szukaj kursów / obozów

Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

Rodzinny kurs w Eastbourne - ACCORD International Summer Schools

Opis szkoły:

Szkoła ACCORD INTERNATIONAL SUMMER SCHOOLS

Szkoła powstała w 1988 roku we Francji, gdzie nieprzerwanie, aż do dzisiaj organizuje kursy językowe oraz międzynarodowe obozy w Paryżu i w okolicach Cannes. Sukces, popularność i wysoka renoma organizowanych programów skłoniło właścicieli do rozpoczęcia działalności w Wielkiej Brytanii, gdzie od 2008 roku organizowane są międzynarodowe obozy językowe oraz programy rodzinne.

Wszystkie ośrodki Accord w Wielkiej Brytanii są akredytowane przez British Council, co jest potwierdzeniem najwyższej jakości prowadzonych kursów, zajęć dla dzieci, zakwaterowania i jakości opieki.

Ośrodek Moira House summer school

Zajęcia na obozach językowych dla dzieci w wieku 7 -17 lat, kursy językowe dla dorosłych w ramach programów rodzinnych oraz dzienne kursy językowe dla dzieci ? odbywają się w ośrodku Moira House. Budynek położony jest na kampusie w eleganckiej dzielnicy mieszkalnej Eastbourne, na wzgórzu, skąd rozpościera się piękny widok na morze i miasto. Kampus jest doskonale wyposażony. Oprócz budynku, gdzie odbywają się zajęcia językowe, na jego terenie jest rezydencja, gdzie zakwaterowani są uczestnicy obozów, kort tenisowy, basen wewnętrzny, boiska sportowe, sala teatralna, itp.

Opis kursu:

Kurs języka angielskiego dla dzieci - 15 lekcji/ tydzień

Zajęcia odbywają się na 6 poziomach zaawansowania językowego w międzynarodowych grupach, maksymalnie 14 osobowych. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, w sposób dynamiczny i zachęcają uczniów do mówienia po angielsku jak najwięcej to możliwe. Ponadto, ćwiczone są również pozostałe umiejętności językowe: czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu.

Uczestnicy przydzielani są do grupy zaawansowania na podstawie testu pisemnego i rozmowy w języku angielskim pierwszego dnia zajęć.

Kurs języka angielskiego dla rodziców ? 15 lekcji tygodniowo

Kurs General English obejmuje 15 lekcji tygodniowo, które odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach porannych (09:15-12:30). Zajęcia przeznaczone są dla osób znających język angielski przynajmniej w stopniu podstawowym. Program zajęć skupia się głównie na zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności pisania i mówienia w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, najczęściej 10-14 osobowych, międzynarodowych. Jedna lekcja trwa 45 minut.

Plan zajęć dla rodziców i dzieci jest ułożony w taki sposób, aby godzin rozpoczęcia i zakończenia lekcji były takie same.

Dostępność:lipiec - sierpieńLekcji/Tydzień:15 zajęć/tydzień dzieci i dorośli
Typ grupy:MiędzynarodowaLiczebność grupy:max. 15
Czas trwania:min. 1 tydzieńData rozpoczęcia:każdy poniedziałek pomiędzy 3 lipca a 12 sierpnia 2017
Godziny zajęć:09:00 - 12:30Poziom języka:Beginner - Advanced
Wiek:od 7 lat  

Zakwaterowanie:

Szkoła poleca dla rodzin zakwaterowanie w prywatnych apartamentach lub hotelach. W Eastbourne dostępnych jest wiele obiektów tego typu, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia preferowanych przez Państwa warunków zakwaterowania.

Zajęcia dodatkowe:

Program rekreacyjny to połączenie zabaw sportowych, zajęć artystycznych i wycieczek całodniowych. Zajęcia rekreacyjno ? sportowe odbywają się na terenie kampusu, który jest doskonale wyposażony. Posiada: Halę sportową, basen kryty z podgrzewaną wodą, dobrze utrzymany boiska sportowe, studio tańca, pokój zajęc plastycznych, korty tenisowe, salę koncertową/aulę.

Podczas sesji popołudniowych wybrać można jedną z 4-6 propozycji , z których przynajmniej dwie nie są sportowe. Na przykład: piłka nożna, koszykówka, pływanie, rugby, hokej, tenis stołowy, krykiet, siatkówka, piłka wodna, joga, taniec, gotowanie, gry planszowe, teatr, wycieczka do parku narodowego Downs, wyrób biżuterii, zajęcia plastyczne , origami, muzyka i wiele więcej! W każdy piątek po południu, studenci mają możliwość odwiedzenia centrum Eastbourne i / lub wyjścia na plażę.

W każdy piątek wieczorem organizowany jest grill oraz przyjęcie pożegnalne dla wyjeżdżających następnego dnia uczestników. Wieczorne rozrywki to np. quizy, wieczory tematyczne, takie jak Harry Potter czy Sherlocka Holmesa, pokazy talentów, dyskoteki, gry na plaży, wieczory filmowe, itp. Wycieczki organizowane są w środy i soboty (w tym całodniowa wycieczka do Londynu wraz ze zwiedzaniem największych atrakcji takich jak Backingham Palace, Muzeum Nauki, Historii Naturalnej, itd.) . Zajęcia rekreacyjne są dodatkową opcją. W cenie obozu zawarte są bilety wstępu, nie ma dodatkowych kosztów.

Cennik

Czas trwania Tylko kurs (1 dorosły + 1 dziecko) Tylko kurs (2 dorosłych + 1 dziecko)
1 tydzień 450 GBP
620 GBP
2 tygodnie 900 GBP
1240 GBP
3 tygodnie 1350 GBP
1860 GBP

Opłata rejestracyjna: 0 PLN

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla osoby dorosłej i 1 dziecka (15 lekcji/tydzień)
 • Materiały do nauki dla dzieci i rodzica
 • Testy wstępne
 • Opłaty rejestracyjne szkoły
 • Certyfikaty ukończenia kursu

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze do Londynu
 • Transfer z/na lotnisko (cena do ustalenia)
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Zakwaterowanie i wyżywienie
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW i bagażu ? około 25 PLN (dziecko), około 50 PLN (dorosły) / tydzień
 • Bilety wstępu i na dodatkowe wycieczki
 • Pakiet zajęć popołudniowych, lunch w szkole i wycieczka półdniowa dla dziecka 120 GBP/ tydzień
 • Pakiet zajęć popołudniowych, lunch w szkole, pakiet zajęć wieczornych i wycieczka półdniowa (dla dziecka) 210 GBP/ tydzień
 • Wycieczka całodniowa 90 GBP/osobę, wycieczka półdniowa 45 GBP /osobę
procedura rejestracji Drukuj Umowa do pobrania Zapytaj konsultanta

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+