szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinne wakacje językowe w Miami - RENNERT INTERNATIONAL

Opis szkoły:

South Beach Miami to jedno z najbardziej dynamicznych i tętniących życiem miejsc w Stanach Zjednoczonych. Turystów przyciągają tutaj białe, piaszczyste plaże i krystalicznie czysta woda, które w połączeniu z wyśmienitymi restauracjami, dzielnicami w stylu Art Deco i modnymi sklepami sprawiają, że każdy chce odwiedzić SoBe.

Szkoła Rennert w Miami mieści się przy ulicy Lincoln Road, a od plaży dzieli ją zaledwie kilka budynków. Lotnisko Miami International położone jest w odległości około 20 km od Miami Beach, skąd do South Beach można dojechać taksówką, autobusem bądź skorzystać z zarezerwowanej wcześniej usługi transferu.


Szkoła znajduje się na trzecim i czwartym piętrze budynku w stylu Art Deco i dysponuje 19 przestronnymi salami, w tym jedną wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Uczestnicy kursów mogą korzystać z dostępnego na kampusie laboratorium komputerowego oraz strefy do odpoczynku dla dzieci i dorosłych. Tutaj uczestnicy znajdą także wygodne sofy, automaty z przekąskami i napojami oraz komputery z dostępem do Internetu.
Na czwartym piętrze budynku znajduje się strefa do odpoczynku dla uczestników kursów Professional English.

W całej szkole dostępny jest bezprzewodowy Internet Wi-Fi. Uczestnicy mogą również korzystać z tarasu z widokiem na Lincoln Road.


Akredytacje szkoły


Opis kursu:

W ramach programu rodzinnego, dzieci uczestniczą w programie Summer Plus - zajęcia językowe, warsztatowe i pakiet zajęć rekreacyjnych, natomiast dorośli mogą wybrać kurs języka ogólnego General English o różnej intensywności lub kurs Professional English.

Program Summer Plus opiera się na zajęciach z zakresu General English. Nacisk jest kładziony na umiejętność konwersacji, którą uczestnicy ćwiczą nie tylko w klasie, ale również podczas warsztatów i licznych wycieczek.
Zajęcia prowadzone są w grupach międzynarodowych  przez wykwalifikowanych nauczycieli, z dużym doświadczeniem. Wielu z nich dodatkowo z ajmuje się takimi dziedzinami jak sztuka, aktorstwo, taniec, muzyka, sport, finanse, film, prawo czy informatyka. Niezwykła kreatywność pracowników szkoły sprawia, że zajęcia są prowadzone w dynamiczny i ciekawy sposób.
Kurs obejmuje 20 50-minutowych lekcji tygodniowo, w tym 10 nauki języka i 10 warsztatowych zajęć tematycznych:

sztuka i architektura - Zobacz pełny opis programu
Sport
Szkoła młodych liderów
Uczestnicy są przydzieleni do grup maksymalnie 15-osobowych, w zależności od poziomu znajomości języka. Po ukończeniu kursu wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat.Dorośli mogą wybrać jeden z dostępnych kursów General English:

- kurs Rapid Progress ( 30 lekcji na tydzień) - zajęcia odbywają się rano i popołudniami, w małych 10-osobowych grupach. Nacisk jest kładziony na umiejętność mówienia, pracę w grupie lub w parach. Lekcje są połączone z wycieczkami i zajęciami kulturalnymi. Ponadto, uczestnicy mogą brać udziałć w dodatkowych zajęciach z naciskiem na konwersacje, wymowę, pisanie lub przygotowanie do egzaminów.
- kurs Rapid Progress ( 20 lekcji na tydzień) - zajęcia odbywają się rano lub po południu, 20 lekcji na tydzień. Uczestnicy są podzieleni na małe grupy, zgodnie z poziomem zaawansowania językowego. Program ma na celu poprawę umiejętności komunikacji oraz rozwijanie słuchania, pisania i czytania w języku angielskim.
- kurs Vacation'N Learn ( 16 lekcji na tydzień) - kurs umożliwia poprawę umiejętności komunikacji w języku angielskim z możliwością uczestniczenia w licznych wycieczkach. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu, rano lub po południu.

