szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinny kurs językowy w Irlandii, Cork - Cork English College

Opis szkoły:Szkoła Cork English College Szkoła została założona przez Valery Cullen w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia i cieszy się zasłużoną sławą na całym świecie. Cork English College posiada trzy budynki zlokalizowane w samym centrum miasta, na nabrzeżu rzeki Lee. W okresie wakacyjnym szkoła dysponuje dwoma centrami dla juniorów. CEC jest członkiem sieci Quality English Schools oraz posiada akredytację Ministerstwa Edukacji Republiki Irlandii, jak również ALTO, MEI-RELSA i ISO 9001:2000 - co oznacza, że zapewnia swoim studentom najwyższe standardy nauczania, zakwaterowania i obsługi.

Douglas Community School

 
Zajęcia dla juniorów odbywają się w Douglas Community School, na przedmieściach Cork, około 2 km. Od centrum miasta. Szkoła jest oddalona od centrum dla dorosłych o 15 minut drogi transportem publicznym. Szkoła jest bardzo dobrze wyposażona, dostępne są pracownie naukowe i językowe, laboratoria, biblioteka, pracownie komputerowe, miejsce na występy artystyczne czy aula. Szkoła posiada również dwa trawiaste boiska, korty tenisowe i przestronną salę gimnastyczną.

Cork English College- centrum dla dorosłych Szkoła dla dorosłych położona jest w centrum Cork, nad brzegiem rzeki Lee, skąd rozpościera się piękna panorama miasta, zaś wszelkie atrakcje ? sklepy, puby, restauracje i kluby są w zasięgu krótkiego spaceru. Szkoła mieści się w zabytkowej kamienicy, która została zmodernizowana na potrzeby nowoczesnej szkoły językowej. Sale lekcyjne są przestronne, wygodnie urządzone i wyposażone w sprzęt multimedialny. Do szkoły łatwo dostać się transportem publicznym (np. autobusem).

                                               Akredytacje szkoły:

Opis kursu:

Kurs języka angielskiego dla rodzica ? 20 lekcji tygodniowo

Program kursu obejmuje równomierne doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: czytania, pisania, mówienia i rozumienia ze słuchu oraz ćwiczenie struktur gramatycznych, wymowy i intonacji oraz poszerzanie zakresu nowego słownictwa. Zajęcia odbywają się w grupach 7?10 osobowych, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 13:20. Każda lekcja trwa 60 minut. Do wyboru jest również kurs języka biznesu, który skupia się na wyspecjalizowanym słownictwie używanym w miejscu pracy czy międzynarodowym środowisku biznesowym.

Kurs języka angielskiego dla juniora (12 + lat) ? 20 lekcji tygodniowo

English plus Multi-Activity Programme obejmuje 20 lekcji nauki języka tygodniowo oraz popołudniowe zajęcia sportowe i kulturowe. Zajęcia językowe odbywają się w godzinach od 9:30 do 12:15, od poniedziału do piątku. Pierwszego dnia, wszyscy nowi uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego i przydzielani są do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Lekcje prowadzone są w sposób interaktywny i skupiają się przede wszystkim na doskonaleniu umiejętności komunikowania się w języku angielskim, ćwiczeniu prawidłowej wymowy i poznawaniu nowych słów i zwrotów. W każdy piątek uczestnicy piszą krótki test sprawdzający postępy w danym tygodniu. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów, dla których język angielski jest językiem ojczystym. Kursy dla juniorów posiadają również akredytację Irlandzkiego Ministerstwa Edukacji. Zajęcia odbywają w grupach 10-12 osobowych (maksymalnie w grupie może być 15 osób). Dodatkowo, uczestnicy kursu mogą uczestniczyć w lekcjach jazdy konnej lub treningach rugby (obowiązują dodatkowe opłaty).
Zajęcia dla dzieci odbywają się w Douglas Community College, który jest oddalony o 15 minut jazdy autobusem od szkoły dla dorosłych.

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20 lekcji/ tydzień
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:maksymalnie 15
Czas trwania:min. 1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek pomiędzy 26 czerwca a 18 sierpnia 2017
Godziny zajęć:09:00 - 13:20Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 12 lat  

Zakwaterowanie:
Apartamenty. Szkoła oferuje zakwaterowanie w jedno lub dwupokojowych apartamentach, zlokalizowanych w centrum Cork. Wszystkie apartamenty są dobrze wyposażone, bezpieczne i czyste. Każdy posiada aneks kuchenny z jadalnią i pełnym wyposażeniem, łazienkę, TV oraz centralne ogrzewanie. W apartamentach dostępne są ręczniki oraz pościel. Z apartamentów można z łatwością dostać się autobusem do szkoły, w których odbywają się zajęcia dla juniorów (bilet zapewnia szkoła).

Zajęcia dodatkowe:

Program zajęć popołudniowych dla dzieci obejmuje rozmaite gry i zabawy sportowe i przygodowe oraz zwiedzanie kulturowych i historycznych atrakcji Cork np. zamku Blarney. W soboty szkoła organizuje całodniowe wycieczki poza miasto np. do Killarney.
Zajęcia popołudniowe dla dzieci są wpisane w program kursu, ale jeżeli rodzina po zajęciach językowych woli spędzać czas wspólnie - można zrezygnować z zajęć popołudniowych. Prosimy o kontakt z naszymi konsultantami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Cork English College oferuje również swoim dorosłym studentom ciekawy i aktywny program zajęć kulturowych, rekreacyjnych i integracyjnych. W ramach zajęć dodatkowych szkoła organizuje między innymi: zwiedzanie Cork, dodatkowe wycieczki (koszt 20-50 EUR z biletami wstępu), popołudniowe konsultacje z lektorami, popołudniowe wyjścia z lektorami do pubu, na kręgle, spacery po mieście czy dodatkowe konwersacje. Program zajęć aktualnych w danym tygodniu dostępny jest w szkole.Cennik

czas trwania Tylko kurs 1 rodzic + 1 dziecko Kurs (rodzic i dziecko) z zakwaterowaniem w apartamencie z dwoma sypialniami
1 tydzień 810 EUR
1410 EUR
2 tygodnie 1510 EUR
2710 EUR
3 tygodnie 2210 EUR
4010 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

? Kurs języka angielskiego dla rodzica - 20 lekcji/tydzień
? Kurs języka angielskiego dla juniora - 20 lekcji/tydzień
? Zakwaterowanie w apartamencie
? Materiały do nauki (w tym dostęp do platformy e-learning)
? Test wstępny oraz certyfikat uczestnictwa w kursie
? Program popołudniowych zajęć dodatkowych (junior)
? Program zajęć wieczornych i popołudniowych dla osoby dorosłej
? Transfer z i na lotnisko w Cork
? Opłaty rejestracyjne szkoły

Dodatkowe koszty:

  • Bilet lotniczy do Cork
  • Transfer z/na lotnisko
  • Bilety komunikacji miejskiej
  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
  • Bilety na dodatkowe wycieczki
  • Ubezpieczenie Signal Iduna KL, NNW i bagażu . oko.o 25 PLN / 1 tydzień
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+