szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego na Florydzie ENGLISH EXPERIENCE - inlingua Fort Lauderdale - 22 lekcje / tydzień

Opis szkoły:

Fort Lauderdale zwane jest również 'Wenecją Ameryki', ze względu na dobrze rozwinięty w mieście system kanałów. Miasto położone jest nad Oceanem Atlantyckim i może pochwalić się długim na kilka kilometrów nadmorskim bulwarem. Nie bez powodu jest również uznawane za światową stolicę żeglarzy, ponieważ mogą oni korzystać tutaj z licznych szlaków wodnych. Rozrywkowa część miasta ciągnie się od bulwaru Las Olas, wzdłuż plaży, aż do finansowych dzielnic w centrum miasta. Można tu znaleźć urokliwe sklepy i butiki, bary i puby, kawiarnie i restauracje, galerie sztuki czy luksusowe hotele.


Szkoła językowa inlingua zlokalizowana jest w centrum słonecznego Fort Lauderdale, niedaleko plaży oraz  Las Olas Boulevard, gdzie znajdują się liczne sklepy, restauracje oraz inne miejsca rozrywki.
Szkoła wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie multimedialne umożliwiające skuteczną i dynamiczną naukę języka angielskiego. Budynek szkoły posiada wszelkie udogodnienia - przestronne sale, wygodną strefę odpoczynku ze stołami do gry w bilard i ping-ponga, telewizory plazmowe, konsole do gier oraz stołówkę. Dodatkowo, w szkole znajduje się komputerowe laboratorium językowe i biblioteka, dostępny jest bezprzewodowy internet (Wi-Fi).

Opis kursu:

Kurs ENGLISH EXPERIENCE zapewnia uczestnikom wygodę, elastyczność i możliwość korzystania z najnowszych technik uczenia się języka angielskiego. Jest idealny dla osób, które chcą znaleźć równowagę pomiędzy nauką i rozrywką. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce wykorzystywać zdobyte umiejętności językowe, relaksując się na plaży, grając w baseball, zwiedzając pobliski Disney World czy zwyczajnie spędzając czas z innymi uczestnikami zarówno w szkole, jak i w czasie wolnym.
Godziny zajęć: Program dzienny 9:00-13:00 (pon.-czw.) oraz 9:00-10:30 (pt.)
                    Program wieczorowy 17:00-21:00 (pon.-czw.) oraz 15:30-18:30 (pt.)

Kurs English Experience jest najbardziej popularnym kursem ukierunkowanym na konwersacje. Program dostępy na wszystkich poziomach zaawansowania i łączy praktyczne konwersacje, poszerzanie słownictwa oraz zajęcia grupowe z interaktywnymi seminariami i warsztatami na tematy związane z kulturą i społeczeństwem amerykańskim, mając na celu łatwe i płynne porozumiewanie się po angielsku przy jednoczesnym nabyciu kompetencji kulturowych.
Szczegóły:
- konwersacje w grupach: 18 interaktywnych lekcji tygodniowo prowadzi specjalista językowy, dla którego język angielski jest językiem ojczystym
- interaktywne seminaria z zakresu kultury i wiedzy o społeczeństwie: 4 lekcje tygodniowo poświęcone dyskusjom na temat ciekawych aspektów kultury, społeczeństwa, sportu, kuchni oraz najważniejszych kwestii społecznych w USA
- Wiza studencka nie jest wymagana. Aby wziąć udział w kursie English Experience, wystarczy wiza turystyczna!

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:22
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 12
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:dowolny poniedziałek
Godziny zajęć:rano lub po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Rodziny goszczące - komfort mieszkania w domu
Rodziny goszczące zapewniają bezpieczne i komfortowe warunki pobytu w Fort Lauderdale. Wybór tego rodzaju zakwaterowania pozwoli poznać codzienne życie i zwyczaje mieszkańców Ameryki. Dodatkową korzyścią jest możliwość ćwiczenia języka w naturalnym otoczeniu, dzięki czemu poznawanie zwrotów językowych staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Niewątpliwą zaletą są również domowe posiłki (w opcji BB - śniadania lub HB - śniadania i obiadokolacje).
inlingua Fort Lauderdale współpracuje z wieloma rodzinami goszczącymi, które chętnie przyjmują uczestników kursów ze wszystkich krajów. Każda rodzina jest sprawdzana i starannie wybierana przez koordynatora rodzin goszczących.

Zakwaterowanie w hotelu - zakwaterowanie bez zmartwień
Zakwaterowanie w hotelu gwarantuje bezpieczeństwo oraz wiele dodatkowych udogodnień, niedostępnych w domu czy apartamencie. Można wybrać lokalizację hotelu - w pobliżu szkoły lub licznych atrakcji Fort Lauderdale - oraz rodzaj hotelu - mniejszy nadmorski lub duży hotel w centrum miasta. Hotele oferują sprzątanie pokoju (2 razy w tygodniu), TV, Wi-Fi oraz śniadania kontynentalne.

