szukaj kursów / obozów

telefon

Pn - Pt, 9:00 - 17:00

INFOLINIA

+48 32 307 04 38


Google+    
 
 

 

Kursy angielskiego w USA, Nowy Jork

Angielski w mieście, które nigdy nie zasypia...

Miasto, które nie zasypia, centrum światowej mody, finansjery, biznesu, teatru, najsłynniejsza metropolia świata, centrum rozrywki....to właśnie Nowy Jork. To zarówno wieżowce Manhattanu z najwyższym Empire State Building jak i najpopularniejszy miejski park Empire State Building, przy którym znajdują się trzy z nasłynniejszych nowojorskich muzeów: Mertopolitan i Gueddenheim Museum oraz Muzeum Historii Naturalnej.

Miasto to jest domem dla wielu grup narodowościowych - oprócz Harlemu i Chinatown znajdziemy tu "małą Polskę" w dzielnicy greenpoint, "małe Włochy" i słynną irlandzką dzielnicę "Hell's Kitchen".

 

Dojazd:

Bezpośrednio można dolecieć z Warszawy, z innych miast w Polsce z min. 1 przesiadką. Lot trwa ok 12 godzin.

 

Komu polecamy kurs w Nowym Jorku?

W Nowym Jorku tempo życia jest bardzo szybkie, dlatego dobrze czują się w nim ludzie aktywni. Polecamy to miasto wszystkim, którzy mają ochotę na zwiedzanie muzeów i galerii oraz zakupy.

 

Kursy i szkoły w Nowym Jorku

 

Szkoła językowa Rennert Bilingual w Nowym Jorku już od 1973 roku organizuje kursy języka angielskiego i cieszy się wysoką renomą na całym świecie.

Oferta szkoły skierowana jest zarówno do osób, które chciałyby zdobyć wiedzę językową w konkretnym kierunku (biznes, ekonomia, film, sztuka, moda) jak i dla tych, którzy chcieliby połączyć wakacyjną naukę języka angielskiego wraz ze zwiedzaniem najbardziej ekscytującego miasta świata.
Szkoła prowadzi również kursy dla specjalistów różnych dziedzin, kursy prowadzone są w mini grupach.

 

Budynek szkoły zlokalizowany jest na Manhattanie przy 45 Wschodniej ulicy; zajęcia odbywają się w klasach położonych na 16 i 17 piętrze wieżowca, z którego rozpościera się widok na Nowy Jork. Wszystkie sale wyposażone są w system audiowizualny. Studenci mogą korzystać z sali komputerowej, internetu, książek, interaktywnych słowników, materiałów do egzaminów TOEFL i TOEIC oraz wielu innych pomocy naukowych.
RENNERT Bilingual,posiada akredytację Wydziału Oświaty stanu Nowy Jork, jest członkiem międzynarodowych stowarzyszeń: IALC - International Association of Language Centers, NAFSA - National Association of Foreign Students Advisors oraz FYITO - Federation of International Youth Travel Organizations.

W 2010, 1011 I 2012 Renner otrzymał prestiżową nagrodę Language Star Awards.

 

Kursy angielskiego w Rennert

 

Break the language barier - czyli przełamywanie bariery językowej - jest mottem szkoły i celem każdego kursu. Wykwalifikowani wykładowcy prowadzący zajęcia wykorzystują metodę komunikacyjną, która umożliwia nabrania pewności w mówieniu, rozumieniu ze słuchu, kładą nacisk na właściwą intonację i akcent.

Wszystkie kursy odbywają się w grupach międzynarodowych. Polacy stanownią niewielki procent wszystkich kursantów, co daje pewność, że wyjazd na kurs będzie bardzo efektywny.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Kurs Rapid Progress 20 lekcji/tydzień to najpopularniejszy kurs, pozostawiający wiele czasu po zakończeniu zajęć na zwiedzanie atrakcji turystycznych Nowego Jorku. Kurs obejmuje 20 lekcji w tygodniu, prowadzonych przez wykwalifikowanych wykładowców - w międzynarodowych grupach, przy użyciu metody komunikacyjnej - polecamy zarówno początkującym jak i zaawansowanym studentom. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek w ciągu całego roku (za wyjątkiem kursów dla początkujących, które zaczynają się w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca).

