szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinne wakacje z angielskim na Malcie - Sliema, AM Language Studio

Opis szkoły:

am Language Studio jest jedną z pierwszych szkół powstałych na Malcie oferujących naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Założona w 1987 roku, am Language Studio zdobyła duże uznanie wśród studentów z wielu krajów Zjednoczonej Europy a także Japonii, Korei, czy Rosji. Wysoki standard nauczania i zakwaterowania, wiele ciekawych zajęć rekreacyjnych, specjalne programy wakacyjne dla nastolatków, czy integracyjne dla dorosłych (w wieku 18-50+), a przy tym jedne z najkorzystniejszych cen na rynku, spowodowały, że studenci wybierają właśnie szkołę am Language, dającą gwarancję wspaniale i efektywnie spędzonych wakacji językowych.

am Language Studio mieści się w sercu Sliemy - ulubionego miasta turystów, w odległości 5 minut od morza, głównego centrum handlowego, uliczek z restauracjami i kafejkami oraz pętli autobusowej i miejsca, z którego wypływa wiele statków wycieczkowych oraz prom kursujący pomiędzy Sliemą a Vallettą, stolicą Malty. W pobliżu znajduje się też am Beach Club z wydzielonym basenem z morską wodą, leżakami i parasolami, na który studenci am Language Studio mają 1 bezpłatny wstęp w tygodniu szkolnym (dostępne od czerwca do września). Szkoła dysponuje 16 klimatyzowanymi salami lekcyjnymi, centrum nauki indywidualnej, salą audio-wizualną, laboratorium językowym oraz salą komputerową. Ponadto, do dyspozycji studentów pozostaje taras, szkolna kafeteria oraz ogród na dachu. W szkole dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).

am Language to nowoczesna i przyjazna szkoła z gruntowną, wieloletnią tradycją. Jako jedna z niewielu szkół na Malcie jest członkiem organizacji Feltom (Federacji Zrzeszającej Organizacje Nauczające Języka Angielskiego na Malcie, czuwającej nad jakością świadczonych przez szkoły językowe usług), posiadającą licencję Ministerstwa Edukacji Malty, międzynarodowy certyfikat ISO 9001.

Opis kursu:

Kurs języka angielskiego dla rodzica ? 20 lekcji tygodniowo

Program kursu intensywnego pozwala na osiągnięcie szybkich postępów w zakresie gramatyki, słownictwa i komunikowania się w języku angielskim w różnych sytuacjach życia codziennego.
Zajęcia skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych: mówienia, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu. Każda lekcja trwa 45 minut. Zajęcia odbywają się w grupie 10-osobowej (max 12-osobowej) na 6 poziomach - od początkującego (A1) do zaawansowanego (C1).

Kurs języka angielskiego dla dziecka (8-13 lat) ? 20 lekcji tygodniowo

Program kursu został ułożony specjalnie z myślą o juniorach i stanowi solidne wprowadzenie do nauki języka angielskiego, skupiając się w szczególności na doskonaleniu umiejętności komunikowania się w języku angielskim i rozumieniu ze słuchu, nauce nowego słownictwa, oraz ćwiczeniu poprawnej wymowy. Podczas zajęć lektorzy wykorzystują zarówno konwencjonalne pomoce naukowe (teksty, nagrania audio, podręcznik) jak i interaktywne gry i zabawy językowe (role-play, zagadki itp.). Zajęcia odbywają się na 6 poziomach zaawansowania od Beginner (A1) do Advanced (C1) i prowadzone są w sposób dynamiczny i interesujący. Każda lekcja trwa 45 minut. Zajęcia obywają się w am Language Junior College, w budynku jednej z najlepszych prywatnych szkół na Malcie, w grupach 12-15 osobowych, w godzinach od 09:00 do 12:30

Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:20 zajęć/tydzień dzieci i dorośli
Typ grupy:międzynarodoweLiczebność grupy:maksymalnie 15
Czas trwania:min 1 tydzieńData rozpoczęcia:pomiędzy 10 czerwca a 27 sierpnia 2017
Godziny zajęć:09:00 - 12:30Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 8 lat  

Zakwaterowanie:

Rodzina goszcząca Szkoła oferuje zakwaterowanie u maltańskich rodzin goszczących, starannie wyselekcjonowane spośród rodzin autoryzowanych przez Maltańskie Ministerstwo Turystyki. Rodziny oferują pokoje 1 i 2-osobowe z opcją wyżywienia BB (śniadanie) lub HB (śniadanie i obiadokolacja). Domy rodzin goszczących zlokalizowane są w odległości około 10-15 minut pieszo od szkoły.

