szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

BUCKSMORE YOUNG LEADERS - Międzynarodowy obóz językowy - Bucksmore (Tonbridge School)

Opis szkoły:

Program Bucksmore Young Leaders to idealna propozycja dla ambitnej i zmotywowanej młodzieży, której wysokich oczekiwań nie spełniają standardowe wakacyjne kursy języka angielskiego. Intensywny i bardzo starannie przygotowany program zajęć ma na celu wyposażenie uczestników w najważniejsze umiejętności niezbędne do pełnienia roli liderów swojego pokolenia.
Program obejmuje 28 godzin nauki języka angielskiego oraz pracy nad cotygodniowym projektem, a także warsztaty, seminaria oraz interaktywne wykłady, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności przydatne na stanowiskach przewodniczych, takie jak: budowanie zespołu, wystąpienia publiczne, prowadzenie negocjacji, uczestniczenie w debatach, przedstawianie formalnych prezentacji, zarządzanie czasem, krytyczne myślenie, niezależne przyswajanie wiedzy oraz elementy języka biznesu. Kurs dla Młodych Liderów to inwestycja w przyszłe sukcesy oraz doskonała okazja na nawiązanie międzynarodowych kontaktów z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach.

  Tonbridge School

Szkoła Tonbridge należy do elitarnej grupy Eton i jest uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych niezależnych szkół z internatem w kraju. Rozległy kampus 
położony w  malowniczym Tonbridge w hrabstwie Kent, oferuje uczestnikom obozów nowoczesną infrastrukturę: bibliotekę, sale wykładowe, kaplicę a także    obikety  sportowe, w tym basen, boiska zewnętrzne i wewnętrzne, korty tenisowe, bieżnię. 

Opis kursu:


Dostępność:kurs wakacyjnyLekcji/Tydzień:28
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 11
Czas trwania:od 2 tygodniData rozpoczęcia:każdy wtorek od 10 a 24 lipca 2018
Godziny zajęć:rano i po południuPoziom języka:Upper-Intermediate - Advanced
Wiek:13 - 16 lat  

Zakwaterowanie:

Rezydencja studencka oferuje pokoje jedno i dwuosobowe, dziewczynki i chłopcy mieszkają w osobnych budynkach. Do dyspozycji uczestników pozostaje również sala gier, sala kinowa oraz liczne strefy wypoczynku W wielu miejscach na terenie kampusu dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).  Uczestnicy mogą również korzystać z pralni (automaty na monety).
Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie

Zajęcia dodatkowe:

Program zajęć dodatkowych obejmuje dwie całodniowe i jedną półdniową wycieczkę w tygodniu, np. do Londynu, Cambridge czy Brighton. Wieczorami organizowane są rozmaite zajęcia integracyjne i rekreacyjne jak np.: zawody sportowe, barbecue, spacer nad rzeką, uroczysta kolacja, gry i konkursy, prezentacje tygodniowych projektów czy pokazy filmów.

Cennik

Czas trwania PAKIET - First Minute PAKIET
2 tygodnie 2750 GBP
2920 GBP
4 tygodnie 5600 GBP
5840 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 28 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych
 • Transfer z lotniska Heathrow lub Gatwick (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • 2 wycieczki całodniowe i 1 wycieczka półdniowa w tygodniu
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Ubezpieczenie Bucksmore
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta FIRST MINUTE ważna przy rezerwacji do  31 stycznia 2017
     Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
 • Kieszonkowe

......................................................................................................................................................................................................................................
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+