza Navona i Bazylika Św. Piotra. Dodatkowo w obrębie szkoły można spędzić czas na zakupach w modnych, markowych sklepach, restauracjach oraz kafejkach. Ponadto szkoła, mieszcząca się w wielkim, zabytkowym budynku, posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską oraz efektywne metody nauczania, o czym świadczą liczne akredytacje, jakie uzyskała od dnia założenia.

Do dyspozycji uczestników kursu jest 13 przestronnych sal lekcyjnych, dostosowanych do najlepszych standardów nauczania, sale komputerowe z darmowym dostępem do Internetu, świetlica z odtwarzaczem DVD i filmami do wyboru. Budynek szkoły jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Akredytacje szkołyOpis kursu:

Kurs języka biznesu składa się tygodniowo z 20 lekcji języka ogólnego prowadzonych w grupach oraz 10 indywidualnych lekcji języka biznesu. Polecany jest osobom pracującym w branżach ekonomicznych oraz handlowych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach rannych. Każda lekcja trwa 45 minut.

Zajęcia języka ogólnego koncentrują się na rozwijaniu wszystkich umiejętności językowych, czyli czytania, pisania, mówienia, rozumienia ze słuchu. Zajęcia indywidualne z nauczycielem, w ramach których prowadzony jest język biznesu skoncentrowany jest wokół tematu korespondencji biznesowej, sporządzania raportów i dokumentów oraz włoskiej kultury biznesu i praktyk handlowych włoskich firm. Indywidualne lekcje z nauczycielem dają możliwość określenia zagadnień biznesowych, którymi Uczestnik jest szczególnie zainteresowany.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:30
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:12
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:w każdy poniedziałek 2014
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Intermediate - Advanced
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie w domach starannie dobranych rodzin goszczących. Studenci mają do wyboru pokoje jedno bądź dwuosobowe z wyżywieniem BB (tylko śniadania) lub HB (śniadania i obiadokolacje). Łazienka dzielona jest z resztą domowników. Pokoje sprzątane są codziennie, o ile studenci wynajmujący pomieszczenie, nie zamykają go na klucz.

Zakwaterowanie u rodzin goszczących to nie tylko bezpieczeństwo i wygoda, ale także możliwość poznania włoskiej kultury i obyczajów oraz rozwijanie umiejętności językowych poza zajęciami w szkole.

Uczestnicy mogą wybrać również zakwaterowanie w apartamencie (pokoje 1 osobowe lub 2 osobowe dla osób jadących razem),kuchnia i łazienka dzielona z innymi uczestnikami kursów. Pokoje są umeblowane i dobrze wyposażone. Studentom mieszkającym w apartamentach nie zapewnia się ręczników ani wyżywienia. Zużycie wody, gazu i prądu jest już wliczone w cenę wynajmu pokoju.


Zajęcia dodatkowe:

Szkoła organizuje wiele zajęć dodatkowych, odbywających się poza godzinami nauki języka włoskiego. Uczniowie mogą wziąć udział w kolacjach, podczas których nauczyciele i studenci mają okazję poznać się bliżej. Szkoła organizuje również wieczory filmowe, wycieczki na rowerach górskich, wizyty w winiarniach oraz całodniowe lub krótsze wycieczki z przewodnikiem bądź bez.

Wycieczki całodniowe
organizowane są w soboty przy założeniu spełnienia minimalnego limitu zgłoszeń. W niektórych przypadkach wymagane jest dodatkowo uiszczenie opłaty za wstęp do niektórych atrakcji. Pierwszego dnia każdy student otrzymuje zniżkową kartę studenta Leonardo da Vinci, która daje mu upusty w restauracjach, księgarniach, kafejkach, muzeach oraz na przejazdy komunikacją miejską.

Ponadto studenci mogą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach sportowych, jakie organizuje szkoła. Do wyboru studentów są zajęcia z gimnastyki, jogi, pływania, fitnessu, tenisa squash'a bądź golfa.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących Kurs + zakwaterowanie w apartamencie
2 tygodnie 1230 EUR
1470 EUR
1464 EUR
3 tygodnie 1810 EUR
2132 EUR
2144 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 30 lekcji języka włoskiego tygodniowo
 • Opłaty rejestracyjne szkoły - 70 EUR
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Test wstępny i końcowy
 • Certyfikat uczestnictwa
 • Materiały naukowe

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Rzymu
 • Transfer z lotniska - 100 EUR (Rzym) - od osoby w jedną stronę
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego u rodzin goszczących - 48 EUR/tydzień
 • Dopłata do wyżywienia HB u rodzin goszczących - 72 EUR/tydzień
 • Ubezpieczenie

.....................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+