szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Wielkiej Brytanii - Bede's Dicker - 22,5 lekcji / tydzień

Opis szkoły:

Organizatorem kursu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy i kursy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy i kursy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Ośrodek St. Bede's w Dicker zlokalizowany jest w spokojnej okolicy Upper Dicker, w samym sercu malowniczego hrabstwa Sussex, niedaleko nadmorskiego kurortu Eastbourne.

Kampus rozciąga się na obszarze 80 akrów, gdzie zlokalizowane są budynki szkoły, sale lekcyjne, rezydencje studenckie oraz obiekty sportowe: korty tenisowe, hala sportowa, basen, boisko do squasha, boisko do koszykówki, place zabaw, studio tańca, małe pole golfowe oraz pole do krykieta. Na kampusie panuje wyjątkowa domowa atmosfera, w której przede wszystkim najmłodsi uczestnicy mogą czuć się bezpiecznie.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Lekcje języka angielskiego

Na kampusie Dicker kampusach realizowany jest program English Plus, który obejmuje 22,5 godziny tygodniowo (4,5 godzin dziennie). Zajęcia każdego dnia podzielone są na bloki:
1. Blok English Skills - skupia się na rozwijaniu słownictwa, czytania, rozumieniu ze słuchu, konwersacji, rozumienia zasad gramatyki. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu ciekawych materiałów (drukowanych, słuchowisk, internet). W zajęciach tego bloku Studenci uczestniczą również w rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej, tworzenie komiksu.
2. Blok ENRICHMENT (5h/tydzień) - to praca wyłącznie na materiałach autentycznych - ulotki reklamowe, audycje radiowe, programy na kanale YouTube, programy telewizyjne, filmy. Celem tego bloku jest zwiększenie świadomości o języku angielskim jako "prawdziwym" narzędziu komunikacji i sposobie wymiany informacji, wypracowanie w uczestnikach "intuicji językowej", rozwijanie wiedzy ogólnej o świecie.
3. BLOK RESEARCH PROJECTS (5 h/tydzień) - to czas, kiedy uczestnicy pracują w grupach nad własnym projektem badawczym, którego temat ustalany jest na początku tygodnia. Projekt badawczy pozwala uczniom zaangażować się w proces nauczania poprzez wybranie tematu projektu oraz jego zbadanie, zaplanowanie, wdrożenie i ewaluację, przy jednoczesnej pracy w grupie. Celem tego bloku jest poprawa umiejętności konwersacji, negocjacji, badawczych, planowania i organizacji, a także rozwijanie umiejętności przetwarzania informacji pochodzących z różnych źródeł. W piątki każda grupa prezentuje swój projekt, a autorzy najlepszego otrzymują symboliczną nagrodę.


Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników. Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
Zajęcia językowe odbywają się na 7 poziomach zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych (maksymalnie 14 osobowych), prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli.


Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:22,5
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:14 osób
Czas trwania:od 1 tygodniaData rozpoczęcia:3, 10, 17 24 i 31 lipca i 7 sierpnia 2022 (ostatni, tydzień)
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:12 - 17 lat  

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w pokojach 2, 3 lub 4-osobowych. Dostępne są również pokoje 7-osobowe. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzach. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.

W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi) oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Zajęcia dodatkowe:

Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.

Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np.: gra w kręgle, jazda na rowerze, czy jazda na rolkach. Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, dyskoteki na rolkach, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów, poszukiwanie skarbów, zabawa w kasyno, itp.
mek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park.

Cennik

Czas trwania PAKIET PAKIET FIRST MINUTE
2 tygodnie 2600 GBP
2470 GBP
3 tygodnie 3900 GBP
3705 GBP
4 tygodnie 5200 GBP
4940 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 22,5 godziny tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Gatwick, Heathrow lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7 (1:6 uczestników)


Oferta FIRST MINUTE 2018 ważna przy rezerwacji do  30 stycznia 2018
Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach - 100 GBP (w 1 stronę), z lotniska Luton - na zapytanie
 • Sports Academy*:
golf (6 godzin/tydzień) -   275 GBP / tydzień
jazda konna (3 godziny/tydzień) -   275 GBP / tydzień
piłka nożna (6 godzin/tydzień) -   225 GBP/tydzień
taniec (commercial pop) (6 godzin/tydzień) -   225 GBP/tydzień
Literatura angielska (3 godzin/tydzień) -    175 GBP/tydzień
kreatywne pisanie  (3 godzin/tydzień) -    175 GBP/tydzień
matematyka  -   (3 godzin/tydzień) -      175 GBP/tydzień
tenis    (6 godzin/tydzień) -     225 GBP/tydzień
Fotografia (6 godziny/tydzień)   225 GBP / tydzień
*Zajęcia w opcji Academy dostępne są w wyznaczonych tygodniach.
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe
 • dopłata do warsztatów tematycznych zastępujących blok Research Project - 75 GBP/tydzień

.........................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+