Kolejną opcją dla rodziców jest kurs Professional English (30 lekcji/tydzień). Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 5-osobowych, można również uczestniczyć w indywidualnych lekcjach. Program kursu jest dopasowany do potrzeb uczestników, może on dotyczyć na przykład prawa, finansów czy marketingu. Zajęcia są prowadzone przez specjalistów, którzy skupiają się na każdym uczestniku kursu.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20 (dzieci), 16 (dorośli)
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 15
Czas trwania:1-7 tygodniData rozpoczęcia:każdy poniedziałek pomiędzy 25 czerwca a 12 sierpnia 2017
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 13 lat  

Zakwaterowanie:

Rodziny są zakwaterowane w Doubletree Hotel****, w dwupokojowych apartamentach z łazienką. Czterogwiazdkowy hotel jest położony nad zatoką Biscayne Bay, zaledwie 10 minut drogi autobusem od szkoły. W hotelu jest basen, bankomat, bezprzewodowy internet, centrum fitness, kort do tenisa, restauracja, kawiarnia, SPA i salon piękności.

Pokoje są wyposażone w szafę, biurko, telefon, suszarkę do włosów, sejf oraz dostęp do internetu.
Ponadto, na każdym piętrze hotelu mieszka pracownik szkoły Rennert, który służy pomocą w każdej sytuacji.


Zajęcia dodatkowe:

Miami Beach to miejsce zróżnicowane kulturowo, gdzie osiedlili się między innymi przybysze z Ameryki Łacińskiej czy Karaibów. Uczestnicy kursów będą mieli okazję poznać nowe, fascynujące kultury podczas udziału w licznych zajęciach dodatkowych.

W ciągu tygodnie dzieci uczestniczą w codziennych porannych zajęciach dodatkowych, w trakcie których również ćwiczą umiejętności językowe i nawiązuje nowe znajomości. Pośród najbardziej ciekawych form zajęć dodatkowych można wymienić: grę miejską, szarady, zajęcia sportowe, zajęcia na basenie, wizytę w parku wodnym, spływ kajakami, zwiedzanie akwarium w Miami czy zakupy w Sawgrass Mills Outlet Mall.

Dorośli uczestnicy, oprócz zwiedzania miasta czy wizyt w popularnych atrakcjach turystycznych, mogą brać udział w dodatkowych, darmowych zajęciach popołudniowych, poświęconych na przykład poszerzaniu słownictwa slangowego czy amerykańskim idiomom.

Weekend rodziny mogą spędzać razem, wybierając się na przykład w rejs na wyspy Bahama.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 dorosły + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie (1+1)
2 tygodnie 1884 USD
3419 USD
3 tygodnie 2659 USD
4919 USD
4 tygodnie 3434 USD
6409 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla dziecka - 20 lekcji /tydzień
 • kurs języka angielskiego dla dorosłego - 16 lekcji języka ogólnego/tydzień (program Vacation'N Learn)
 • Zakwaterowanie w hotelu
 • Opłata rejestracyjna szkoły -  155 USD
 • Test wstępny
 • Materiały do nauki
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Dostęp do Internetu
 • Korzystanie z infrastruktury szkoły
 • Wycieczki i warsztaty tematyczne (przynajmniej 1/tydzień)
 • opłatę za znalezienie zakwaterowania

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Miami
 • Transfer z i na lotnisko MIA - 130 USD - w jedną stronę za osobę
 • Dopłata do pakietu zajęć dodatkowych i lunchów w szkole dla dziecka- 600 USD/tydzień
 • dopłata do kursu Rapid Progress 30 - 100 USD/tydzień
 • dopłata do kursu Professional English - 785 USD/tydzień
 • Śniadanie i lunche - 95 USD/osoba/tydzień
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
 • Koszty wizowe - 160 USD
 • zakwaterowanie dla dodatkowej osoby dorosłej 455 USD/tydzień
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+