szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinne wakacje z angielskim - Alpha School of English

Opis szkoły:

Alpha School of English powstała w 1991 roku - od wielu lat przyjeżdżają tutaj dorośli i dzieci z całego świata. Szkoła posiada licencję Ministerstwa Edukacji i Turystyki na Malcie oraz akredytację EFL Monitoring Board.

Szkoła jest położona w St. Paul's Bay, tradycyjnym maltańskim miasteczku, które obecnie jest również popularnym, zwłaszcza wśród rodzin, ośrodkiem wakacyjnym. To właśnie tutaj znajduje się najbardziej znana na Malcie piaszczysta plaża oraz liczne atrakcje turystyczne. St. Paul's Bay oferuje niewymuszoną atmosferę sprzyjającą relaksowi, ale także nauce języka angielskiego w przyjaznej atmosferze.

Główny budynek szkoły, gdzie odbywają się zajęcia dla dorosłych, jest oddalony o 10 minut drogi pieszo od Centrum Wakacyjnego dla Juniorów. Szkoła oferuje szeroki wybór zróżnicowanych kursów językowych prowadzonych przez międzynarodowy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, dla których angielski jest językiem ojczystym.

Struktura kursów oparta jest na modułach, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiadającą mu formę nauki, a także zorganizować swój pobyt na Malcie według indywidualnych potrzeb. Szkoła ma doskonałe położenie - w St. Paul's Bay, tradycyjnej wiosce rybackiej, która jest również popularnym kurortem dla rodzin, oraz w pobliżu najbardziej znanych piaszczystych plaż maltańskich i atrakcji turystycznych. Spokojny, śródziemnomorski rytm życia okolic St. Paul's Bay stanowi doskonałe dopełnienie przyjaznej i gościnnej atmosfery, którą mogą zasmakować uczący się j. angielskiego w Alpha School of English.

Ze względu na niewielką liczebność grup każdy uczący się jest traktowany indywidualnie podczas zajęć, a także w trakcie całego pobytu na Malcie.

Opis kursu:

Kurs języka angielskiego dla dzieci (8-12 lat) oraz dla młodzieży (13-17 lat)

Kursy j. angielskiego dla dzieci i młodzieży skupiają się przede wszystkim się na rozwijaniu praktycznych umiejętności porozumiewania się w tym języku. Szkoła kładzie szczególny nacisk na to, by zachęcić uczniów do mówienia po angielsku i tym samym uaktywnić nabyte wcześniej pasywne umiejętności językowe. W trakcie zajęć wykorzystywane są różnorodne materiały do nauki języka angielskiego stworzone z myślą o najmłodszych i młodych uczniach.

Kurs składa się z 20 lekcji tygodniowo, a grupy liczą maksymalnie 14 uczniów. Pierwszy dzień zajęć na kursie j. angielskiego dla dzieci zaczyna się trochę wcześniej, od testu na poziom znajomości j. angielskiego (English Assessment Test). Po uzyskaniu wyników uczniowie zostają przydzieleni do grup językowych w zależności od wieku i poziomu znajomości języka. Następnie, przed rozpoczęciem zajęć, dzieci wraz z rodzicami proszone są na spotkanie przywitalne.

Kursy dla dzieci i młodzieży można uzupełnić o pakiety zajęć popołudniowych, które obejmują wycieczki, zabawy integracyjne, wyjścia na plażę.

Kurs języka angielskiego dla dzieci Kids English Club (5-8 lat)

Kids English Club to program stworzony dla najmłodszych uczniów w wieku od 5 do 8 lat. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie zabawy, dzieci poznają język biorąc udział w licznych grach i nawiązując znajomości z innymi uczestnikami różnych narodowości. Program nie obejmuje zajęć skupiających się na zagadnieniach gramatycznych. Zajęcia odbywają się od 9:00 do 12:30, podczas pół godzinnej przerwy w nauce dzieci pozostają pod opieką kadry szkoły. Kurs składa się z 20 lekcji tygodniowo, a grupa liczy maksymalnie 14 uczniów.

Playschool dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat

Przedszkole dla najmłodszych dzieci znajduje się w głównym budynku szkoły- podczas gdy dorośli biorą udział w zajęciach, dzieci spędzają czas pod okiem doświadczonych opiekunów. Zajęcia opierają się na zabawie, dzieci śpiewają piosenki, grają w gry czy rysują. Zajęcia są prowadzone po angielsku, co pozwala dzieciom osłuchać się z językiem, niezależnie od wieku.

