szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Hospitality Management & Tourism - BBSI, Bournemouth - 30 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

BBSI to szkoła specjalistyczna w Wielkiej Brytanii, znajdująca się w samym centrum pięknego resortu Bournemouth na południowym wybrzeżu Anglii. Spokojna okolica, w jakiej znajduje się szkoła, jest idealnym miejscem do nauki, dlatego studenci czują się bezpiecznie i co roku chętnie tu wracają. Ponadto w niewielkiej odległości od budynku szkoły znajdują się banki, restauracje, kawiarnie, kina a także plaża. Szkoła posiada wiele akredytacji, świadczących o wysokiej jakości prowadzonych kursów. 

Szkoła wyposażona jest w 2 sale komputerowe z 28 komputerami i połączeniem z Internetem, 34 sale lekcyjne, dostosowane do najnowszych standardów nauczania, nowoczesna biblioteka, patio i ogród a także świetlica, w której studenci mogą zrelaksować się oglądając telewizję.

Ponadto na terenie całej szkoły dostępny jest bezprzewodowy Internet a zaraz obok budynku BBSI znajduje się przystanek autobusowy i parking rowerowy.

Akredytacje szkoły

Opis kursu:

Kurs przewidziany jest na 30 lekcji tygodniowo, prowadzonych od poniedziałku do piątku. Uczestnicy kursu uczą się słownictwa przydatnego z zakresu turystyki i zarządzania hotelem a także poszerzają wiedzę ogólną. Głównymi tematami poruszanymi podczas zajęć są m.in. zarządzanie hotelami, bezpieczeństwo i higiena w pracy, zarządzanie finansami, transport lotniczy, pilotaż wycieczek itp.

Studenci nabierają pewności siebie w porozumiewaniu się w języku angielskim, dzięki czemu z sukcesem będą w stanie rozwijać swoją karierę w dziedzinie turystyki i hotelarstwa. Na zakończenie kursu studenci otrzymują certyfikat, potwierdzający zdobyte kompetencje.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:10-15
Czas trwania:minimum 4 tygodnieData rozpoczęcia:każdy poniedziałek 2012
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Intermediate - Advanced
Wiek:od 17 lat  

Zakwaterowanie:

Jedną z opcji zakwaterowania, proponowanych przez szkołę, jest zakwaterowanie w domach starannie dobranych rodzin goszczących. To doskonała propozycja dla osób, które chcą poznać prawdziwą angielską kulturę. Studenci zakwaterowani zostają w wygodnych pokojach jednoosobowych. Łazienka dzielona jest z resztą domowników.

Do wyboru jest wyżywienie w formie 2 posiłków dziennie (śniadania i obiadokolacje) od poniedziałku do piątku i 3 posiłków w weekendy lub wyżywienie we własnym zakresie.

Do wyboru jest również rezydencja, znajdująca się 2 minuty drogi od szkoły BBSI. Możliwe jest zakwaterowanie w pokoju jedno lub dwuosobowym z prysznicem, umywalką i toaletą. Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, łóżko, biurko i krzesło oraz szafę.

W rezydencji do dyspozycji studentów jest wspólna kuchnia, jadalnia, pralnia, świetlica z telewizorem i Internetem oraz pokój gier. Pościel zmieniana jest co tydzień a studenci muszą wziąć ze sobą własne ręczniki. Wyżywienie we własnym zakresie.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła proponuje szeroki wybór zajęć dodatkowych, dostosowanych do potrzeb studentów. Uczestnicy kursu mogą spędzić czas na grach grupowych, tj. piłka nożna czy koszykówka lub wybrać się na łyżwy.

Szkoła oferuje także wycieczki do Londynu, Oxfordu i innych atrakcyjnych miast. Wieczorami urządzane są również pokazy filmowe, zabawy z karaoke lub wyjścia do pubów.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących Kurs + zakwaterowanie w rezydencji
4 tygodnie 1210 GBP
1618 GBP
1630 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 30 lekcji tygodniowo
 • Opłaty rejestracyjne szkoły
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji
 • Wyżywienie u rodzin goszczących
 • Wybrane wycieczki i zajęcia dodatkowe

Dodatkowe koszty:

 • Dojazd do Bournemouth
 • Transfer z lotniska - 45 GBP (Bournemouth), 130 GBP (Heathrow), 140 GBP (Gatwick), 180 GBP (Stansted) - w jedną stronę
 • Wyżywienie w rezydencji
 • Dopłata do zakwaterowania u rodzin goszczących w terminie lipiec-sierpień - 23 GBP/tydzień
 • Dopłata do zakwaterowania w rezydencji w terminie 1 lipiec-1wrzesień 2012 - 25 GBP/tydzień
 • Materiały do nauki - 35 GBP

...........................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+