szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

CINEMA CAMP w Kalifornii, FLS - angielski + warsztaty filmowe - kurs językowo-filmowy dla młodzieży

Opis szkoły:

FLS to sieć szkół posiadająca swoje ośrodki w największych amerykańskich miastach m.in. w Północnej Kalifornii, Pensylwanii i Massachusetts. Każdy z ośrodków FLS dysponuje doskonałą, spełniającą najwyższe standardy infrastrukturą. Ponadto, FLS posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską, dzięki której nauka języka angielskiego jest szybka i efektywna. W ofercie FLS znajduje się wiele kursów języka angielskiego dla osób dorosłych oraz tematycznych obozów językowych dla młodzieży.

Ekscytujący program Obozu Filmowego wprowadza uczestników w tajniki sztuki filmowej oraz procesu tworzenia i powstawania filmu. Uczestnicy wymyślają swoje scenariusze, kręcą i montują krótkie filmy. Obóz filmowy organizowany jest na terenie kampusu California State University, jednego z największych uniwersytetów stanowych. Teren kampusu zajmuje powierzchnię 236 akrów i zlokalizowany jest w tętniącym życiem mieście Fullerton, w północnej części Orange County, około 40 kilometrów od centralnej części Los Angeles.
Zajęcia prowadzone są między innymi przez instruktorów z Uniwersytetu Columbia, a nawet przez reżyserów i techników filmowych, którzy pracowali przy tworzeniu wielkich hollywoodzkich produkcji.
Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Kurs języka angielskiego obejmuje 18 lekcji tygodniowo. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w grupach międzynarodowych. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów. Celem kursu jest doskonalenie swobodnego komunikowania się w języku angielskim, głównie poprzez wprowadzanie nowego słownictwa oraz wyrażeń idiomatycznych używanych w codziennych sytuacjach. Studenci mogą również wziąć udział w zajęciach poświęconych historii filmu, prowadzonych przez ekspertów w tej dziedzinie. Każda lekcja trwa 45 minut.

Podczas 8 lekcji zajęć filmowych tygodniowo, uczestnicy poznają zagadnienia związane z produkcją filmową. Zajęcia prowadzone są między innymi przez instruktorów z Uniwersytetu Columbia, a nawet przez reżyserów i techników filmowych, którzy pracowali przy tworzeniu wielkich hollywoodzkich produkcji. Studenci będą mieli okazję nauczyć się od profesjonalistów jak napisać krótki scenariusz filmowy oraz jak wykonać obrazki i szkice tworzące scenorys (scenospis obrazkowy). Ponadto, uczestnicy nauczą się podstawowych ruchów kamery filmowej, techniki filmowania 'on location' oraz edycji i dodawania efektów specjalnych do nakręconych przez siebie filmów. Na zakończenie programu, każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować swój film pozostałym studentom.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:18
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 20
Czas trwania:3 tygodnieData rozpoczęcia:21 czerwca oraz 12 lipca 2020
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są na terenie kampusu California State University, w nowoczesnej rezydencji studenckiej, w wygodnych dwuosobowych pokojach. Do dyspozycji uczestników jest również dzielony pokój wypoczynkowy oraz kuchnia i łazienka.

Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie od poniedziałku do piątku, wyłącznie brunch w dni wycieczek poza kampus oraz brunch i obiadokolację w pozostałe dni.


Zajęcia dodatkowe:

Szkoła FLS organizuje liczne zajęcia dodatkowe. Uczestnicy Cinema Camp będą mieli okazję poznać kulisy przemysłu filmowego podczas wycieczek do znanych wytwórni filmowych (np. Universal, Warner Bros., Sony/MGM, Paramount), wziąć udział w warsztatach makijażu filmowego i charakteryzacji oraz zwiedzić Hollywood i Beverly Hills. Szkoła oferuje również opcjonalne (płatne dodatkowo) atrakcje np. wycieczkę do parku rozrywki Knott's Berry Farm oraz parku wodnego Soak City, a także wyjście na mecz baseballu.

Cennik

Termin PAKIET PROMOCJA FIRST MINUT
21 czerwca - 12 lipca 2020 4500 USD
4300 USD
12 lipca - 01 sierpnia 2020 4500 USD
4300 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 18 lekcji tygodniowo
 • Warsztaty produkcji filmowej - 8 lekcji tygodniowo
 • Korzystanie z profesjonalnego sprzętu filmowego
 • Wycieczki
 • Transfer z/na lotnisko (LA International Airport LAX)
 • Zakwaterowanie w rezydencji na terenie kampusu
 • Wyżywienie w formie 3 posiłków dziennie
 • Opieka amerykańskiej kadry pedagogicznej
 • Płyta DVD z filmem uczestnika
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Materiały do nauki języka angielskiego
 • Korzystanie z infrastruktury kampusu
 • Dostęp do Internetu
 • Opłata rejestracyjna szkoły - 150 USD
 • T-shirt FLSDodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Los Angeles
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Opcjonalne ubezpieczenie FLS - 40 USD/tydzień
 • Dodatkowe wycieczki całodniowe w weekendy (np.: Soak City Water Park, Knott's Berry Farm, MLB Baseball Game)
 • Dodatkowe wyżywienie w weekendy
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko w przypadku lotu z opieką stewardessy - 100 USD
 • Depozyt zwrotny za zakwaterowanie w rezydencji - 60 USD

..................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+