Kurs języka angielskiego General English dla dorosłych 20 lekcji

Kurs j. angielskiego ogólnego (General English Course) to kurs grupowy, którego uczestnicy uczą się skutecznego porozumiewania się w j. angielskim w różnych sytuacjach codziennych.

Zajęcia prowadzone w ramach kursu mają na celu rozwinięcie ogólnych umiejętności językowych i oferują wiele możliwości wyrobienia umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia w j. angielskim. Program kursu skupia się na gramatyce ogólnej j. angielskiego, ogólnym słownictwie, wymowie i strukturze języka, nie zapominając przy tym o codziennych zwrotach i wyrażeniach kolokwialnych.

Program kursu opracowano tak, aby lekcje tworzyły zróżnicowaną mieszankę metodyczną, zawierającą np. debaty na dany temat, wolne dyskusje lub odgrywanie ról na przemian z ćwiczeniami gramatycznymi, budowaniem słownictwa czy ćwiczeniami na wymowę.

Grupy dla dorosłych składają się z maksymalnie 10 osób. Każda lekcja trwa 45 minut.

Dostępność:w ciągu rokuLekcji/Tydzień:20 zajęć/tydzień dzieci i dorośli
Typ grupy:MiędzynarodowoLiczebność grupy:max. 14
Czas trwania:min. 1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek w ciągu roku
Godziny zajęć:ranoPoziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 3 lat  

Zakwaterowanie:

Apartamenty Alpha School Country View Court

Szkoła proponuje zakwaterowanie w apartamentach typu studio w kompleksie Country View Court położonym zaledwie 10 minut drogi pieszo od szkoły. Apartamenty są klimatyzowane, w budynku znajduje się winda. W każdym apartamencie dostępna jest pokój z aneksem kuchennym łazienka, a także bezprzewodowy internet. Pościel i ręczniki są wymieniane raz w tygodniu. Na terenie kompleksu dostępny jest również basen.

Szkoła oferuje również szeroki wybór hoteli- jeśli preferujecie Państwo taką formę zakwaterowania, prosimy o wiadomość- przygotujemy dla Państwa ofertę.

Zajęcia dodatkowe:

Szkoła oferuje pakiety zajęć dodatkowych specjalnie dla rodzin.

Pakiet Family Leisure obejmuje powitalny przejazd pociągiem, jedną wycieczkę półdniową, wizytę w Mediterraneo Marine Park oraz rejs na wyspę Gozo i Comino, gdzie znajduje się słynna Blue Lagoon.

Pakiet Family Fun obejmuje całodniowy wyjazd od parku wodnego oraz dwie półdniowe wycieczki fo Popeye Village oraz Mediterraneo Marine Park.

Pakiet Family Weekender obejmuje powitalny przejazd pociągiem, wieczorny pokaz kulinarny, całodniowe safari na wyspie Gozo (lunch w cenie) oraz rejs na wyspę Gozo i Comino, gdzie znajduje się słynna Blue Lagoon.

 Ponadto, dzieci mogą skorzystać z pakietu Vacation Activity, który obejmuje jedną całodniową wycieczkę, jedną półdniową wycieczkę oraz jedną rozrywkę wieczorną (kręgle, dyskoteka) w tygodniu.


Więcej szczegółów na temat pakietów zajęć dodatkowych wyślemy Państwu wraz z ofertą.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 dorosły + 1 dziecko) Tylko kurs (2 dorosłych + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie w apartamencie (1 dorosły + 1 dziecko) Kurs + zakwaterowanie w apartamencie (2 dorosłych + 1 dziecko)
1 tydzień 530 EUR
780 EUR
1062 EUR
1515 EUR
2 tygodnie 950 EUR
1410 EUR
1938 EUR
2775 EUR
3 tygodnie 1370 EUR
2040 EUR
2890 EUR
4990 EUR

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla rodzica i dziecka (20 zajęć/tydzień)
 • Opłatę rejestracyjną szkoły 25 ? /rodzinę
 • Materiały do nauki 35? /osobę
 • Zakwaterowanie w apartamencie bez wyżywienia
 • Test wstępny
 • Certyfikaty ukończenia kursu

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze na Maltę
 • Transfer na lotnisko ? 60 EUR/2 strony
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Dopłatę do kursu dla dzieci w wieku 2-8 lat- 20 EUR/tydzień
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagażu ? około 48 PLN (dziecko), około 60 PLN (dorosły) / tydzień
 • Depozyt zwrotny 50?/apartament
 • Pakiety zajęć dodatkowych
 • Dopłaty sezonowe do zakwaterowania
 • Wyżywienie
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+