Oferujemy również możliwość zakwaterowania w jednym z 2,3,4 lub 5* hoteli zapewniając komfortowe klimatyzowane pokoje.

Hotel 3* - Bayview Apartment
Hotel i apartamenty Bayview zlokalizowane są w odległości około 10 minut pieszo od szkoły. To doskonały wybór dla osób, które wolą być zakwaterowane poza ruchliwą i zatłoczoną częścią St. Julians, Paceville, ale jednocześnie w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta. W budynku dostępna jest mini-siłownia, basen (zlokalizowany na dachu), kafeteria, bar oraz restauracja z widokiem port. Pokoje sprzątane są trzy razy w tygodniu, ręczniki są dostępne, suszarka dostępna w recepcji. Apartamenty dostępne są w opcji studio (2-os.), z jedną sypialnią (2-os.), z dwiema sypialniami (3-4-os.) oraz z trzema sypialniami (6-os.).

Hotel 4* - The Victoria
Hotel Victoria to hotel butikowy, posiadający unikatowy styl i charakter i zapewniający gościom kameralną atmosferę. Zlokalizowany jest w centrum Sliemy, w niewielkiej pieszej odległości od szkoły. Hotel posiada centrum biznesowe, pralnię, salon z prasą, 24h recepcję oraz oferuje dostęp do usług medycznych oraz opieki nad dzieckiem. W całym hotelu dostępny jest bezprzewodowy internet Wi-Fi.

Hotel 4* - Fortina
Hotel zlokalizowany jest na wybrzeżu Sliemy, w odległości około 10 minut pieszo od szkoły am Language Studio. To jeden z niewielu hoteli na Malcie, który posiada spa oraz własne lido. Ponadto do dyspozycji gości pozostaje w pełni wyposażona sala fitness, trzy baseny kryte, cztery baseny odkryte, dwa jacuzzi (odkryte i kryte), sześć restauracji, snack bar, pole do minigolfa oraz sauna. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, TV, sejf, telefon, oraz czajnik elektryczny. Wszystkie pokoje z widokiem na morze mają balkon.

UWAGA: jeśli żadna z powyższych opcji zakwaterowania nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt. Postaramy się znaleźć inne możliwości, zgodnie z Państwa potrzebami.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła oferuje ciekawy program zajęć pozalekcyjnych. Program układany jest na cały tydzień. Zajęcia obejmują między innymi: zwiedzanie Malty (wycieczki do Mdiny, Valletty itp.), rejsy wycieczkowe, wyjścia do restauracji, udział w aktualnych imprezach i wydarzeniach kulturalnych oraz rozmaite zajęcia sportowe np. jogging, siatkówka plażowa, tenis, kręgle itp.

Cennik

czas trwania Tylko kurs (1+1) Kurs (rodzic i dziecko) z zakwaterowaniem u rodziny BB Kurs (rodzic i dziecko) z zakwaterowaniem wBayview*** BB
1 tydzień 450 EUR
774 EUR
842 EUR
2 tygodnie 870 EUR
1518 EUR
1654 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla rodzica 20 lekcji /tydzień
 • Kurs języka angielskiego dla dziecka 20 lekcji /tydzień
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Podręcznik i materiały do nauki
 • Pakiet powitalny i spacer
 • Zniżki w wybranych sklepach
 • Wstęp do klubu plażowego ? raz w tygodniu
 • Dostęp do Internetu (Wi-Fi) w szkole

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy na Maltę
 • Transfer z i na lotnisko ? 40 EUR / osobę
 • Dodatkowe wycieczki
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu Signal Iduna ? około 25 PLN / tydzień
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+