szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Kurs języka angielskiego BUSINESS ENGLISH - Tti School (Londyn) - 20 lekcji tygodniowo

Opis szkoły:

Szkoła Tti zlokalizowana jest w dzielnicy Camden, niewiele ponad minutę drogi pieszo od stacji metra Camden Town. Ta część Londynu charakteryzuje się specyficzną atmosferą i jest niezwykle popularnym miejscem nie tylko wśród turystów, ale również wśród Londyńczyków i wielu sławnych ludzi. Najciekawszym miejscem jest niewątpliwie Camden Lock Market skupiający ogromną liczbę sklepów, straganów handlowych, restauracji, pubów oraz kafejek. Budynek Tti mieści się przy ulicy Camden High Street. Szkoła dysponuje jasnymi i przestronnymi salami wykładowymi dzięki czemu nauka odbywa się w komfortowej atmosferze. Studenci mają również do dyspozycji dobrze wyposażony pokój studencki Study Lounge, gdzie mogą korzystać z komputerów, dostępu do Internetu, wypożyczyć książki, podręczniki, testy egzaminacyjne czy płyty DVD, a także zagrać w szachy i doskonalić język angielski podczas konwersacji z innymi uczestnikami. W szkole znajduje się również kafeteria oferująca bezpłatne napoje oraz nowy zewnętrzny taras zajmujący dach budynku.
Akredytacje szkoły:


Opis kursu:

Kurs języka angielskiego - Business English
Zajęcia odbywają się w godzinach porannych od 09:00 do 12:40. Celem kursu jest zdobycie umiejętności funkcjonalnego posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach biznesowych. Program kursu obejmuje zagadnienia związane z marketingiem, obsługą klienta, przygotowaniem CV czy zarządzaniem kadrami. Studenci ćwiczą przeprowadzanie rozmów telefonicznych, prowadzenie korespondencji biznesowej oraz prowadzenie negocjacji. Raz w tygodniu otrzymują również do wykonania projekt np. prezentacja nowego produktu, który przedstawiają reszcie grupy.
Uczestnicy mają również dostęp do autentycznych materiałów dydaktycznych w tym czasopism biznesowych takich jak The Financial Times i The Economist.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20
Typ grupy:międzynarodowaLiczebność grupy:max 12
Czas trwania:minimum 1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek
Godziny zajęć:09:00 - 12:40Poziom języka:Intermediate - Advanced
Wiek:od 18 lat  

Zakwaterowanie:

Rezydencja Tti. Zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych (standardowe i małe), bez wyżywienia. Wszystkie pokoje są dobrze wyposażone i zapewniają komfortowe warunki do nauki, a niektóre również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi). Kuchnia oraz łazienka dzielone są z innymi studentami (1:6). Dostępne są również dwuosobowe pokoje z prywatną łazienką. Wszystkie rezydencje zlokalizowane są w pieszej odległości od szkoły (max 30 minut). Dostępne dla osób w wieku od 18 lat, przy rezerwacji kursu na minimum 1 tydzień.


Pokoje Tti Premium. Nowa rezydencja należąca do szkoły Tti zlokalizowana jest w mieszkalnej dzielnicy Tufnell Park i oferuje zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z prywatną łazienką. Pokoje wchodzą w skład czteropokojowego mieszkania, w którym dostępna jest również wspólna kuchnia oraz pokój wypoczynkowy z wyjściem na ogrodowy taras. Do dyspozycji studentów jest pralka, zmywarka oraz bezprzewodowy Internet (Wi-Fi). Dojście piechotą do szkoły zajmuje około 30 minut.

Rezydencja studencka
(całoroczna). Rezydencja The Arcade (dawniej Opal 3) oferuje zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych. Pokoje wchodzą w skład apartamentów składających się z 4-6 pokoi oraz 2 łazienek i toalet. W każdym pokoju jest umywalka oraz łącze internetowe. W rezydencji dostępna jest pralnia czynna przez całą dobę. Dojazd do szkoły autobusem (nr 29 lub 253) zajmuje około 15-20 minut, a dojście piechotą około 30 minut. Rezydencja dostępna jest dla osób w wieku od 18 lat, przy rezerwacji kursu na minimum 2 tygodnie.

Rodziny goszczące. Zakwaterowanie u rodzin goszczących obejmuje pobyt w pokoju jedno lub dwuosobowym oraz wyżywienie BB lub HB. Pobyt u rodziny to doskonała okazja na dodatkowe konwersacje z 'native speakerem' oraz bliższe poznanie brytyjskiej kultury i stylu życia. Łazienka dzielona jest z gospodarzami. Niektóre rodziny oferują pokój z prywatną łazienką. Rodziny zlokalizowane są w tej samej strefie komunikacyjnej co szkoła, a niektóre z nich w odległości kilkunastu minut pieszo od szkoły (opcja płatna dodatkowo).


Zajęcia dodatkowe:

Program zajęć dodatkowych oferowanych przez Tti układany jest na każdy miesiąc i uwzględnia aktualne wydarzenia kulturowe, odbywające się w Londynie. Szkoła organizuje wspólne wyjścia do pubów z lektorami, zajęcia sportowe, zwiedzanie Londynu (np. Tower of London, British Museum, National Gallery, Trafalgar Square), wieczory filmowe, wieczory karaoke, wyjścia na koncerty lub przedstawienia teatralne, a czasami także na kręgielnię lub na lodowisko. Bilety wstępu płatne są dodatkowo. W pobliżu szkoły znajduje się także siłownia oraz sala gimnastyczna. W weekendy organizowane są dłuższe wycieczki (np. Bath i Stonehenge, Cotswolds).

Cennik

Czas trwania Tylko kurs Kurs + rodzina goszcząca BB SGL Kurs + Rezydencja Tti Standard SGL Kurs + pokoje Tti Premium SGL
1 tydzień 295 GBP
520 GBP
575 GBP
655 GBP
2 tygodnie 515 GBP
915 GBP
1025 GBP
1185 GBP
3 tygodnie 750 GBP
1325 GBP
1490 GBP
1730 GBP
4 tygodnie 985 GBP
1735 GBP
1955 GBP
2275 GBP

Opłata rejestracyjna: 150 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego Business English - 20 lekcji / tydzień
 • Zakwaterowanie i wyżywienie według wybranej opcji
 • Test wstępny oraz certyfikat uczestnictwa
 • Materiały do nauki
 • Opłaty rejestracyjne szkoły
 • Dostęp do platformy E-learning podczas kursu i przez rok po zakończeniu kursu
 • Program zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez szkołę (w tym wiele bezpłatnych atrakcji)

NB - bez wyżywienia, BB - śniadania, HB - śniadania i obiadokolacje, SGL - pokój jednoosobowy, DBL - pokój dwuosobowy

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii
 • Transfer z lotniska w Londynie: 90 GBP (Heathrow), 100 GBP (Gatwick, Luton, Stansted) w 1 stronę
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Dopłata do wyżywienia HB (rodzina goszcząca) - 40 GBP/tydzień
 • Dodatkowe wycieczki
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu - ok. 25 PLN/tydzień

....................................................................................................................................................................................

procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+