szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

BOSTON SUMMER, FLS - kurs językowy w Bostonie, USA

Opis szkoły:

FLS to sieć szkół posiadająca swoje ośrodki w największych amerykańskich miastach m.in. w Północnej Kalifornii, Pensylwanii i Massachusetts. Każdy z ośrodków FLS dysponuje doskonałą, spełniającą najwyższe standardy infrastrukturą. Ponadto, FLS posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską, dzięki której nauka języka angielskiego jest szybka i efektywna. W ofercie FLS znajduje się wiele kursów języka angielskiego dla osób dorosłych oraz tematycznych obozów językowych dla młodzieży.Szkoła FLS organizuje międzynarodowy obóz językowy Boston Summer na terenie kampusu uniwersytetu Fisher College, zlokalizowanego niemal w samym centrum Bostonu, w sąsiedztwie słynnego parku Boston Commons. W niewielkiej pieszej odległości od kampusu znajdują się również Freedom Trail, Government Centre oraz rzeka Charles. Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych, komfortowych salach lekcyjnych. Do dyspozycji uczestników jest również laboratorium komputerowe oraz czytelnia.

Akredytacje szkoły


Opis kursu:

Kurs języka angielskiego obejmuje 18 lekcji tygodniowo. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w grupach międzynarodowych. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów. Celem kursu jest doskonalenie swobodnego komunikowania się w języku angielskim, głównie poprzez wprowadzanie nowego słownictwa oraz wyrażeń idiomatycznych używanych w codziennych sytuacjach. Każda lekcja trwa 45 minut.


Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:18
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 20
Czas trwania:3 tygodnieData rozpoczęcia:21 czerwca; 1, 8, 15, 22, 29 lipca 2020
Godziny zajęć:rano lub po południuPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 15 lat  

Zakwaterowanie:

Rezydencja. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach dzielonych (2-4 osobowych) w rezydencji studenckiej na terenie kampusu Fisher College, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie dzielnicy teatralnej Bostonu oraz w niewielkiej pieszej odległości od modnej dzielnicy Beacon Hill oraz dzielnicy handlowej Newbury Street. W rezydencji znajduje się również sala telewizyjna oraz pokój gier.
Wyżywienie obejmuje śniadania i obiadokolacje od poniedziałku do piątku, wyłącznie brunch w dni wycieczek poza kampus oraz brunch i obiadokolację w pozostałe dni.

Zajęcia dodatkowe:

Program zajęć dodatkowych obejmuje między innymi: zwiedzanie Bostonu - Newbury Street, Freedom Trail, Beacon Hill, Faneuil Hall and Quincy Market, rejs wycieczkowy Boston Duck Tour, Uniwersytet Harvard i Harvard Square, wizyta w MIT, zakupy w Prudential Centre, wizyta w  New England Aquarium, wizyty w muzeach i galeriach oraz przyjęcie pożegnalne. Szkoła organizuje również wycieczki opcjonalne (dodatkowo płatne) np. weekendową wycieczkę do Nowego Jorku.


Cennik

Terminy PAKIET PROMOCJA FIRST MINUT
21 czerwca - 11 lipca 2020 4275 USD
4075 USD
28 czerwca - 18 lipca 2020 4275 USD
4075 USD
05 - 25 lipca 2020 4275 USD
4075 USD
12 lipca - 01 sierpnia 2020 4275 USD
4075 USD
19 lipca - 08 sierpnia 2020 4275 USD
4075 USD

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 18 lekcji tygodniowo
 • Zakwaterowanie w rezydencji Fisher College
 • Opłata rejestracyjna szkoły - 150 USD
 • Program zajęć dodatkowych i wycieczek
 • Transfer z/na lotnisko w Bostonie (Logan International Airport BOS)
 • Wyżywienie HB
 • Certyfikat uczestnictwa w kursie
 • Materiały do nauki
 • T-shirt FLSDodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Bostonu
 • Opcjonalne ubezpieczenie FLS - 40 USD/tydzień
 • Dodatkowe wycieczki całodniowe w weekendy (np. Nowy Jork, Six Flags Amusement Park)
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko w przypadku lotu z opieką stewardessy - 100 USD
 • Dodatkowe wyżywienie w weekendy
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu

..................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+