Zakwaterowanie w apartamencie ? korzystaj z niezależności
Zakwaterowanie w apartamencie pozwala cieszyć się niezależnością w trakcie pobytu w Fort Lauderdale. Apartamenty położone są w centrum miasta. Dostępne są umeblowane pokoje, jedno lub kilkuosobowe, pralnia, kuchnia oraz salon. Apartamenty można zarezerwować na minimum 4 tygodnie. 


Zajęcia dodatkowe:

W Fort Lauderdale historia i kultura składają się na unikatową atmosferę miasta, wraz z jego niesamowitym środowiskiem geologicznym. Eksplorowanie miasta wydaje się być równie ważne, jak zajęcia językowe w szkole inlingua, dlatego kadra szkoły zawsze chętnie pomogą w zaplanowaniu zajęć dodatkowych. Po zajęciach w szkole każdy uczestnik może skorzystać z kalendarza zajęć dodatkowych, który obejmuje takie atrakcje jak sponsorowane przez szkołę imprezy, wycieczki lokalne, zajęcia poza szkołą czy ekscytujące wyprawy weekendowe do znanych na całym świecie miejsc.


Atrakcje w szkole
Co tydzień szkoła organizuje ciekawe wydarzenia, z których studenci mogą korzystać regularnie i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Atrakcje obejmują: wieczory filmowe, konkursy karaoke, imprezy tematyczne, tańce latynoamerykańskie, wycieczki na plażę, imprezy przy grillu, zajęcia sportowe (piłka nożna, baseball, koszykówka).


Kultura
W czasie wolnym od zajęć, zachęcamy do odkrywania bogatej tradycji kulturowej Fort Lauderdale. Koordynator zajęć dodatkowych chętnie oprowadzi uczestników po takich miejscach jak Muzeum Nauki i Odkryć, Centrum Sztuki Broward, Opera Grand Florida, Muzeum Sztuki Ludowej w Lauderdale, Kino Paradiso, Park Narodowy Everglades, Planetarium Buehler, Świat Motyli, Centrum Historii w Lauderdale, Muzeum Bonnet House z kompleksem ogrodowym, Muzeum Stranahan House, Centrum Natury Anne Kolb, Muzeum Seminole Ah-Tah-Thi-Ki; a także Międzynarodowy Festiwal Filmlowy w Lauderdale, Karnawał Broward czy Polinezyjski Festiwal Mai Kai.

Czas wolny i wypoczynek

Uczestnicy, którzy mają ochotę na dobrą zabawę i nieograniczone korzystanie z uroków południowej części Florydy, mogą wziąć udział w organizowanych przez szkołę wypadach do parku rozrywki  Boomers!, restauracji Dave and Busters, hotelu i kasyna Seminole Hard Rock, parku i kasyna Gulfstream, Akwarium Morskiego w Miami czy zoo Jungle Island.
Szkoła stara się spełniać wymagania każdego uczestnika, oferując również takie atrakcje jak wyjścia do teatru, zwiedzanie dzielnic sztuki i rozrywki, wyjścia do restauracji teatralnych i klubów komediowych, klubów nocnych oraz na plaże czy pola golfowe.

Wycieczki weekendowe
Szkoła proponuje wycieczki weekendowe w promocyjnych cenach. Warto odwiedzić znane na całym świecie atrakcje turystyczne:
Key West, Studio filmowe Universal w Orlando i Wyspy Przygód, Disney World, Sea World w Orlando czy Centrum Kosmiczne im. Kennedy'ego.

Zajęcia sportowe i rekreacyjne
Poza dużym wyborem zajęć językowych i rekreacyjnych, inlingua Fort Lauderdale oferuje fakultatywne zajęcia sportowe: surfowanie, wakeboarding, kitesurfing, golf czy nurkowanie (możliwość otrzymania certyfikatu).


Cennik

Czas trwania Kurs + rodzina goszcząca BB Kurs + rodzina goszcząca HB Kurs + hotel (centrum) BB Kurs+hotel (beachfront) BB
1 tydzień 651 USD
707 USD
847 USD
917 USD
2 tygodnie 1152 USD
1264 USD
1544 USD
1684 USD
3 tygodnie 1653 USD
1821 USD
2241 USD
2451 USD
4 tygodnie 2154 USD
2378 USD
2938 USD
3218 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 22 lekcje / tydzień
 • Zakwaterowanie w pokoju 1-os. i wyżywienie według wybranej opcji
 • Opłaty rezerwacyjne szkoły (150 USD)
 • Test wstępny
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do USA
 • Transfer z lotniska - 45 USD (Ft. Lauderdale), 80 USD (Miami) - w 1 stronę; 85 USD (Ft. Lauderdale), 135 USD (Miami) - w 2 strony
 • Dopłata sezonowa do zakwaterowania w hotelu (grudzień-kwiecień) - 308 USD/tydzień
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Bilety na dodatkowe wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu - około 50 PLN/tydzień
.........................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+