szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego - Tti School (Londyn) - 15 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Szkoła Tti zlokalizowana jest w dzielnicy Camden, niewiele ponad minutę drogi pieszo od stacji metra Camden Town. Ta część Londynu charakteryzuje się specyficzną atmosferą i jest niezwykle popularnym miejscem nie tylko wśród turystów, ale również wśród Londyńczyków i wielu sławnych ludzi. Najciekawszym miejscem jest niewątpliwie Camden Lock Market skupiający ogromną liczbę sklepów, straganów handlowych, restauracji, pubów oraz kafejek. Budynek Tti mieści się przy ulicy Camden High Street. Szkoła dysponuje jasnymi i przestronnymi salami wykładowymi dzięki czemu nauka odbywa się w komfortowej atmosferze. Studenci mają również do dyspozycji dobrze wyposażony pokój studencki Study Lounge, gdzie mogą korzystać z komputerów, dostępu do Internetu, wypożyczyć książki, podręczniki, testy egzaminacyjne czy płyty DVD, a także zagrać w szachy i doskonalić język angielski podczas konwersacji z innymi uczestnikami. W szkole znajduje się również kafeteria oferująca bezpłatne napoje oraz nowy zewnętrzny taras zajmujący dach budynku.
Akredytacje szkoły:


Opis kursu:

Kurs General English obejmuje 15 lekcji języka ogólnego. Zajęcia odbywają się w godzinach od 09:00 do 11:50, od poniedziałku do piątku. Program kursu obejmuje naukę gramatyki oraz słownictwa, przy jednoczesnym doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych - mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania. Zajęcia zorganizowane są w sposób zapewniający doskonalenie dokładności i płynności językowej. Studenci mają też możliwość przedstawiania własnych pomysłów i tematów, które chcieliby poruszyć podczas zajęć. Lektorzy korzystają z wielu różnych podręczników oraz materiałów dodatkowych, układając własne programy nauczania, na które składają się rozmaite zadania językowe wykorzystujące sytuacje z życia codziennego. Dzięki temu, studenci szybko nabierają pewności siebie i przełamują obawę przed mówieniem.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:15
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 15
Czas trwania:od 1 tygodniaData rozpoczęcia:każdy poniedziałek
Godziny zajęć:09:00 - 12:00Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 16 lat  

Zakwaterowanie:

Pokoje Tti Premium. Nowa rezydencja należąca do szkoły Tti zlokalizowana jest w mieszkalnej dzielnicy Tufnell Park i oferuje zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z prywatną łazienką. Pokoje wchodzą w skład czteropokojowego mieszkania, w którym dostępna jest również wspólna kuchnia oraz pokój wypoczynkowy z wyjściem na ogrodowy taras. Do dyspozycji studentów jest pralka, zmywarka oraz bezprzewodowy Internet (Wi-Fi). Dojście piechotą do szkoły zajmuje około 30 minut.

Rezydencja Tti. Zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych (standardowe i małe), bez wyżywienia. Wszystkie pokoje są dobrze wyposażone i zapewniają komfortowe warunki do nauki, a niektóre również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi). Kuchnia oraz łazienka dzielone są z innymi studentami (1:6). Dostępne są również dwuoso bowe pokoje z prywatną łazienką. Wszystkie rezydencje zlokalizowane są w pieszej odległości od szkoły (max 30 minut). Dostępne dla osób w wieku od 18 lat, przy rezerwacji kursu na minimum 1 tydzień.

Rodziny goszczące. Zakwaterowanie u rodzin goszczących obejmuje pobyt w pokoju jedno lub dwuosobowym oraz wyżywienie BB lub HB. Pobyt u rodziny to doskonała okazja na dodatkowe konwersacje z 'native speakerem' oraz bliższe poznanie brytyjskiej kultury i stylu życia. Łazienka dzielona jest z gospodarzami. Niektóre rodziny oferują pokój z prywatną łazienką. Rodziny zlokalizowane są w tej samej strefie komunikacyjnej co szkoła, a niektóre z nich w odległości kilkunastu minut pieszo od szkoły (opcja płatna dodatkowo).


Zajęcia dodatkowe:

Program zajęć dodatkowych oferowanych przez Tti planowany jest na każdy kolejny miesiąc i uwzględnia aktualne wydarzenia kulturowe odbywające się w Londynie. Szkoła organizuje wspólne wyjścia do pubów z lektorami, zajęcia sportowe, warsztaty językowe, zwiedzanie Londynu (np. Tower of London, British Museum, National Gallery, Trafalgar Square), wieczory filmowe, wieczory karaoke, wyjścia na koncerty lub przedstawienia teatralne, a czasami także na kręgielnię lub na lodowisko. Bilety wstępu płatne są dodatkowo. W pobliżu szkoły znajduje się także siłownia oraz sala gimnastyczna. W weekendy organizowane są dłuższe wycieczki (np. Bath i Stonehenge, Cotswolds).


Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + rodzina goszcząca BB SGL Kurs + Rezydencja Arcade SGL Kurs + Rezydencja Tti SGL Kurs + Pokoje Tti Premium SGL
1 tydzień 210 GBP
435 GBP
490 GBP
490 GBP
570 GBP
2 tygodnie 351 GBP
751 GBP
861 GBP
861 GBP
1021 GBP
3 tygodnie 504 GBP
1079 GBP
1244 GBP
1244 GBP
1484 GBP
4 tygodnie 657 GBP
1407 GBP
1627 GBP
1627 GBP
1947 GBP

Opłata rejestracyjna: 150 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 15 lekcji / tydzień
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Test wstępny oraz certyfikat uczestnictwa
 • Dostęp do platformy E-Learning
 • Materiały do nauki
 • Program zajęć dodatkowych (bez biletów wstępu i transportu)
 • Opłaty rejestracyjne szkoły


NB - bez wyżywienia, BB - śniadania, HB - śniadania i obiadokolacje, SGL - pokój jednoosobowy, DBL - pokój dwuosobowy

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Londynu
 • Transfer z lotniska w Londynie: 90 GBP (Heathrow), 100 GBP (Gatwick, Luton, Stansted) w 1 stronę
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Dopłata do wyżywienia HB (rodzina goszcząca) - 40 GBP/tydzień
 • Dodatkowe wycieczki
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu - ok. 25 PLN/tydzień

.........................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+