szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs przygotowujący do FCE plus egzamin - Stafford House

Opis szkoły:

Szkoła Stafford House od ponad 20 lat oferuje kursy dla młodzieży w wielu lokalizacjach w Wielkiej Brytanii i USA. Stafford House Study Holidays to wakacyjne szkoły dla młodzieży z całego świata. Szkoła znajduje się w historycznym Canterbury, położonym w niedalekiej odległości od południowego wybrzeża kraju i Londynu. Jest to niezwykle bezpieczne miasto, idealne miejsce do nauki i przygotowania do egzaminu FCE.

Zajęcia odbywają się w przestronnych salach lekcyjnych, wyposażonych w nowoczesne technologie i udogodnienia, w tym bezprzewodowy internet. Na terenie szkoły znajduje się również kawiarnia i biblioteka. W recepcji szkoły można uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat szkoły oraz okolicy.

Uczestnicy kursu mogą również korzystać ze studenckiego centrum naukowego, gdzie można sprawdzić pocztę, odrobić zadanie domowe czy skorzystać z dostępnych materiałów bibliotecznych. Szkoła dysponuje również patio, gdzie latem często są organizowane spotkania przy grillu.

Zachęcamy do obejrzenia video z prezentacją szkoły w Cantenbury


AKREDYTACJE SZKOŁYOpis kursu:

Zajęcia w ramach kursu przygotowującego do egzaminu FCE odbywają się w międzynarodowych grupach, uczestnicy podejmują indywidualnie decyzję o przystąpieniu do egzaminu na koniec kursu (nie jest to opcja obowiązkowa).

Program kursu jest specjalnie opracowany pod kątem FCE, jest intensywny i nastawiony na rozwój kluczowych kompetencji egzaminacyjnych. Uczniowie analizują wszystkie części testu, mają dostęp do materiałów z poprzednich egzaminów, dzięki czemu dowiadują się jak unikać typowych błędów. Zdobyte umiejętności uczestnicy będą mogli wykorzystywać w szkole czy pracy, sam certyfikat jest uznawany na całym świecie.

Wieczorami uczestnicy kursu biorą udział w zajęciach dodatkowych, raz w tygodniu odbywa się całodniowa wycieczka lub zwiedzanie popołudniowe.
Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:30 lekcji (23 godziny)
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:maksymalnie 16
Czas trwania:3 tygodnieData rozpoczęcia:każda niedziela między 1 a 29 lipca
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Upper-Intermediate
Wiek:14 - 17 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje zakwaterowanie u rodzin goszczących. Uczestnicy są zakwaterowani w pokojach dwuosobowych (lub kilkuosobowych). Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie. lunch i obiadokolacja są podawane w stołówce, rodziny zapewniają śniadania i pakowany lunch (w przypadku wyjazdu na wycieczkę) oraz wszystkie posiłki w trakcie weekendu.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej to doskonała okazja poznania stylu życia i zwyczajów mieszkańców Wielkiej Brytanii, a także możliwość używania języka angielskiego poza szkołą. Rodziny współpracujące ze szkołą są starannie dobierane, dzięki czemu uczniowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Zajęcia dodatkowe:

Program kursu obejmuje zajęcia dodatkowe, które odbywają się wieczorami oraz całodniowe lub półdniowe wycieczki.

Uczestnicy kursu mogą korzystać z lokalnych obiektów sportowych (basen, studio tańca itp.), wieczory spędzają na wspólnych imprezach karaoke, konkursach czy na przykład warsztatach gry na perkusji.

W ramach całodniowych wycieczek szkoła organizuje wyjazdy do Londynu, Brighton i Cambridge. Ponadto, uczestnicy mają okazję zwiedzić zamek w Leeds i Dover czy stocznię w Chatham, jest również czas na poznanie lokalnych atrakcji Canterbury.

Cennik

Czas trwania Kurs + zakwaterowanie u rodzin goszczących (FB)
3 tygodnie 2575 GBP
4 tygodnie 3400 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego FCE - 30 lekcji tygodniowo
 • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej
 • Wyżywienie FB (3 posiłki dziennie)
 • Materiały do nauki
 • Program zajęć dodatkowych (wycieczki, zwiedzanie itp.)
 • Opłata rejestracyjna szkoły - 100 GBP

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Transferw wyznaczonych godzinach: Stansted  - 165 GBP w jedną stronę; Heathrow - 190 GBP w jedną stronę; Gatwick - 150 GBP w jedną stronę; Luton - 180 GBP w jedną stronę
 • Opłata za egzamin FCE (190 GBP)
 • Koszty dodatkowych wycieczek całodniowych
 • Ubezpieczenie turystyczne

..................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+