szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

ANGIELSKI + LEKCJE PILOTAŻU - międzynarodowy kurs językowy - Bede's (Lancing)

Opis szkoły:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Lancing leży niedaleko Brighton, nadmorskiego kurortu, w rejonie, który nie bez podstaw nazywany jest zielonym ogrodem Anglii. Architektura kampusu przypomina uniwersytety w Cambridge czy Oxfordzie. Ośrodek mieści się we wspaniałych gotyckich budynkach, wokół których znajdują się tereny rekreacyjne, boiska sportowe oraz korty tenisowe. Uczestnicy mają także do dyspozycji kryty basen, salę gimnastyczną, salon rekreacyjny, pracownię komputerową z dostępem do Internetu, kort do squash, studio tańca oraz salę teatralną.

Pobyt na kursie jest doskonale zbilansowany, jeśli chodzi o ilość zajęć poświęconych nauce i czas zarezerwowany na atrakcje, które także mają służyć rozwijaniu umiejętności językowych. Wspólne wycieczki, gry i zabawy - wszystko to wpływa na utrwalenie zdobytych podczas kursu wiadomości i nawiązanie trwałych międzynarodowych przyjaźni.
Akredytacje szkoły
Opis kursu:

Lekcje języka angielskiego

Zajęcia językowe obejmują 22,5 godziny tygodniowo. Zajęcia skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych w zakresie ogólnej znajomości języka angielskiego oraz zabawy i projekty językowe. Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników.
Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach. Studenci uczestniczą też w rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej i tworzenie komiksu.


Studenci przygotowują również własne projekty, które stanowią wprowadzenie do środowej wycieczki. Zajęcia językowe odbywają się na 8 poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych (maksymalnie 14 osobowych), prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Lekcje pilotażu
Lekcje pilotażu odbywają się w wymiarze 2 lekcji tygodniowo, a każda lekcja trwa 45 minut. Zajęcia obejmują przeloty samolotem treningowym, w trakcie których uczestnicy poznają podstawy pilotażu samolotu w tym start i lądowanie.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów lotnictwa. Uczestnictwo w zajęciach nie obejmuje dodatkowego ubezpieczenia. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy są pod stałą opieką prowadzących.


Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:22,5
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:15
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:01 i 22 lipca 2018
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:13 - 18 lat  

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w pokojach jedno lub dwuosobowe. Dostępne są również pokoje trzy lub czteroosobowe . Łazienki są dzielone z innymi mieszkańcami i znajdują się na korytarzach.

Do dyspozycji studentów jest również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi) oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.

Zajęcia dodatkowe:

Poza lekcjami języka angielskiego, studenci mogą wziąć udział w licznych zajęciach dodatkowych. Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia, tj. gra w kręgle, jazda na rowerze czy rolkach, odbywają się poza terenem kampusu.

Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, dyskoteki na rolkach, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów, poszukiwanie skarbów, zabawa w kasyno, itp.

W środy, soboty i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w środy i obejmują wizyty w zabytkowych  miejscowościach. W środy oraz w niedziele organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park. Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów.

Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
2 tygodnie 3550 GBP
3350 GBP
3 tygodnie 5325 GBP
5075 GBP
4 tygodnie 7100 GBP
6800 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 22,5 godziny tygodniowo
 • Lekcje pilotażu - 90 minut tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Gatwick, Heathrow lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7, 1 opiekun na 6 uczestników (na miejscu)

  Oferta FIRST MINUTE 2018 ważna przy rezerwacji do 31 stycznia 2018
             Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLNDodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach) - 100 GBP (w 1 stronę)
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe
.......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+