szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

ANGIELSKI + TENIS - Międzynarodowy kurs językowo-sportowy - Bede's (Dicker)

Opis szkoły:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Ośrodek Bede's w Dicker zlokalizowany jest w spokojnej okolicy Upper Dicker, w samym sercu malowniczego hrabstwa Sussex, niedaleko nadmorskiego kurortu Eastbourne. Kampus rozciąga się na obszarze 80 akrów, gdzie zlokalizowane są budynki szkoły, sale lekcyjne, rezydencje studenckie oraz obiekty sportowe, takie jak: korty tenisowe, hala sportowa, basen, boisko do squasha, boisko do koszykówki, place zabaw, studio tańca, małe pole golfowe oraz pole do krykieta. Na kampusie panuje wyjątkowa domowa atmosfera, w której przede wszystkim najmłodsi uczestnicy mogą czuć się bezpiecznie.

Program obozu obejmuje 22,5 godziny zajęć językowych tygodniowo, treningi tenisa 3x2h/tydzień, pakiet zajęć rekreacyjno - sportowych, wycieczki. W tym ośrodku organizowane są również ogólne obozy językowe, z warsztatami tańca, piłką rugby, golfem, czy jazdą konną.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Lekcje języka angielskiego

Na kampusie Dicker kampusach realizowany jest program English Plus, który obejmuje 22,5 godziny tygodniowo (4,5 godzin dziennie). Zajęcia każdego dnia podzielone są na bloki:
1. Blok English Skills - skupia się na rozwijaniu słownictwa, czytania, rozumieniu ze słuchu, konwersacji, rozumienia zasad gramatyki. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu ciekawych materiałów (drukowanych, słuchowisk, internet). W zajęciach tego bloku Studenci uczestniczą również w rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej, tworzenie komiksu.
2. Blok ENRICHMENT (5h/tydzień) - to praca wyłącznie na materiałach autentycznych - ulotki reklamowe, audycje radiowe, programy na kanale YouTube, programy telewizyjne, filmy. Celem tego bloku jest zwiększenie świadomości o języku angielskim jako "prawdziwym" narzędziu komunikacji i sposobie wymiany informacji, wypracowanie w uczestnikach "intuicji językowej", rozwijanie wiedzy ogólnej o świecie.
3. BLOK RESEARCH PROJECTS (5 h/tydzień) - to czas, kiedy uczestnicy pracują w grupach nad własnym projektem badawczym, którego temat ustalany jest na początku tygodnia. Projekt badawczy pozwala uczniom zaangażować się w proces nauczania poprzez wybranie tematu projektu oraz jego zbadanie, zaplanowanie, wdrożenie i ewaluację, przy jednoczesnej pracy w grupie. Celem tego bloku jest poprawa umiejętności konwersacji, negocjacji, badawczych, planowania i organizacji, a także rozwijanie umiejętności przetwarzania informacji pochodzących z różnych źródeł. W piątki każda grupa prezentuje swój projekt, a autorzy najlepszego otrzymują symboliczną nagrodę.

Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników. Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
Zajęcia językowe odbywają się na 7 poziomach zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych (maksymalnie 14 osobowych), prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli.


  Lekcje tenisa

Treningi odbywają się na korcie tenisowym na terenie kampusu 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów tenisa i obejmują zarówno szkolenie grupowe (1 na 12 uczestników) jak i indywidualną pracę z trenerem. Treningi tenisa odbywają się na poziomie od początkującego do średnio-zaawansowanego.

Studenci, którzy uczestniczą w treningach sportowych nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym, które odbywają się w tym samym czasie.
Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:22,5
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:14
Czas trwania:minimum 2 tygodnieData rozpoczęcia:01, 08, 15, 22, 29 lipca oraz 5 i 12 sierpnia 2018
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:12 - 17 lat  

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w pokojach 2, 3 lub 4-osobowych. Dostępne są również pokoje 7-osobowe. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzach. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.

W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi) oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Zajęcia dodatkowe:

Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.

Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np. gra w kręgle, jazda na rowerze, czy jazda na rolkach. Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, dyskoteki na rolkach, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów, poszukiwanie skarbów, zabawa w kasyno, itp.

W środy, soboty i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w soboty i obejmują wizyty w zabytkowych i historycznych miejscowościach. W środy oraz w niedziele organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park.

Dodatkowe zajęcia tematyczne Academy
Dodatkowe zajęcia z instruktorem przeznaczone są przede wszystkim dla uczestników o sprecyzowanych zainteresowaniach. Profesjonalne zajęcia z instruktorem odbywają się zazwyczaj w wymiarze 3-6 godzin w tygodniu, w godzinach popołudniowych. Studenci, którzy uczestniczą w tych zajęciach nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym, które odbywać się będą w tym czasie. Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby podnosić umiejętności uczestników w wybranej przez nich dziedzinie oraz zainspirować i zmotywować ich do ćwiczeń i treningów. Podczas zajęć uczestnicy poznają również specyficzne słownictwo oraz terminologię związaną z wybraną dyscypliną. Studenci mogą wybrać spośród następujących dyscyplin: tenis, jazda konna, golf, taniec, windsurfing, nurkowanie . Zajęcia odbywają się na poziomie od początkującego do śednio-zaawansowanego. Tenis, golf ? zajęcia w grupie (1 trener na 10 uczestników) i indywidualne z trenerem; treningi golfa odbywają się na terenie pobliskiego klubu golfowego; jazda konna ? zajęcia w małych grupach, w pobliskiej stadninie koni. Ubezpieczenie szkoły nie obejmuje opcji Sports Academy.

Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
2 tygodnie 2400 GBP
2300 GBP
3 tygodnie 3675 GBP
3525 GBP
4 tygodnie 4650 GBP
4450 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 22,5 godziny tygodniowo
 • Treningi tenisa - 6 godzin tygodniowo (150 GBP/tydzień)
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Gatwick, Heathrow lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta promocyjna ważna przy rezerwacji do 31 stycznia 2018
  Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach - 100 GBP (w 1 stronę), z lotniska Luton - na zapytanie
 • Sports Academy*:
golf (6 godzin/tydzień) - 250 GBP / tydzień
jazda konna (3 godziny/tydzień) - 250 GBP / tydzień
piłka nożna (6 godzin/tydzień) - 200 GBP/tydzień
taniec (commercial pop) (6 godzin/tydzień) - 200 GBP/tydzień
fotografia (6 godzin/tydzień) - 150 GBP/tydzień
nurkowanie dla początkujących
(8 godzin/tydzień) - 40 0 GBP/tydzień
nurkowanie na otwartych wodach (16 godzin/tydzień) - 550 GBP/tydzień
windsurfing (8 godzin/tydzień) - 250 GBP/tydzień
*Zajęcia w opcji Academy dostępne są w wyznaczonych tygodniach.
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe
......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+