ZOBACZ

 

Kurs Rapid Progress 30 lekcji/tydzień polecamy osobom, które chcą maksymalnie wykorzystać pobyt w Nowym Jorku na naukę języka i osiągnąć maksymalne efekty w zamierzonym czasie. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek w ciągu całego roku (z wyjątkiem kursów dla początkujących, które zaczynają się w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca). Zajęcia odbywają się na 10 poziomach zaawansowania (Beginner-Advanced) w godzinach od 9:00 do 13:30 oraz w godzinach popołudniowych od 14:30 do 16:30. ZOBACZ

 

Kurs Vacation 'n Learn składa sie z 16 lekcji tygodniowo i oferuje połączenie nauki języka angielskiego oraz zwiedzania Nowego Jorku. Zajęcia odbywają się 4 razy w tygodniu, po 4 godziny dziennie, w trybie porannym (9:30 - 13:30) lub popołudniowym (14:00 - 18:00). Dostępnych jest 10 poziomów zaawansowania, od początkującego (beginner) do zaawansowanego (advanced). Małe grupy zapewniają odpowiednią ilość czasu na mówienie każdemu studentowi. Kurs skupia się na doskonaleniu umiejętności komunikacji poprzez prezentacje indywidualne, pracę w parach oraz w grupach. Ciekawym uzupełnieniem nauki są wycieczki oraz zajęcia kulturowe prowadzone przez lektorów. To idealny kurs wakacyjny, wyjazd odbywa sie na podstwie wizy turystycznej. ZOBACZ

 

Program Professional English jest czymś więcej niż kursem języka biznesu i nie jest przeznaczony wyłącznie dla 'ludzi biznesu', ale dla bardzo szerokiej grupy osób pracujących zawodowo. Kurs został zaprojektowany w taki sposób, aby doskonalić techniki komunikowania się zarówno na poziomie kontaktów osobistych jak i tych związanych z pracą zawodową. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, przez wyspecjalizowanych instruktorów, posiadających ogólne doświadczenie w pracy w różnych amerykańskich firmach i organizacjach, którzy mają również doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego.

Zajęcia odbywają się rano (3 godziny) oraz po południu (3 godziny), przez 5 dni w tygodniu. Każda grupa prowadzona jest przez dwóch instruktorów (rano i po południu). W ten sposób, studenci mają większą szansę na kontakt z różnymi specjalistami, stylami prowadzenia zajęć oraz akcentami. W ramach zajęć porannych mogą odbywać się ćwiczenia językowe i rozumienie ze słuchu, natomiast zajęcia popołudniowe przeznaczone są na dokładniejszą analizę różnych aspektów językowych, ćwiczenie zachowania w konkretnych sytuacjach zawodowych czy rozwijanie płynności wypowiedzi. Małe grupy (5 osób), składają się z osób, będących przedstawicielami różnych zawodów (są to np. prawnicy, menedżerowie, finansiści, aktorzy, lekarze czy profesorowie akademiccy) i narodowości, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i poglądami. Średnia wieku uczestników to 35 lat. Zajęcia prowadzone są w oparciu o dyskusje na rozmaite tematy związane z życiem zawodowym oraz odgrywanie ról w symulowanych sytuacjach biznesowych. Studenci uczą się jak poprowadzić spotkanie, przygotować prezentację, prowadzić negocjacje, rozmowy kwalifikacyjne, rozmowy telefoniczne, jak sporządzać korespondencję biznesową. Program każdych zajęć jest dopasowywany indywidualnie do danej grupy, w taki sposób, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby studentów. Uzupełnieniem zajęć są wycieczki po Nowym Jorku do rozmaitych centrów biznesowych (Wall Street, United Nations, The Federal Reserve, CNN, Rockefeller Center), które pozwolą poszerzyć wiedzę kulturową oraz umożliwią posługiwanie się językiem angielskim w naturalnym otoczeniu.

UWAGA: w ofercie szkoły jest również kurs 30 lekcji/tydzień, one-to-one - lekcje indywidualne, czy też tygodniowe workshop'y dla specjalistów w dziedzinie marketingu, prawa lub finansów. Prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. ZOBACZ